Chat, co to???

Chat

VelikyMoravak190
VelikyMoravak190 před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Asi chtějí všichni honit. Já to mám raději v soukromí. Co ty?
Klidně mi napiš.

Nekdo jim to hacknul ci co jsou prihlaseny mrtvy duse *3**3**3**3*
Je to jasný teď za všechno může Putin takže to je taky určitě jeho dílo.*3**3*
samotného by mě to zajímalo... taky mě to dnes překvapilo... bud zavřeli nějakej jinej erotickej server, nebo žeby zde přibyli boti? nebo snad zlepšili marketing? těžko říct *3*

čas ukáže... já myslím, že se však jedná o technickou chybu

---

ha... sotva jsem dopsal tento příspěvek a čísla jsou opět v normě jako vždy... takže asi nějaká chyba vážně jen *3* škoda, vypadalo to, že by to tu konečně začalo žít.. ale toho se tu asi nedočkáme... (upraveno)
Obdobný problém s "divnými" počty jsou také u soutěže, např. u aktuálně probíhající soutěže "Povídka Nezapomenutelné zážitky (cs) 1.5. – 31.5.2022" je uvedeno, že soutěží jeden uživatel. Toto se tam objevilo, když se zveřejnila první soutěžní povídka. Ale od té doby mezi povídkami přibylo, ale číslo na amateri.com/cs/souteze/ se nezměnilo...
Když to admini opravili u chatu, třeba to opraví i v tomto případě, ideálně do vyhodnocení soutěže *6*
Tak ono to občas vypadá, že je celý web generovaný náhodně... Včetně pohlaví uživatelů, rozhodnutí adminů a I/Y ve slovech
To i s/z a d/t, nevěřil bych co je tu "historiků/archeologů" co hledají hrádky 😉
To je pravda, jeden se skoro až diví, když se někdo dušuje, že mu jde o diskrétní sex a začne do toho motat zprávy...
Ahoj, díky za diskusi na téma Chat. Měl bych k tomu něco.
V chatu je spousta zajímavých místností, občas se tím probiram. Ale pak zjistím, že všechny se zvrhnou v jedinou seznamu, kde ani nikoho nezajímá v jaké je kategorii. Takže dané téma je naprosto mimo.
Není to škoda?