životní láska

Potkal tu někdo partnerku, partnera?

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Samozřejmě že ne..............
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ja tu mela 2vazne vztahy a bylo to moc fajn.kdyz clovek vi co chce,netlaci na pilu a bere to tady s rezervou,urcite najde co hleda
Je tady spousta fajn a férových chlapů i žen
Ano…a už jsme skoro 5 let manželé…
Životní láska nevím, ale dlouhodobý parťák ano :)
Za me se jeste realne ani nikdo nesesel,tak tomu spis neverim
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ja to tak myslel,ale chapu kdyz to tedka ctu,ze to vyzni spis tak jak myslite Vy
Řekla bych že určitě. Životní lásku přeci můžeš najít prakticky kdekoli, to si nevybírá. I když šance jsou tady asi malé ale možné to je...
Mě se zde podařilo najít (vlastně ne, ona si našla mě) prostě našli jsme se s úžasným človíčkem. Dnes je to má přítelkyně,kamarádka a milenka v jednom. Bohužel oba máme své rodiny tak zůstává vše jen v našem tajném světě. Jinak bych si ji jako životní partnerku dokázal představit a bral všemi deseti.
Nemyslím si, že by něco jako "životní láska" existovalo tady ani jinde ;)
Ja myslim, že existuje, ale zdaleka ne každý ji potká.
V téhle žumpě? určitě ano, ale nejdřív budeš muset poslat dvě kilča dopředu na účet.
Poznali jsme se tu před 10ti lety, se vzájemným původním záměrem si prostě občas dobře zašukat, pak se to nejak zvrhlo a 6let jsme už manželé...dvě děti.... Občas sem zajdem oba, každý na svém profilu.

Poznala jsem tu osobně spoustu lidí, s některými si píšu dodnes a jsme kamarádi. Najít se dá leccos, jen mi přijde, že to bylo před těmi léty snazší, procento dementních uživatelů každým rokem stoupá.
To je tak romantické, dva pošuci se našli. Dám ti lajk.
proč dva pošuci? proč ji urážíš hulváte??
Všeobecně se moc nezamilovávám, ale myslím, že při jisté konstelaci by to tady určitě šlo.
Samozřejmě se to tu již několikrát řešilo, a já si myslím, že každý najde přesně to, co sám nabízí.
Jinak jsem tu nenašel lásku , protože ji nehledám , ale poznal jsem tu jednu , dvě zajímavé osoby a jednu z nich považuji za kámošku, sex nemáme , takže opravdu kámošku :-)
V červnu jsem se tady domluvil s jednou Amatérkou, že si uděláme výlet, bez sexu, jenom si tak popovídat... Dopadlo to tak, že spolu chodíme po výletech a za kulturou a od srpna i do postele...

Oba máme rodinu a blbý zkušenosti, jinak myslím, že by se to posunulo ještě dál.
My tu spolu seznámili jeden pár. Vzali se a mají spolu dvě děti. A večer, kdy se seznámili, začal čtyřkou...
Já tu potkala přesne jak říkáš, životní lásku… A to za mnou poprvé přijel za prachy…👍 Nikdy by mě nenapadlo ze to bude zrovna on, ale dekuju tomuhle podelanymu serveru, protože mi ho seslalo samo nebe a amatéři tomu dopomohli😀🙏♥️
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Připomínáš mi scénu z filmu Trhák, kde při prohlížení denních prací zjistí, že nebožtík je na všech záběrech ze svého pohřbu.
"Ježíši, on je i tady...?" S tebou je to podobné.
Možné to je... je to o štěstí, náhodě..je fakt ze kdo to tu zná x let.. potvrdí že dříve to bylo na seznámení lepší. Teď je tento server víc známý a přitahuje i více různých i dividuí.. ale nic není vyloučeno..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Takže si k tobě dávám poznámku "smysl pro humor silně nevyvinutý"...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Předpokládám, že takové poznámky máš u většiny lidí tady protože jsi jak osina v...
Roe-buck17
Roe-buck17 před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Promluvil Děd vševěd. Važte si jeho moudrých slov...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Od začátku tu nejsem a časem se to neměří. Jen hloupostí a vlezlostí a obého máš dost.
On tím myslel sebe.Pasoval se do role zdejšího předsedy a kronikáře.