Bazén Šutka - Společné Šatny

Rajcují někoho ty pohledy?

Ahoj, chodím pravidelně do Bazénu Šutka v Praze, kde mají společné šatny.

Mnoho lidí nemá problém se tam ,,vystavovat" nazí, tak ani já ne. Baví mě pozorovat, kdo zrudne a odvrátí zrak a kdo se usměje a projede mě očima... ;-)

Potkávám tam Ženy i Muže, co to dělají stejně jako já, tak mě napadlo jestli neni někdo z nich i mezi vámi, popřípadě jaký na to máte názor.

Vzrušení či odpor. Povídejte ;-)
Chodim rada a protoze jsem tranny kdyz se tam svlekam a ze silonek se vyhoupne napul ztoporeny penis leckoho prekvapi. Bavi me to sledovat.
Taky by me ten pohled na tebe potesil a vzrusil🙈
Já chodím do kabinky a bez brýlí nic nevidím , takže je mi to fuk *1*
Určitě by ses divila, jak vzrušující to je 😉. Překonej ten stud. 😊

Chodíš taky na Šutku?
Nevím mě nepřijde nahota jako něco extra. Není to o studu. Spíš mě to nezajímá :)
nevadí ;-) určitě by bylo ale na co koukat... ;-)
Občas tam zajdu, ale zatim šli všichni do kabinek...
Nikoho mimo kabinku jsem nepotkal....
Ale kdyby tam byla starší žena 60+, co by se tam převlékala mimo, určitě by mi zlepšila den....*4*
i starší jsem viděl, ale je to tak na okouknutí prsou, dole jsou zarostlé... ;-)
Příspěvek byl smazán.
Spíš je to určitá úchylka, nejde o nahotu samotnou, ale o lidi co neznáš a o tvojí nahotu před nimi. Né každej to musí chápat, ale je nás takovejch hodně. Zásun s tím nemá moc co společnýho
CalisthenicsBoy
CalisthenicsBoy před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ty jsou ve všech velkých aquaparcích/bazénech:)) (upraveno)
CalisthenicsBoy
CalisthenicsBoy před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Možná tak v ostravském snu:) Šutka, aquapark Babylon v Liberci, aquapark ve FM, Tropical island u Berlína, Aquapalace Čestlice jestli se nepleteme taky, Všude jede tenhle koncept.
CalisthenicsBoy
CalisthenicsBoy před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak pokud tě něco takového vykolejí až do stavu, že ti to způsobuje noční můry, tak to možná vypovídá o lehké nervové dysfunkci. Doporučujme návštěvu patřičného lékařského zařízení *4* Kurva, dysfunkce ne disfunkce:) (upraveno)
No, jestli máš noční můry,jen z takové blbosti,tak si ještě málo strašných věcí v životě viděl.🙄
Ano, společné šatny jsou všude s tím, že vedle skříněk na oblečení jsou převlíkací kabinky, kam se zamkneš a převlečeš, pokud chceš, sprchy jsou potom samozřejmě rozdělené, dnes úplně běžná věc ...
Chodim tam, je mi uplne ukradeny, kdo se kde prevleka, v satne travim asi minutu tim, ze si dam a vyndam veci ze skrinky, prevlekam se jako kazdy normalni clovek v kabince. Ovsem ty kabinky tam, ty jsou zajimavy na jinaci veci, nez exhibovani pred lidma, kteri na to nejsou zvedavi...
Tak se s námi poděl o zážitky a nešetři detaily................