Lízání pro ženy

Úvaha

Zajímalo by mě, jak jsou na tom obecně ženy s orálním sexem, resp. zda se jim líbí nechat se lízat a umí si to užít. Poslední dobou mám pocit, že je to odmítáno nebo se tato praktika hodně upozaďuje - nevím z jakých důvodů.

A přitom jsou tu kluci, kteří tak rádi lízají a užívají si, když můžou takto ženu dovést na vrchol! :) Je to totiž úžasný a hodně intimní pocit dolízat ženu k orgasmu.

Lízal bych prostě :) Jak to máte vy?
No já nevím,ale většina žen co jsem měl lízání mělo rádo, samozřejmě se najdou i takové, které ne,ale já je nenutím... najdu si jinou, která to má ráda.*18*
U nás je orál často vyžadován jako předehra, nebo když se potřebuje rychle uvolnit.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ja lizu dlouho i do hloubky, ale udělá se lizanim postevacku. Až do vystriku. Nemusis házet všechny do jednoho pytle, jen proto, že jsi měla troubu, který to nedělal.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Špatnou technikou by se do orgasmu dostala těžko. Obzvlášť, když v orgasmu stříká... udělá se mi na postevacku silněji, než při sukani. Zdar.
Má žena je by, miluje lízání od druhých žen chlapi to prý neumí, neví jak to správné udělat, kdy už můžou zastrčit prstík aby to nebylo brzo ani pozdě. Ženu vylize nejlépe jen žena a chlapi se můžou snažit jak chtějí nikdy to tak nedokážou.
No za svuj zivot jsem mel cca 20 sexualnich partnerek a jestli jsem neco vypozoroval, tak vetsina zen si v sexu neumi moc rict, co chteji. Nektere to vlastne ani nevedi. Predpokladam, ze to bude platit i u muzu, ale u zen hadam vic. Bud jsou malo sebejiste nebo ocekavaji, ze na to ten chlap prijde nebo jim to prijde trapne nebo se neumi dostatecne uvolnit... Stejnou zkusenost mam i v tom, ze jim naopak reknu, co chci ja. Treba u toho oralniho sexu a ony to nedokazi dodrzet dele jak 30sec a opravdu nemyslim hluboky oral. Zensky jsou uplne stejne marny technicky k muzum jako muzi k zenam. Vyhoda muzu je, ze potrebujem(aspon většina) daleko mene k dosazeni vrcholu.

Je potreba vice komunikovat a mene predpokladat a domnivat se. Furt o tom clovek cte, furt to vsude slysi, ale realne k tomu nedochazi. A naopak s trvalym partnerem je to pro vetsinu lidi slozitejsi nez s nahodnym. Tvrdime, ze nemame predsudky, ale mame je vsichni a v sexu to plati dvojnasob.

Ona veta milacku, co bys chtel? Chtel bych, abys mi lizala zadek a honila mi ho. Zkonci casteji opovrzenim nez kdyztak jen nejakym kompromisem, pokud to jedna strana nechce. Tolik chlapu treba nikdy neprizna, ze maji gay sklony, protože by tim klidne zpusobili rozvod. Obracene to bude tez, ale chlapi jsou prece jen v tomhle otevrenejsi vuci zenam, nez zeny vuci muzum.
Pravdu díš Petře. Základem je komunikace ke které ale mnohdy nedochází, protože jedna ze stran o tom nechce komunikovat a hází do toho vidle. A s těmi předsudky to samé. Holce se kterou se stýkáš třikrát za měsíc kvůli sexu klidně řekneš co bys chtěl, co tě vzrušuje, ale manželce ne, protože by si myslela že ses úplně zbláznil. 😄 A pak se diví že si chlapi hledají milenky. Samozřejmě občas to platí i naopak. Manželka mi nikdy neřekne "Dneska bych chtěla abys mě pořádně vymrdal" Zato moje kamarádka, kterou jsem před dvěma lety asi rok píchal mi tohle šeptala do ouška pravidelně. A myslela to vážně. A řeknu ti že tohle dokáže chlapa pěkně navnadit. Jo to byly časy... 🙂👍
Za me je to tak, neslysim tento nazor prvne a me osobni zkusenosti tomu tez odpovidaji.

S nadsazkou mi prijde, ze kazdy druhy jedinec chce sukat volne nebo mit fajn sex ve vztahu a bez predsudku se vyjadrit ohledne sve sexuality, ale spolecnost to reflektuje max na papire. Vsak kazdeho kdyz se zeptas, zda mu partner muze rict vse a bez prehnanych reakci a zaveru, tak ti rekne, ze samozrejme. Tohle vzdycky plati, nez se to tyka opravdu nas. Samozrejme nejen v sexu
Některé postřehy velkým písmem razit!
Souhlasím, problém je to že i když si řekneš ta druhá strana to nevydrží dělat déle než 3 sekundy pokud se do toho vůbec pustí.
nemyslím, já na tom třeba ujíždím, partnerka o to ale nestojí...
Popravdě řečeno to umí málo který muž....
No jo, když ty dámy to často raději jenom přetrpí a nic neřeknou. Moje dámy, vlepte tomu panovi tvorstva pořádny pohlavek a upozorněte ho na tu skutečnost, že piča není flaška piva/vodky. A že všeho moc škodí. Popřipadě můžete u toho začít zývat *1*
To je právě ten problém chlapů.
Mají naučnou nějakou techniku sexu, a myslí si, že je to pro každou dokonalé.
I když jsou ve většině případů mimo mísu!!
No přece když do ní buším nebo ji pořádně vylížu a pak se udělám, tak i ona musí být ukojená... No ne??
A při tom stačí zjistit co se jí líbí, a tou cestou se dát.
Pak dostanete dokonalou odměnu.
Ale některým jedincům to nikdy nedojde!!
Bingo! *114* Lína huba, hotové neštěsti.
Zni to sice blbě, jako z “Dopisu pro Sally”, ale ta rada je: komunikace.

www.radiotv.cz/p_tisk/a_tisk/mila-sally-by-dnes-oslavila-70-narozeniny/
Líná huba sice holé neštěstí, ale věř, že jsou i tací kterým když jasně řekneš jemněji tak víc přitlačí..
To ti věřim *24* My panove tvorstva přece víme nejlíp co ty naše lepši polovičky potřebuji.
To chce terapii šokem: “ na Frantu nemáš”, “ten Němec za benzinkou byl lepši”, …….
Jsem ja to ale Brouk Pitlýk. Neee, jsem Chrobák Vreco bo ten nemá žádne i/y.

zývat / zívat *385* (upraveno)
mohu poprosit (klidně i do zprávy) nějaký zjednodušený návod, co dělat, a co naopak nedělat? Abych věděl, jestli se řadím mezi to málo, které to umí, nebo jsem ve většině, která to neumí? :)
Ch i lizat celý den a noc....
A copak bys lízal? Koñskou prdel?




Tady jsem na lízání ještě žádnou nenašel
Kdo nelíže, patří za mříže!!!
VelikyMoravak190
VelikyMoravak190 před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A víš ty, že těch žen běha po světě víc než dost?
VelikyMoravak190
VelikyMoravak190 před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Neměl by jsi mít spíš Nick JsemBeranek88?
To co píšeš mi má rebela teda fakt nesedí.
VelikyMoravak190
VelikyMoravak190 před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
...takhle jsem to nemyslela.. spis ze uz predem ocekavas to, ze by se to tem zenam nelibilo...
Vyzkoušej to. Sice sem tam dostaneš facku ale jednou to vyjde *1*
VelikyMoravak190
VelikyMoravak190 před 2 roky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Třeba tě pak připusti. Z litosti *5*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak dámy poraďte jak na to? Asi to tady pomůže více neznalkum. *2*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Svatá pravda, každá kundicka potřebuje to svoje hyckani
Jste dospělé, co si prostě říct? máme sice koule, ale ne křišťálové... Tak si toho chlapa naveďte... Nebo lehnu na znak, žena sedne nad a "nastaví" se sama podle chuti *4*
Sice nejsem dáma, ale můžu ti něco pretlumočit. Když se dostaneš ženě hlavou mezi nohy, je sedm částí těla, kterým se můžeš věnovat. A u každé je sedm způsobů, jak to udělat. Navíc je potřeba vychytat tlak, rychlost,... A zjistit, co zrovna tvojí partnerce sedne. A budeš dobrý (za 3 jak ve škole). *4*
Moja žena se nechá ode mě orálně uspokojit vždy a ráda.Ani se jí neptám a vždy krásně drží užívá si to a vzdychá jako pominutá.pred vyvrcholením mi vždy zmáčkne hlavu nohama do klinče,až nemůžu pomalu ani dejchat.Má to ráda jako každá druhá zdravá žena.Někdy jen jazykem pěkně poštěváček,někdy zase s prstíkama až do úplného konce.Zrovna dnes po holení a pěkně koupeli jsem jí to udělal asi za 5 minut.Mnam ta chuť vůně je prostě top 😁😁😁
Pro mě je to nejvíc. Ozelim sukani, když můžu ženskou dostat lizanim poštěváčku k orgasmu
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A nebude to tím, že když lížeš, tak u toho nemůžeš filozofovat?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Měla jsem chlapa co nelízal. Nešlo mi o to abych se u toho svíjela v orgastických křečích, ty jsem z lízání stejně nikdy neměla. Mrzelo mne, že nechce vědět jak voním, chutnám. Já jeho kouřila moc ráda a nemohla se toho nabažit. Když už se konečně rozhoupal, nechtěla jsem zase já a hodila do toho vidle.
Je to krásné dráždit jazykem poštěváček a cítit jak tvrdne. A pak hluboko vylízat dírku střídat to a když cítíš že se blíží orgasmus tak ještě přidat tak to miluju
není nad pěkný polízání.....bez toho snad erotika nebí erotika
Bohužel některým mužům prostě vaše kundička nemusí chutnat. Třeba by i rád lízal ,ale prostě mu to nejede . Některým ženám také nechutná partnera semeno a mrzí je že nemůžu vyhovět a nechat se udělat do pusy.
Nenutila jsem ho, ale trápilo mě to, nic příjemnýho...
Ahoj moc hezky jsi to napsala. Chut je pri sexu nesmirne dulezita soucast chemie pritazlivosti. Kdyz partner nebo partnerka chutna je to rajc a clovek pak udela s potesenim cokoli kdekoli.
Jojo, to se potom můžu přerazit.*6*
Lízání zbožňuju a orgasmus je nejlepší odměna 🥰😘
Mě se lízání hrozně líbí. Bohužel v současnosti partnerku nemám. Ta,kterou chci mě bohužel nechce
Až mě to vzrušilo.miluji to když mě chlap líže *162*
Mrlongobongo
Mrlongobongo před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, asi jako každý chlap lízání miluju .Tak hezký den
Rád pomůžu jestli je zájem, kdyžtak napiš a uvidíme
Budu oddaným lizacem ❤️🌹🌹🌹... přesně to hledám
Pokud je žena naštvaná, nebo má nějaký potíže, tak jí chuť na lízání úplně vymizí a nechce to. Když byla moje žena pracovně vytížená, tak mě odmítala taky. Teď už má jinou práci a lízat se nechá když to na mě přijde pořád. Stačí 5-10 minut a je úplně udělaná do konce. Teď jsme hodně rozjeli i lízání v létě, třeba po cestě, nebo někde na odlehlém místě. Je to zase jiný, než jí to pořád dělat doma, ve sprše nebo na stole. Chce to změnu a pořád vymýšlet něco nového, aby to tu ženu nenudilo a nebyla s teho rutina 🙂stačí když se teplo prostě zvednou šaty (chodí na ostřo) někde vybrat místo a je to 😛😁
Lízání miluju a moje ho má taky ráda, jsem rád že okolo toho nedělá žádný caviky
Ženy, sem tak špatný v lízání, že to musíte zkusit 😁❤️

Klidně SZ
Už se nějaká ozvala? 😄.
Ještě 1 a mám první 😁🤣
Chceš být průkopnice? 🤔
Já se z toho vždy nějak vylížu. A kdo nelíže není čech.
Manželka má hodně ráda jak ji lížu a pokaždé ji dovedu orgasmu. Nikdy neodmítla lízání*4*
Najdou se i ženy co nemají rádi lízání,asi nějaká špatná zkušenost že někomu nechutná a nebo si připadají nečisté.
Je to možné *4* já se s tím nesetkal
Jj , některé ženy se při lízání něčí dobře.
Moje žena to absolutně nesnáší.
Lízal jsem desítky žen a 95 % se to líbilo. Vrchol byl, když se mě jedna po orgasmu z lízání zeptala kde jsem se to naučil.
Jsou i muži co nemusí když jim ho žena kouří ale to je opravdu rarita .
V tomto případě je velice pravděpodobné že, to dotyčná dáma dělá opravdu nerada a nechce to dělat. Protože když žena chce potěšit svého muže a ráda to svému muži udělá a ještě si klidně nechá poradit jak na to, tak to v podstatě nelze neumět. Opravdu dobrý orál, nebo perfektní ruční práce je mnohdy lepší než zásun.
Mě to přišlo roztomilé, ale nuda
Já to taky moc nemusím, protože málo která to dělá příjemně.
A nechce se mi vysvětlovat, jak na to.
Aby se třeba nenaštvala.
Ale ode mně si to užívají.
Jen je někdy problém odhadnout moje holení.
Když se holím každý den, tak orál nevýjde.
A jindy třeba ranní strniště vadí, a nemůžu to pořádně rozjet...
A jak jsi poznal, že se jim to líbilo? Sehrály ti orgasmus, aby jsi a lízáním dal konečně pokoj? Jinak teorie ověřená v praxi. Pokud chlap o sobě prohlašuje, že je mistrem v lízání, tak stojí za howno 👍
To říkaly ty ženské, já to o sobě neprohlašuju....
A nebylo to tím, aby se tě zbavily? Taky jsem schopná raději lhát 🤣
Budeš se divit ale nechtěly se mě zbavit....
Asi je mi to jedno, já lízání nemusím 🤣
Taky si to myslím když jsi frigida...
Já miluji lizaní 😁 hrozně mě to baví.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, rád propůjčím svůj jazyk 🙂.
Ahoj, moc rád bych ti napsal SZ. Ale bohužel nemůžu, moc rád bych se stebou seznamyl a někam tě pozval třeba na víno.

Je mi 38, a měřím 180 cm.