Obezita

Obezita a proměna

Dotaz na bývale Tlouštíky !

Prošel jsi někdo změnou z morbidní obezity z váhy 150 kg + a dostal se třeba na 80-95 kg ?

Jaké vám to přineslo výhody v sexu ?

Příspěvek byl uživatelem smazán.
To sice ano ale pořád lepší než váha 150 kg +....
Tu kůži můžeš ale zase zpeněžit... *4*
Nemáš tak úplně pravdu. Kůže nepraska z hubnutí, ale z opačného problému - rychlého přibírání na váze, rychlého růstu atd. A taky není pravda, že si vždy odřezání kůže musíš hradit sám. Často to jde na pojišťovnu, záleží na lékaři. Moje bývalá kámoška si nechala takhle odřezat po rychlém a velkém úbytku váhy přebytečnou kůži na rukách. Pokud má tričko s krátkým rukávem a pohne rukou, jsou vidět z vnitřní strany neskutečné jizvy. Takže bych řekla, že z jednoho extrému do druhého. Co se sexu týče, prý neskutečná změna.
Že by možnost si na něj taky po letech přežírání konečně vidět??? (upraveno)
150 kg není morbidní obezita.u té jsou čísla trochu jinde
Morbidni obezita se vetsinou stanovuje pomoci BMI a pokud je vyssi jak 40, tak se to povazuje jiz za morbidni obezitu. Vetsina jedincu se 150kg uz je morbidne obeznich. Kor kdyztak zen. Samozrejme bmi je ta nejjednodušší metoda, ale celkem to sedi
No…já myslím, že 150 kg je fakt dost. Hlavně u mladých lidí je to děs…nejedná se jen o to, jak vypadají, ale za tím se skrývá spousta nemocí…cukrovka, špatný tlak, problémy s početím atd…je mraky problémů s tím spojených. Já teď nabrala pár kil a sama jsem z toho vyřízená. Když jsem byla štíhlejší, cítila jsem se mnohem líp.
ano 150 kilo je hodně,já spíš měla na mysli jedince vážící 200kg a víc
(upraveno)
Šmarja a není to jaksi jedno, těch 150 kg je pořád dost , taková váha není prostě normální a pokud chce dotyčný zhubnout, tak jen dobře a je nepodstatné, co je přesně podle tabulek morbidní obezita a co není...
na každém člověku vypadá 150 kilo jinak
A na kom vypadá 150kg dobře?
A byl bych rád, kdyby se nějaký dvoumetrový vysportovany přihlásil. Protože ten může podle mě mít tak maximálně 120-130kg
PG1 -přečti si můj koment ještě jednou (upraveno)
Přečti si můj a pak mi můžeš zkusit odpovědět na kom vypadá 150kg dobře
nikde jsem nepsala že 150kg vypadá na někom dobře
Nenapsala, ale v odpověď na to, že 150kg je pořád hodně jsi napsala, že na každém to vypadá jinak. Ano, na dvoumetrovém to bude vypadat ale i tak je to obezita, být mě morbidní.

A víc tohle téma rozebírat nechci. Tudíž za sebe končím diskuzi.
Ono bylo s čím argumentovat? A hádat se s tebou opravdu nebudu, nehodlám klesnout na tvou úroveň.
O jaké úrovni tu píšeš? Ty mě snad znáš? Ty víš kdo jsem?nebo to je jen vztek ze nemas protiargument?
Trochu se nudim na ceste, tak se do toho vložím. On asi stale ceka na odpoved na otazku, kterou ti polozil totiz*4*
O tom ale řeč není. Bavíme se o tom co je morbidní obezita.ten jeho dotaz je úplně mimo
Vidíš a o tom se my dva třeba vůbec nebavíme. Já souhlasil s tím, že 150kg není morbidní obezita. Jen jsi psala, že na každém vypadá 150kg jinak a tak jsem vznesl na kom to vypadá dobře. Zde na Amaterech se prezentuješ už dlouho. To dá člověku nějaký náhled.
Me osobně by taky zajimalo detailněji jak myslis ten svuj prispevek, ze 150kg neni morbidni obezita a argumentujes vlastne tim, ze treba 2 metrovy vysportovany chlap se 150kg neni morbidne obezni. To je tak zanedbatelné mnozstvi lidi na planete, ze nechapu, proc to vubec nekdo zminuje. Ten myslenkovy pochod k napsani toho prispevku by me zajimal.
tak naposled.nikdo neříká že 150 kilo je ideální váha.ale na každém člověku bude prostě vypadat jinak.o tom žádná.viz moje přirovnání.BMI .neřekla jsem že na někom může vypadat dobře.v prvním komentu jsem chtěla říct,že morbidní obezitu si představuju kolem 200kg a víc.tomu říkám morbidní obezita.sleduju na TLC pořady o tlouštících,a tam jsou lidi opravdu morbidně obézní,300kg a podobně.takže když srovnám těch 150kg..... už chápeme? (upraveno)
No jo no, takze proste tvuj subjektivni dojem.

On ten prispevek nepusobi jako tvuj osobni pohled na vec, pac je tam proste psano, ze 150kg neni morbidni obezita. Dokonce v nem tvrdis, ze ty cisla u morbidne obeznich jsou nekde jinde. Ale uz te chapu, kdyz to srovnavas s poradem o extremech v extremech, tak ti chybi zdravi pohled na vec. Tenhle pristup je vetsinou naprosto spatny a vede k uplne spatnym zaverum. No tak aspon vim, jak nekteri lide obcas uvazuji. Budu mit i novy pohled na veci a problemy a taky uz chapu zase vic, proc jako narod tloustnem. Ted jsem o tom i cetl hezky nazor, ze vetsina lidi nechape obezitu jako nemoc, jen jako kosmeticky problem. Pry tento nazor dost prevlada v mysleni lidi
bože...tak nějak jsem nečekala že to pochopíš,ovšem napsat takový nesmysl... přeji hezký den
Neboj, tady ti kazdy rozumy. To se bat nemusis. A nesmyslne to mozna prijde tobe, ale lekari uz na to dlouho upozornuji, ze trend tloustnuti je problem nikoli jiz jedincu, ale cele spolecnosti.

I tobe hezky den a budu se tesit zas na nejakou diskuzi. Moc me to bavi, protoze v me socialni bubline se lide jako ty proste nevyskytuji.
Hele to, že 150 kg nepřipadá Beruně morbidní obezita neznamená, že to tak příjde ostatním lidem.
Většina lidí ví, že to je už slušný Tuček, ještě k tomu u ženské, které bývají většinou vzrůstově menší.*3*
150 kilo mi přijde morbidní až až, i když je pravda že se najdou i mnohem vypasenější jedinci.
ale 150 kg na 2metrovém vysportovaném chlapovi bude vypadat jinak než na ženě která má 165 cm
To samozrejme, ale takovych lidi je zanedbatelne mnozstvi, proto drtiva vetsina lidi, kteri maji 150kg jsou morbidne obezni
Já shodil 38kg, mám štěstí kůže zatím nikde neplandá. Ale sex je asi tak o 1000% lepší.
Tak tomu věřím ;-) Jinak jsi šikula*114*
Nějaký čas už to bude, ale dal jsem dolů cca 25 kg. Výhody mi to přineslo v podstatě ve všem 🤣
Kromě kil dolů jsi určitě i něco nabral, to muselo být asi o dost těžší než zhubnout co?
Na odpověď nepotřebuješ osobní zkušenost amatérů, zkus zapojit mozek.
Tak já měl 115 KG, před 1 a půl měsícem jsem začal s jinou stravou a občas sedl na kolo, teď vážím 110, za mě vypadám furt stejně teda, ale teprv začínám a snad vydržím. V sexu ti bohužel neporadím jsem panic 🤣😭
Držím palce, zkus přidat víc pohybu.
Snažím se, ale můj problém je že trpím migrénou a v létě je to ještě horší, i několikrát týdně, prášky nezabírají a doktoři už taky neví
Tak v tomhle vlaknu ty palce hore nebo dole u jednotlivých prispevku nedavaji snad zadnou logiku. Normalne me to nechava klidnym, ale tady to za me teda poukazuje na opravdu problem spolecensky
Poslední dobou mám pocit, že obezita je spíš duševní problém než tělesný. Taky proto je tu tolik palců dolů. V 99% případů si za to můžou sami, nedostatkem pohybu a špatnou stravou. Zkuste někomu obéznímu říct, že by se měl vzdát sladkostí, nebo hamburgerů a vyjede na vás jako narkoman, kterému chcete sebrat jeho dávku.
Zpátky k tématu, morbidně obézní jsem nikdy nebyl, ale nadváhu jsem měl a když jsem shodil přebytečné kila, tak šlo vše líp, samozřejmě i sex.
Jestli chcete na vlastní kůži poznat ten rozdíl, tak zkuste celý den nosit olověnou vestu a pak si jí sundejte.
Tolik amatérských obezitologů v jednom vláknu? Jak neobvykle osvěžující......*22*