Jak naznačujete zájem o sex?

Jak začínáte s partnerem sexuální hrátky?

Ahoj, jak u vás doma dáváte impulz k sexuálním radovánkám? Domluvíte se dopředu, nebo máte svá “hesla” a nebo triky jak partnera nažhavit ? :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
no ted uz tezko , posledni serie skoncila a novy nebudou :)
"Miláčku, dneska je středa!"
Tohle hlásíš i třeba v sobotu?
Ses zbláznil ne?!?
2x týdně?? V mém věku..! *385*
Jasně. Podle hesla “Dneska je středa - je ho tam třeba.” může být středa i v sobotu. *1*
Ještě 1. středa v měsíci! *22*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
celkem snadno,zeptam se, ma li chut si zamrdat*22**39*
U mých holek to vždy šlo nějak samo.
Udržuji je natěšené, tak mají stále svoji potřebu.
A u té poslední to je ještě intenzivnější, protože k ní jezdím jen na víkend.
Kde ji pořádně rozdivočím, a pak je nadržená celý týden...
To píšeš o svých prstech na rukou nebo na nohou ?
Díky. Samozřejmě prsty na rukou k tomu taky často potřebuji.
Ale určitě jinak, než jsi zvyklý ty...
👍👍👍👍 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Dobrá hláška, fakt jsem se zasmál
Já kroutím zadkem, funguje to 100%
Kouknem na sebe a je to jasný, není třeba slov. Však až si někdy začneš s holkou tak to poznáš.
Začnu se víc tulit, ty doteky jsou jiné víc vášnivé :)
Stačí pár doteků nebo něco málo ukázat a je to *3*
Já začnu štěkat a vrtět ocáskem *19*
A pak začneš paničce ojíždět nohu, když stojí u plotny*22*
A když už mám u toho vyplaznutý jazyk tak ……. *162*
Ženské znamení:místo flanelové noční košile, košilka saténová
Mužské znamení: prostě se řekne je chuť.
Už jsme dost velcí na nějaké náznaky.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Hmmm…, po pivku dýchneš svému protějšku do obličeje; ten/ta na tebe hodí šavlu; ty se u toho uděláš a je konec s “ Jak naznačujete zájem o sex?”, nebo?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
...vůbec se ti nedivím že máš radši pivo..*22*
OK, to je sice na pi.. ééé smutné ale to téma je: Jak naznačujete zájem o sex?
Noo... To jsem někde viděl.
Není čas ztrácet čas.
Sebrat si co mám a hurá vstříc lepším . A radši dřív než později.
Na sebevraždu předávkováním lihem je vždycky čas. Dokud stojí a je chuť, je potřeba toho využít
My se prostě a jednoduše zeptáme toho druhého jestli budem šukat.
No a co když furt říká, že nechce? Ja jsem rád, když to je jednou za 14 dnu a uz se ani nesnazim začít, nemá to cenu.
Pokud drahá polovička nechce, tak to samozřejmě takto jednoduše nejde. To je potom každá rada drahá.
Asi ma nejaky duvod.neptal ses?
Tak s tímhle jsem se u svých holek nikdy nesetkal.
I když to byli na začátku skoro asexuální puťky.
Stačilo zjistit, co jim je v sexu nejpříjemnější, a to vylepšovat.
A vždy se to rychle zlepšovalo, a i ony začaly mít větší zájem.
Kdyby ho ani potom neměla, tak jí prostě vyměním!!!
Ale já na to koukám jinak.
V mládí jsem měl opravdovou nymfu, která mě zaučila.
A od té doby, musím mít i další partnerky podobné.
Jinak mě to nebaví...
Mám to tak taky.. bohužel partnerka byla dřív náruživá.. hodně náruživá.. to se změnilo po 2 letech... kdy jsem rád, že 1-2x za 14x dní vůbec něco je.. komunikace nefunguje tak dobře.. protože je odpověď jednoduchá.. ,,nemá potřebu" nebo že je unavená. Člověk může zkoušet romantiku.. trošku ten večer udělat jen pro ni a všechny snahy jsou marné.
Jednou za 14 dnů? Kolik vám je? Jak říká ten můj.. "potřebuji aby byl můj nástroj využíván pravidelně" a ja mu to ráda dopřeji 😀 naštěstí více pravidelně než jednou za 14 dnů.
Tak mě - jako ženu by spíše zajímalo jak muži naznačit, že mě zaujal?!
Udělej to jako my, muži. Pošli mu ptáka do zpráv*1*
S muzem nemusis hrat caviky jak my s vama. Nemusis vymyslet pokazde originalni osloveni atd...

Proste ho libovolne oslov nebo dokonce vyzvi na treba jen kavu. Pokud neni debil, tak prebere iniciativu sam. Os muze se zpravidla nemusis bat jednoslovnich odpovedi, opovrzeni atd, teda pokud nejsi jeste na stredni.
Normálka přijdu a začnu strhávat oblečení. Buď to klapne nebo ne *22*
Ty nevíš, jak se to dělá? To se jedna slečna slunila nahá na balkóně paneláku a z patra nad ní se spustil lístek na provázku s tímto textem:
"Dobrý den, jste velice krásná a rád bych se s Vámi pomiloval Souhlasíte-li, zatahejte 3x za tento provázek a přijdu za Vámi. Nechcete-li, zatahejte 150x, posledních pět rychleji.
Soused Pepa"
Mrlongobongo
Mrlongobongo před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak jasný, když už je ta ruka na ocasu... *389* Ale zabralo to někdy i na skutečnou ženskou?
No máš ho nějaký odřený.
Jednoduše .Popadnu jí a jde se na věc když je chuť .Jinak sexy prádlo když ji koupím tak vždy mě tím umí překvapit když to nečekám.Naštestí máme vždy sex spoutaný a cítime ho stejně .
Spíš jak to naznačit kolegyni, že chci sukat s ní? Nebo sousedce o 2 patra výše
Většinou je to celkem zřejmé když mám v puse péro :)
Přijdu domů, třísknu se dveřma a zařvu na ni, ať se neschovává, že jdeme provozovat sex. Ona přijde, zapichnu do ní penis a je to. Takže tak.
Pokud neřeknu vyloženě “pojď mě ojet”, tak náznakem nefunguje NIC…poslední snaha naznačovat byla už někdy dávno, kdy jsem si koupila krásné krajkové body. Oblékla jsem se, přichystala, namalovala…jdu za ním a on mi říká: “Uhni, nevidím přes tebe”… šla jsem tedy k němu na gauč a nic…asi po hodině mi říká : “co to máš na sobě? Jak se to sundává, když půjdeš na záchod?”

Přešla chuť i mně. 😁
No a já bych dal nevím co, kdyby tohle dělala ta moje. (upraveno)
Koupit ji prádelko, třeba pak hned bude mít chuť ti ho ukázat. 😊
To já ji už koupil, ale většinu jsem na ni ani neviděl. ☹️ Přitom mě pěkné prádlo hodně rajcuje.
A zeptal ses ji proč ti ho neukáže?
Jj, už několikrát naznačil, ale ona je v tomhle směru hodně pasivní.
Viz můj komentář, nenaznačovat.. říct nebo se zeptat na přímo…
Tak to se ten tvůj zachoval jako největší křupan. Jinak s tím naznačováním je to tak jak píšeš. Většinou jsou v tomhle chlapi hrozní omezenci. Naznačování nefunguje, zvlášť po mnoha letech manželství. Moje žena má sexy prádlo, které dostala ode mě a měla to na sobě jednou. Poté skončilo zapomenuté někde na dně šuplíku. A kdyby mi žena řekla "pojď mě ojet" tak to by bylo skvělé. Kdyby řekla "chci abys mě pořádně vymrdal" tak to by byla naprostá pecka.
No nedošlo mu to, asi za dva dny se na to zeptal, jestli to nahodou nebylo myšleno jako výzva. 🙈😅 my jsme spolu také už řadu let, takže je prostě nutné říct narovinu…

Ale koukám, že je to všude obdobné..prádla, toho výjmečného mám víc než by bylo třeba a chlap nemá v podstatě ani ponětí… nějak to už neumím využít doma 🤷🏼‍♀️
Když o tom tvém prádlu nemá tvůj chlap ani ponětí a ty to uz neumíš využít doma, tak to využij jinde.
Taky občas chodím upustil páru jinam. Člověk párkrát v životě dojde do bodu poznání a řekne si že nemá cenu plýtvat svou energii a drahocenný čas na něco, co fakticky nemůže změnit.
Jinak vždy jsem razil teorii, že sexy prádlo je pro lidi, kterým to funguje a chtějí si to ještě vylepšit. Pokud to (v posteli) nefunguje, tak sexy prádlo na tom nic nezmění. Ba co víc, může být příčinou trapných situací. Jako třeba u vás s tím manželovým nevhodným komentářem ohledně toho čůrání.
Tak, tak …já si to už kupuji pouze pro své potěšeni 😊😊😊
To snad není pravda, nechápu jak někdo se dívá na televizi místo aby se věnoval své ženě ….prostě nechápu.
No já myslím, že to není ojedinělé a že zo je bohužel i naopak…
Naopak to znám … ale chlap prostě obvykle prostě potřebuje častěji 😀
Bydlíme spolu.. takže se buď víc přiulíme jeden nebo druhý a ono to samo vyplyne nebo si to řeknem na plnou.. vzhledem k tomu ze máme doma i děti je třeba obcas mít plán.. takže ano.. někdy padne.. až uspíš děti.. dáme sex.. nebo.. zlato.. děti nejsou doma.. víš co to znamená.. vlastně každá chvíle bez dětí znamená sex 😀
Okoupu a uspim deti uvarim ji dobrou večera kdyz prijde z prace sem tam koupim kytku zaplena svicka napustim ji vanu s penou /relaxacni soli nebo jinou kravinu aby si odpočinula a nakonec …… stejne zkoncim s ptakem v ruce stylem pomoz si sam joo a nekdy se 1x tak za 3-4 mesice zadari ze jo
Nenaznacuju, nema to smysl. Panove prominou, ale v tomhle jste proste natvrdli 😁. Takze, bud jdu rovnou na vec - sahnu mu do rozkroku a vytahnu mu pero. Pokud jsme v posteli, vlezu si na neho a sundam kalhotky. No a nebo stare dobre "bude sex/jdem sukat?" 😁.
At to neni jen jednostranne, kdyz chce on, posledni veta je stejna, nebo me chytne za ruku a vede/odtahne/odtlaci do loznice no a nebo ze me serve perinu, vyslece me a ani se moc nepta 😁.
Amen ! To je smutne trefne :D
Nejednou me bylo receno,ze prece vysilala jasne signaly . . . . Muj prijimac je vetisnou rozkodoval spatne :D
Ruzny frekvence, aj to se stava 😁😁. Nebo byly jeji signaly az moc zasifrovane 😁
Obcas mam pocit, ze ani enigma by me nepomohla :D
Tak to už je ale zlý, to chce aktualizovat knihovnu s dešifrovacíma klíčema a postupama, na nejnovější model, třeba to pomůže :D.
Obavam se, ze i pres aktualizovani knihovny, me stale schazi nejake "dependency"**385*
Tak tady jsem uz v pasti a nevim, co napsat 😁 vzdavam se dobrovolne, bez boje 😁
I Tak dekuji za snahu pomoct mi ovladnout a pochopit taje naznacovani a jejich vyznam :)
Stačí přestat naznačovat nezájem.
Manželka začne vysílat kouřové signály a já zahájím ptačí tanec.*4**13*
U mé ženy se nesmí ani naznačovat. ..................................
K těm heslům. Žena/já přijdeme domů a zahlásíme. "Tak děti máme ve školce, u babičky..." *1*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Držíte půst😀 to je skoda ne 😀😀😀😀
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jasně Méďo Béďo, že jsi krásnej. Na tvé profilové fotce je dokonce adresa kde tě …. hmmm…. “zkrasnili”.
Chacha, Méďo Béďo, ale porad hezci nez ty *3* (upraveno)
Ten Shrek by spíš pasoval na tebe.
Že zrovna ty komentuješ něčí vzhled je mi záhadou…
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nikdy není lehké dívat se pravdě do očí. *197**197* No Škoda slov na takové ubožáky.
Dopravni znackou stuj dej prednost v jizde
Uz jsem myslel ze jsem jediný chlap co nemá sex s manželkou. A vidím že je nás víc 😁. Jináč pokud mám chuť tak se snažím k ženě v posteli pritulit a lehce osahavat a to už poznám jestli má chut nebo ne. Bohužel je to velmi málo tak jsem z toho trošku na nervy. Sexy prádlo nechce s hračkama si nehraje a se mnou vlastně taky ne🤷‍♂️
Poslat do prdele a najít si milenku. Na to bych tak byl zvědavej, aby si myslela že její píča je jediná na světě. Není. A jestli se té role ujme jiná, tak prostě manželka má smůlu. Nikdy bych ženu nenutil k něčemu co sama nechce. Nechceš? Nevadí bude chtít jiná.
Kdyby to bylo tak jednoduché tak už tu milenku mám, ale těžko se hledají
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tvl. Co odpověď ,komentář to perla *22**22*. Ty jsi se opravdu nenarodil ale vyskytl v nesprávnou dobu na nesprávném místě *22*. Tuším že nejdřív jsi byl Ty a pak dinosaury *22*
Doporučují začít erotickým krkáním a potom přejít v lehké prdění do ruky.
Normálně narovinu si o to řeknu
Já na to jdu sporadicky. Začnu jí hladit po zadečku, potom jí ho párkrát proplesknu. Když třeba vaří nebo něco dělá, přistoupím k ní že zadu, začnu líbat na krku, hladit prsíčka,jedu víc a víc dolů. Opřu o stůl, stáhnu co má zrovna na sobě, trochu navnadím prstíkem nebo zajíčkem a nakonec vniknu. Když se to večer v pošteli, lehnu si jí na ramínko, začnu hladit bříško, pipinku, potom jí líbat všude a je připravena na všechno. V zimě je to jiný, v létě krásný a snadný. Ráda nosí šaty, věčně chodí naostro, takže není problém říct (zlato jdeme na to) nazvednu šaty, ona klekne rozkouří mě, já jí Opřu s strom nebo kde zrovna jsme a jede se. Máme rádi procházky, mě jenom ženy v legínách a šatech rajcují, takže není problém. Se to sexy, vzrušující a návykové 🙂