Místa v Brně

Místa na sex v Brně a okolí

Ahojte, jsme mladý par, kterého vzrušuje milování v přírodě a tak se vás ptáme, jestli neznáte nějaké místa v okolí kam se dá přijet autem, jít se projít a užit si sex v přírodě 😊
Lom Hády, pokud vám teda nevadí diváci. Já s partnerkou taky preferujeme přírodu, ale spíš bez diváků, ale šukat vedle někoho jiného by jí asi nevadilo.
Ony jsou i v okolí lomu moc fajn místa. Ty já mám docela radši, protože je tam klid. A když na vás někdo náhodou narazí, tak se chová slušně a nezačne hned za nejbližším keřem slintat a honit si ho. Ale je na každým, co mu víc vyhovuje.
Zkusíme teda asi ten lom, když není nic lepšího v okolí 😊
Pěkné ráno. Přivítali by jste v lomu diváka? Jirka
49°8.44927'N, 16°47.15370'E zde je klídek a pohoda
pohoda jo, ale z Brna dost z ruky.
49.2075181N, 16.4619292E a nebo tohle taky fajn místo
Pěkné odpoledne. Chystáte se dnes někam do přírody? Jirka
Těch míst kde to jde je tolik a navíc přímo v Brně jako takovém.... 😂
A poradis nejake misto? Docela by se nejaky tip hodil
S tím souhlasím! Když je chuť....😜
Takových míst jsou kvanta. V podstatě kdekoli, jelikož to nijak více nespecifikujete. Pokud chcete být vidění muži, kteří u toho budou honit, tak např již zmíněné Hady. Pokud chcete klid, kdekoli dal od lidí.
Pěkné ráno. Chystáte se dnes někam do přírody? Jirka
Ahoj, nechystá se dnes někdo do lomu Hady ? Já zde ještě nebyl, chápu to dobře, že se jedná i o nudapláž? Dnes po obědě bych zašel, jen nevím kde přesně ta nuda je ?
Mám dokonalé místo 30min autem od Brna.
Vice jak 15tis m2 naprostého soukromí.
Ve zprávě pošlu fotky.
Už aby bylo teplíčko.
ahojky. moc rád bych se na to místo podíval. za případné fotky předem děkuji.
Ahoj, taky by mě zajímalo kde je takový klid
Ahoj ozvalo se Vás moc. To místo je součástí našeho bydlení a hrají si tam děti a pes. Tu zábavicku je treba dobře naplanovat a je venku. Takže musí být teplo. Proto se nezlobte, že nyní nezveřejnim to místo. Vše má svůj čas.
Věřte že pod svícnem je největší tma.
Pred 10 lety jsme měli takové místo v centru Brna. Nyní tam stoji nová budova. Chodili tam fotit polonahe slečny a byl tam i bar a tam to žilo!!
nepojede si dneska nekam uzivat sympatickej par? rad bych se pridal
To já bych rád taky nějaký dobrý místo na sex nejsem z Brna ale často tam jezdím s přítelkyní a nevime kde by to šlo bez toho aby nás někdo viděl.
Zkuste tohle 49.1124997N, 16.6531908E
Ahoj dneska večer nějaký pár na mohylu míru si užít . Kdo by dojel ..
Dneska někdo na mohylu míru ?
Že bych dojel z manželkou
V Rozdrojovicich je krasny vyhled na Brno a kousek v lesiku klidek,jen jednou nas tam pozorovali houbaři jinak parada
Ahoj, zásahem dřevorubců jsme přišli o pěkné místo u Globusu.
Kdyby někdo věděl o autem dobře dostupném skrytém místě někde poblíž kam se dá zajet i ve dne budem moc rádi.