Sledování partnerky s cizím

Ona s cizím a já jako divák

Ahoj, je tu pár co si tohle občas dopřeje? Už dlouho sním o tom že bych sledoval svou přítelkyni jak si užívá s cizím a já bych si přitom jen třeba honil. Velmi mě vzrušuje pohled na ní když je vzrušená, užívá si a vzdychá. A vidět ji na cizím péru by byl pro mě vrchol blaha.
Jako představa dobrý, ale v reálu se to může pěkně zvrtnout.
A tobě nakonec zůstanou jen ty představy a hoňka!!
Svatá pravda. Ne každý pár tyto hrátky s ohněm ústrojí.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zdá se že s tím máš bohaté zkušenosti *1*
Užíváme si to takto dost často je to super
To je pěknè od vás, a že jsem tak smělý, jakè máte požadabky na třetího? Zatím se jen nezávazně ptám, abych měl nějaké info, a zbytečně třeba nezdržoval v konverzaci 😎 . Dík za případnou odpověď. Honza
Také jsme to už párkrát zažili. Moje žena říká, že to dělá jen kvůli mě, ale já vím svoje. Miluju ten výraz v jejích očích, když jí šuká cizí chlap a když jí plní svým semenem a ona zběsile přiráží, jak se jí to líbí. Zkrátka je to fakt silný zážitek.
Docela závist. 🙂 Tohle bych taky chtěl někdy zažít. 👍
Mohu jen potvrdit, je to hodně vzrušující a silný zážitek. Když jsem to viděl poprvé začal mi stříkat i bez honění
Úplně stejné to bylo u mne. Neskutečně silný zážitek.
Máme to se ženou v plánu a myslím, že to bude super zážitek.
Myslím, že ty výmluvy, že to dělá jen pro tebe, jsou taková omluva sama sebe, že se ráda chová jako děvka. Já vidím přesně to samé v očích té své, když o tom mluvíme.
Tak snad se nám také zadaří
Jak jsi ji o to řekl? Jak jsi to připravil poprvé?
Jo,jo,,je to od přírody normální a zcela přirozené.Ať se to komu líbí nebo ne,patříme do skupiny savců a u nich je to zcela zřejmé,že samici obskakuje více samců,ať už společně,či ojediněle,,-třeba jeleni a laně,nebo všechny šelmy psovité-tam je to zcela zřejmé,když vidíte jak samice-fenka se oddává třeba pěti samcům-psím gentlemanům naráz.No a ti "kluci"si pak navzájem nezávidí a ani se nemusí mezi sebou rvát,protože je to od přírody dané.
No a u savců,kteří si myslí,že jsou " trošku dál"(lidi),je toto prostě zakázané společenskýmy pravidly,ale přesto si to ty samice(dámy)velice krásně užívají a dosahují mnohonásobných orgasmů-tedy když se sejdou s více samci-gentlemany,kteří jsou ochotni se vzájemně tolerovat,akceptovat a nemusí se u toho porvat,nebo pokousat jako vlčáci.No a ty dámy jsou potom vděčné svým oficiálním manželům,že jim to umožnil a nemusely někde tajně zahybat.A pro pány je taktéž cituplný zážitek pozorovat svoji zákonnou manželku,svoji lásku,jak se kroutí a vzdychá blahem při orgasmu s cizími samci,s cizími muži.Jako bombónek jsou tito pánové schopni poskytovat svojí lásce i to,že jí při vnikání cizího penisu dovnitř ještě roztahují pysky a hyždě,aby do její vagíny ten sousedův penis mohl vnikat co nejhlouběji.No a v tomto se tedy od ostatních savců dosti lišíme.Zcela stejní jsme ale v případě,že manžel ze svojí zákonné manželky vysává ústy vytékající spermie od cizího muže,tak jako pes je schopen oblizovat fenku,do které se před chvílí vystříkal jiný pes samec.Tak nevím teda kdo je lepší?Kdo si víc užije?Kdo je sťastnější?Někdy bych také chtěl být pes.Co myslíte???
Myslím že to až moc filozoficky rozebíráš. Já bych to zjednodušil asi tak, že já jsem šťastný když je moje žena šťastná. A pokud ji právě tohle udělá šťastnou, prosím...
Jo,jo,,v podstatě je to jednoduché,kolik lidí,tolik náhledů,,v podstatě je opravdu hlavní to,že je paní šťastná a spokojená-já jsem uváděl jenom jakýsi úhel pohledu na věc.Sám jsem to několikrát zažit a mohu potvrdit,že je to krásné,když můžeme ženě nabídnout takovéto nestandartní zážitky.Přeji všem kteří trojku praktikují mnoho krásných zážitků a pokud nějaký pár by chtěl k sobě staršího,ale funkčního seniora,tak se rád přidám.
A riskovat k tomu filozofickou přednášku? *13*
Ne,ne,,filosofická přednáška není nutná,to bylo jenom hlubší zamyšlení nad trojkou.Ale někteří lidé so o tom rádi popovídají.Nechci namíchnout paní Veroniku,rozhodně ne.
Ahoj tady pár z CV máme zájem o pěknou trojku.
Ahoj pokud ještě hledáte tak se ozvěte třeba se domluvíme 😉
Taky už beru důchod a lituji, že nejsem mladší , teď mě tu už moc nechtějí. Jěště mezi 50ti a 60ti jsem ošukal desítky manželek a přítelkyń tady na amateréch. zdraví Honza
jr všeobecně známo, že některé tzv. primitivní národy pěstují tyto praktiky třeba eskymáci, ale i některé kmeny žijící izolovaně. Je to ochrana proti degeneraci druhu. Cestovatelé to odjaktěživa dobře znají.
co to povídáš? U savců je to přece tak a to víš už od základky, že je vůdce smečky (tlupy) což je samec a ten má samice. Když se narodí mladí samci bud časem odejdou založit svojí smečku nebo zvítězí nad starým samcem a ujmou se samic. Je to úplně obráceně. Samec píchá více samic.
Další blud, normální chlap fakt nechce lízat cizí sperma. Možná tak latentní homosexuál..
Takže bohužel tvoje teorie jsou úplně mimo. Dělej si co chceš, přeji ti at máš radost z toho co jak děláš, ale nohy na zem a nešiř bludy..
Ahoj,,škoda že nejsem mladší,,ale i tak máme podobné myšlení.Petr

Mám to podobně s manželkou říká že to dělá protože se mi to líbí.... ano mě to vzrušuje když jí vidím s cizím mužem jak jí šuka a ona si to vzrušeně užívá.... Ráda a vášnivě kouří cizí péro a nechá si stříkat do pusy a vše spolkne.....má ráda mladší kluky s vyholeným pérem.....
Tak jestli chces, rad se domluvim na realu. Kdyztak napis SZ
Cus, vřele doporucuji je to super....nekdy jen honim, nekdy se pridam....jan najit chlapa, ktery opravdu prijde je problem... (upraveno)
ahoj, pokud stale hledate realneho chlapa,ktery dodrzi co slibi tak se ozvete.
Já bych o jednom věděla. Můj partner by přišel 100%
Není to problém. Musí se správně vybrat.
Spíš je problém najít pár. Napsal jsem už pár vzkazů že foto pošlu když se ozvou.Ale nic.Na domluvu není problém přijet už jsem byl za slečnou ze severu Moravy v Brně zaplatil jsem hodinový hotel dali jsme si to 3x luxusně. Z hotelu procházka na salinu,vlakem jsem jel večer domů a 3 stanice před vysednutim jsem potkal slečnu dostala FO a ráno odcházela.fajn víkend podle mě 😋😎
Jó taky bych tenkrát neřekl že mne to tak vzrušuje ale je to pecka. Poprvé to bylo na jedné taneční zábavě když se manželka vytratila s jedním mlaďákem do parku co byl poblíž a já je zahlédl jak dochází. Prostě mne to nedalo a šel jsem pomalu za minima a sledoval jsem co se bude dít kam až to nechá zajít. Byla sice trochu opilá ale to co jsem pak viděl byl trošku šok ale zároveň mne to tak vzrušilo že jsem je dobu pozoroval a pak se přidal. Nejdříve byli trochu zaskočeni ale pak to byla jízda. Mohu fakt doporučit je to super. Hlavně to musí bít spontánní.
my už to provozujeme nějaký ten rok a jak se říká, zvyk je železná košile. není z toho úniku. Super zážitek. Tím nepopírám i jiný zážitek, kdy je pod rukama maséra, který si ji tak připraví, že si o zásun řekne sama. *24*
Ano, nejlepší je to tak při masáži, krásně se uvolní, vzruší a záleží jen na masérovi co bude...
A ty znáš nějakého takového maséra ??
Ahoj, pokud to máte spolu vyjasneny a víte že to oba chcete tak vřele doporucujeme, jsme kanda par a praktikujeme to hodně dlouho,ale vždy máme jednoho pritele dlouhodobě. Jsou to opravdu silne zážitky
To zni moc hezky, rád bych se s Vámi spřátelil
Ahoj, mám rád manžela, kandu, coby diváka když dovádíme s jeho partnerkou, Hotwife s bullem. Dlouhodobě nejlepší sex. Kdo poznal neví kdy přstat
U nás je silným zážitkem už to, když např. někam vyrazíme do společnosti, já se držím občas stranou a sleduji jak ji okolní pánové svlíkají pohledem. A když se některý z nich odhodlá a zkusí něco více, manželka s ním laškuje a flirtuje. Když je ji dotyčný sympatický, nechá na sebe i sáhnout a ví, že já ji sleduju a líbí se mi to. Dráždí mě tím a jsem jistý, že i jí se to v danou chvíli líbí. Ostatně se to pak pozná doma v posteli. *87*
My si tohle tedy nedopřáváme, uvidíme co přinese budoucnost. Ta představa se mi hodně zamlouvá. Doufám ze se nám to jednou splní.
Nejvíc mě bere představa výměny.. on s ní a ja s tím jejím..
To bere i nas :) Tak snad se zadari :)
Ahoj, mam stejny myslenky, divat se na manzelku jak ji picha nekdo jiny a ona si to uziva. Bavil jsi se nekdy s tou tvoji o tom, nebo to jsou jen tve predstavy? (upraveno)
Musíš hlavně vědět zdali by i ona do toho šla zdali touží po někom kdo ji bude sukat a ty se na to ještě koukat mas žena nejdřív nechtela nic takového ani slyšet ale pak jednou zkusila a od te doby to takto provozujeme každou chvíli ale vždy vybiram já toho kdo ji osuka
Ahoj ještě hledáte někoho pro ženu?
Je to super a děsně vzrušující zážitek. Nejdříve jsme s partnerkou měli čtyřku s jedním párem a s výměnou partnerů. A pak i trojku mmž a všichni jsme si to moc užívali. Když vidíš jak je žena maximálně vzrušená a užívá si dva nadržený chlapy co jí nastřídačku lížou, šukají, ona si je vychutnává v pusince a když pak tu svou hezky šukám a dívám se jak jí v puse mizí kámošovo péro a když to na něj přijde a pumpuje do ní tu svou dávku a ta potvůrka nadržená mu s chutí vysaje a spolyká i tu poslední kapku a je vidět jak jí to chutná to se pak nedá vydržet a jsem taky během chvíle v extázi *18**1*
Ahoj všem je to příjemný zážitek - tedy pokud se muž na soulož manželky s jiným rád dívá a vzrušuje ho to. Provozujeme to spoustu roků a je to fajn. Snad jen je potřeba být opatrný při výběru partnera.
Jak to myslíš s tím výběrem partnera?
Vymazáno. Reagoval jasem ne jiný příspěvek a omylem poslal jinam. Moje chyba, omlouvám se. (upraveno)
My už dlouho chodíme na swingers s převahou mužů.Žena si tam časem našla i spolehlivé milence,se kterými si tam dáváme srazy a některé prověřené už si zveme i domu.Je to spolehlivější,než si zde dávat inzeráty a chodit stále dokola na nepovedené schůzky.A já si tak dopřávám sledování ženy někdy s jedním,jindy s více najednou.
Taky spolecne s pritelkyni hledame klub s prevahou muzu.Chceme docilit toho co vy.Poznat par slusnych muzu kluku,se kterymi bychom soustali mou perverzni partnerku.gang bang ,dp a vse co je lidem prijemne.Miluju ten pohled kdyz pritelkyne kouri vice ptaku a nechava se od nich ojizdet.Je to dama,ale v posteli se meni na extra devku.Vracime se na podzim nastalo do cech...poradite nam nejaky fajn klub,kde bychom si mohli opakovane uzivat muzske oresilovky?diky
Ahoj, my si to takhle užíváme už několik let. Sice k tomu byla dlouhá cesta, ale podařilo se. Ona tvrdí, že to dělá jen kvůli mně, ale já vím svoje. Dokonce už si o to i řekla sama. Máme jednoho stálého kamaráda, někdy si jí dáme spolu, někdy se jen dívám.
Teď bychom to rádi povýšily na pár, ale najít skutečný pár je neskutečně těžké..
Jsme na tom podobně dlouho jsme se společně bavili pozvat kluka který by se věnoval manželce já se budu dívat.... řekl jsem jí že pozvu našeho společného kamaráda vím že se jí líbí nakonec souhlasila.... tak sem pozval Honzu k nám popíjeli sme nějaké víno uvolněná nálada manželka seděla vedle Honzy začala ho hladit a líbat podívali se oba na mě jenom sem ukázal ať pokračují.....oba se hned svlékli do naha a společně se dráždily ona kouřila jeho velký péro a dívala se na mě on ji lízal oba vzrušením vzdychali dost hlasitě já si to užíval nahý se díval jak spolu šukaji super.... scházíme se tak jednou za měsíc a užíváme si to spolu......
Cesta dlouhá, ale stojí to za trpělivost. Užíváme si to oba a pro mě je to velmi silný a vzrušující zážitek *114*
zdravim odkudd jste rad bych vas poznal
Ahoj. Je to super zábava. Ale vede k tomu dlouhá cesta a vztah založený na důvěře a respektu. Zjistil jsem, že mé ženě sluší v puse cizí penis a pna si to dovede užít;)
Také jsem zjistil, že cizí ženě sluší můj penis nejen v puse a že si to, ona dovede užít.
není nad to se sám pochválit :)
CoupleBi43
CoupleBi43 před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zavideni hodne to se musi uznat. *250* *114*
Ahoj,zvládne žena dva??*362**362**250**250**250**250**250**362**362*
Jo,žena zvládne dva a ještě u toho má krásné pocity.Záleží také na tom,jak se ti dva pánové chovají a jak se snaží aby se to paní líbilo a aby to chtěla příště opět zažít.Dobré je,když to nejsou oba milenci,ale jeden z nich je zákonný manžel,který vlastně dopřává svojí ženě nestandartní zážitky a jeho paní je mu pak za to velmi vděčná.Žena se vlastně nemusí obávat,že by dva nezvládla.Stačí,že se uvolní a dá volný průchod fantazii obou gentlemanů,kteří mají od přírody dáno,že chtějí uspokojit tělo samice,které vlastně potřebuje občas zažít hluboký orgasmus,nebo něco jiného-nestandartního.
I tři zvládne když se uvolní a rozdělá. Však je to i erotická představa mnoha žen a mužů. (upraveno)
Jo,jo.Věřím tomu.Nikdy jsem to nezkusil,ale věřím že žena může vnímat více mužů naráz,,kromě pipiny a análu vnímá ještě ústy a hlavně rukama.To je pak dokonale štastná.
Za nás super pro oba. Občas si to rádi dopřejeme a užíváme si to. Jen je těžké říct, pro koho je to větší požitek. Zda pro muže nebo ženu :-)
Také si to užíváme moc rad koukam jak mi někdo suka manželku nebo alespoň jak ho musí kouřit rad ji i ukazuji
Šťastní to kandauliste :-)
Já nejsem, takže to, že ji včera večer šukali asi čtyři chlapi (tři další buď nestáli nebo se udělali už při koureni) jsem bral jako dárek pro ni a zas tak si to neužil. Následná trojka byla mnohem lepší, tu jsme si užili asi všichni stejně. Super bylo dva do kundičky.
Mám to úplně stejně s ex jsem často provozoval*270*
Mně se to taky párkrát podařilo je to super vidět manželku jak tam má někoho jiného než mne a jak si ho užívá. Vždy jsem to nevydržel a musel jsem se přidat. Ale měla i zajíčka který k nám chodil domů když jsem nebyl. Ten se dlouho k ničemu moc neměl tak jsem jí řekl ať to na něho zkusí a když mne to pak vyprávěla tak jsem byl skoro hned. Škoda že to asi za půl roku skončilo
No nevim . stát tam jak vosel s ptákem v ruce by se mi nechtělo .. když už by mi ji píchal někdo jinej ,tak ja chci píchat taky jinou .
Taky jsem to párkrát zažil a pořádně si to s ní i s ním užil. Je zajímavý se koukat jak ona slastně kouří jeho péro a jak heká pod jeho přírazama a když ho on z ní vyndá, zasunout po něm do ní svoje péro je opravdu slast.
Jo koukat se na svoji milou ženu jak se chová při souloži s jiným mužem je opravdu krásný zážitek,protože pro ni je to něco,na co se dlouho těšila a toužila po tom.Teď,když jiný muž do ní penisem vniká a vlastní muž jí drží za ruku a hladí jí po vlasech,tak ona cítí,že ten krásný pocit,na který třeba čekala mnoho roků,už může konečně uvolněně vnímat a prožívat beze strachu,že se něco provalí a je svému muži vděčná,že jí to umožnil,aniž by musela zahybat.
taktoje to i unas manzelka to ma rada ze zadu a druheho chce vzdy do pusy
To musí být krásné.No a když ji zezadu udělá tak ona s orálkem přestane nebo ne?
za nás dobrý :) Občas to zrealizujeme a je to super.
Já už delší dobu hledám pár z jižních Čech a nedaří se
Já se rád dívám třeba na to, jak on píchá tu svou. A honím u toho. Viz moje povídka.
Ahoj, já hledám už nějakou dobu starší pár a je to prostě marný.
Souhlasím si všemi, je to super ;) a ještě pod vlivem třeba, to je pak jizda :)
Moje dlouholetá představa a přání, vidět jak žena píchá s jiným,jak v ní cuká jeho péro, pěkně ji plní a pak bych jí píchal já do plný kundičky. Bohužel ji nemohu k tomu přemluvit.
Zažil jsem párkrát a je to pro mě nej zážitek, vyšukaná a vystříkaná a pak já v ní.
Mám úplně to samý. Takže jsem u představ. Co těm holkám brání *8*
Už mi psalo pár mužů, že díky této situaci se jim žena začala " kurv*t " s jinýma a že nevědí co dělat.. Dle mého tohle do vztahu nepatří a můžeš si tím zadělat na slušný problém, protože ženy na to pak mají odpověď .. A čí to byl nápad ? a tím to končí .. takže do vztahu za mě ne.. prostě jí ukážeš, že někdo může být lepší než ty a může přeskočit i do vztahu ..
Takovou blbost může napsat jen nevyzrala a zavistiva trubka. Máme manželství parádní, jeden druhého si vážíme, jeden druhému přejeme co nejhezčí a nejlepší. Zamilovanost není kandaulismus, ale dopřát partnerce více orgasmu a dopřát zážitky s cizím, není důvod k rozvodu. Je to naopak ukázka hluboké důvěry a chuti dávat. Obdarovat.
To pozor, tohle není o závisti ale o tom co mi píšou muži, ono ne u každého to projde a ne každá žena chce v sobě cizí ocas, protože vztah berou vážně a jsou jen pro sebe.. tam třetí osoby nepatří, protože to pak není vztah ale žití vedle sebe dle nějakého vzorce.. to by se pak tomu neříkal vztah a nebyl důvod ty lidi oddávat ..
Jak říkám, kravina. Žádné žití vedle sebe. Vážíme si jeden druhého a máme šťastne manželství. Erotika a vzrušení není pouze manželství a naopak. Kdyz manžel něco dopřeje manželce, nejde hned o rozvod. Naopak.
Když ti manžel dopřeje, nemáš pak protiargument když dopřeje i sobě.. na to pamatuj ale štěstí, láska srdíčka a vše přeci ne? Mějte se hezky :)
Jednoznačně souhlas, pokud je ve vztahu vše v pořádku a důvěra je taková že si dovolí někoho do postele přizvat, vztah to více utuzi a nevěra je pak vlastně nuda.
Naprosto s tím souhlasíme 👍👍👍👍👍
Tak tomuz ale zalezi na ty zensky ne snad :D je blba kdyz se kurvi,za to ten chlap co.ji dal duveru fakt nemuze :D
Ahoj
Ano my si to občas doprejeme, ale ne asi jak myslíš. Viz.nase povídky.

Musim přiznat, že to by velice vzrušující zážitek pro mě, když jsem viděl manželku jek mu honí penis při našem sexu.
Rád bych si to zopakoval, ale to záleží i na manželce.

Každopádně mohu jen doporučit na zpestření manželských hrátek *114**4*
Není to škoda? Krásný par že nezkusit někoho domluvit
Půjčují občas přítelkyni a je to dost vzrusujici
Uz je to sice dost let zpet, ale tady na amaterech jsem se s jednim parem domluvil - vlastne nevim, kdo z paru to domlouval - ze prijedu namasirovat zenu a manzel bude koukat a pripadne se prida. Jelikoz to bylo na slusne urovni a oba byli kultivovani lidé, sel jsem do pro me doposud nepoznaneho a byl to ve vysledku prima zazitek. Masirovani me bavilo a bavi stale, takovy maly konicek spojeny nejen s erotikou….
Bývá to zajímavé vidět jiného, jak se snaží, jak se mu daří nebo nedaří a jak na jeho snahu reaguje Tvoje partnerka.
Aby se to úspěšně realizovalo, musíte být s partnerkou domluveni, že to také chce a zvládne.
Závěrem říkám doporučuji tuto zábavu, tak je to nutno chápat.
Rád souložím jinému ženu před ním, už jsem měl to štěstí. že se to několikrát uskutečnilo a povedlo ke spokojenosti všech účastněných
Z vkastnich zkusenosti s parem, ktery toto provozuje vim, ze to je hlavne o duvere. Stabilni vztah se vzajemnym respektem a podporou je zaklad. Jinak by to skoncilo tragicke. Cili pokud nemas dostatek sebeduvery tak to nezvladnes. Pichal jsem nekolik manzelek takovych paru a vim, jak prozivaji slast prave oba. Ona, ze se mu predvadi s cizim, on ze mu je "neverna". Pro nekteri pak je vrchol navic inseminace. Cuckolding at its best!
Tak to je napsané úplně přesně 👍👍👍