Vyhledávání podle měst

Možnost vyhledat např.(inzeráty) podle města

Zdravím uvítal bych přidání možnosti vyhledávání inzerátu nebo uživatelů podle měst a ne jen podle krajů… myslím že by to uvítalo dost lidí.
Požaduje někdo, kdo v profilu nemá pro jistotu uvedeno město *3*

Zkus upřesnit, jak si to představuješ:
- Vyplnit město není povinný, jak to nejde inzerát ze zadanýho města, když to neví, že uživatel/ka je odtud?
- Město je textový pole, můžeš si jich tam hodit několik, oddělit jakkoliv, použít zkratku... Který vyhledávací program se ti v tom vyzná?
- Pokud by se to změnilo a byla tam povinnost uvádět bydliště výběrem z několika možností, nebyl by to další, většinou zbytečný, osobní údaj?
- Jiná šance na využití téhle funkce je v krajským městě, jiná třeba v městečku, kde je 2 000 obyvatel.
- Co když má někdo chatu třeba 80km daleko a chce najít někoho buďto v místě bydliště, nebo v místě rekreačního objektu? Nebo je nenažranec a chce hledat na obou místech současně? Připomínám, že podle pravidel má povolený jeden profil na osobu...

Btw, já jsem si moji Amatérku našel ve vedlejším okrese, ale už je to na potvoru i vedlejší kraj. Nejsou z tohoto pohledu geografický bariéry v hledání spíš na škodu? *295* Ale uznávám, že lidi jsou různí. Někoho baví hledat a někdo chce najít...
Většina nenapíše pravdu odkud jsou, z důvodu utajení. Tím pádem je hledání podle měst úplně k ničemu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bylo by to fajn...ale hromada lidí sem jde s cílem podvodu, nebo utajení své osoby...to by musela být část položek v profilu povinná...
Ono je to spíš tak že kdo se seznámit chce..to tam napsáno má...zbytek nechápu proč sem lezou...
Spíš by tu pomohla jistá expirace profilů...třeba po roce bez návštěvy...ale pak by se přišlo na to, že je nás tu třetina a vidina seznámení je o dost min reálná...a bylo by po kšeftu
Expirace profilů by to tady hodně pročistila, ale aspoň by zde nebyly "mrtvé" profily. Prostě rok neaktivity, zrušit profil a hotovo.
já bych to naopak rozšířil, abych mohl vyhledávat nejen podle jednoho kraje, ale zajímají mě třeba i okolní. Teď musím zbytečně překlikávat a prohledávat novinky v každém kraji (co mě zajímá) zvlášť
Zbytečně? Kdybys měl všechno hned a bez práce, tak by sis toho ani nevážil. Jenom se trochu snaž...
Proč má někdo místo města či kraje uvedeno česká republika v nastavení to nejde, nebo dělám něco špatně?