Kde dnes nejlíp sehnat holku ?

Kde dnes nejlíp sehnat holku do postele?

Kde dnes nejlíp sehnat holku do postele a neprijít přitom k úrazu :)?
Samozřejmě myslím hned druhé a další pořadí za Amatéři.com :)
Kdysi byla osvědčená lovistě: xchat, rande, lidé, libimseti... (dnes je na většině z nich mrtvo, nebo již nejsou)
Tinder, Badoo apod. mi přijdou, že jsou jen lapačky na peníze...
Instagram, FB apod... nepoužívám a ani si nejsem jistý, že by tudy "vedla cesta"
Zvažoval jsem lov přímo z ulice apod, ale je zde právě vysoké riziko úrazu :)...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
jo, jo... nedopadlo to dobře :(..
Net je v tomto přeci jen bezpečnější :) (upraveno)
Tak ja si myslim ze naopak net je v tomhle mnohem nebezpecnejsi
Obě stojí poslední roky za prd.. Na "seznamce" všichni vypadají jak ze žurnálu, ale skutečnost je někde kousek vedle a ani odpovědět byť odmítnutím neumí.. Venku se zase můžete potkat s krásnou osobou a nakonec zjistíte že nemáte vlastně nic společného.. Ani tu chuť k sexu..
Venku.. Internet je v tomhle úplně na nic, což sám víš když píšeš tenhle dotaz... Najdi koule a seznamuj se normálně..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak můžeš jít do hampejzu a neinzerovat ve fóru...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ve smazaném vlákně "sex ve třech...." Teď jsi tam akorát vynechal tu pasáž ať se ti ozvou do SZ
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Aha, takže v seznamce jsou sdělení, že někdo někoho hledá, viď tajtrdliku? 🤣
Mně si docela buřt, ale jsi snadná kořist. Stačí jen ťuknout a pablba ze sebe děláš klidně další 3 dny a bez práce 😁
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mě se nejvíc osvědčilo seznamovat se osobně a můžu říct že to jde docela dobře. Samozřejmě to semeno nesmí z tebe na první pohled stříkat. Tím myslím že by nemělo být na první pohled patrné, že chceš ženskou primárně na sex. Sex je až druhořadá věc protože nadržených hovad je všude plno. Za sebe můžu říct že nejdůležitější je umět navázat hovor. Je dobré rychle odhadnout co dotyčnou zajímá a mluvit na toto téma, jako že tě to zajímá taky. Chce to mít všeobecný přehled, ale zase ne tak že máš patent na rozum. Chce to se zajímat o okolní svět. Je dobré zkoušet v rámci tréninku se dávat do řeči, klidně s prodavačkou v obchodě a bez postranních úmyslů protože cvičení dělá mistra. Předpokladem k úspěchu je být milý, trochu slušně vypadat a nesmrdět potem, protože první dojem dělá hrozně moc. Hodně štěstí.
Děkuji
.. jasný, také jsem měl pár takových :)...
"Původní" internetová loviště mi dřív hodně dobře fungovala a jel jsem ve velkém.. přičemž podle mě se potřeby holek/žen zase tolik nezměnily, takže si říkám "kde je nyní problém"? , "kde nyní jsou"?...
Tady jsem měl tu čest jen s cca 15ti?...
Dle profilu ses tu cca mesic a mels tu 15 zen. To mi prijde, ze ti to celkem nese tohle loviste. *4*

Ono za me i 15 zen jen z amateru v 35 letech je hezky vykon a spis bys mel davat rady ty nam v tom pripade. Kdyz vezmu fakt, ze driv ti jina loviste sla mnohem lepe jeste, tak si musel mit aspon 100 ruznych zen jen z internetu a to za cca 20 let. To neni vubec spatny.

Kazdopadne takovy lovec z lide.cz apod... Prece nemuze mit mensi uspech treba na Tinderu, to nedava smysl*4*
Jsem tu asi 5 let. Nyní jsem musel změnit Nick z "párového" (to bohužel jinak nejde)
Reálné počty zmiňovat nebudu (sám presně nevím), ale máš velmi dobrou intuici.
Myslíš tedy, že Tinder v tomto dává smysl?
(z mého pohledu je to dost neprehledné a zřejmě bez Instagramu, který tam na sebe dost lidí nechává příliš nepouzitelné)
Zajímavé je z pohledu funkčnosti dle.mého názoru Badoo, ale podle mé to nemá zase takovou uživatelskou základnu... (pořad stejné tváře, i po x letech)...
Co je na tindru neprehledneho, to je asi nejjednodušší aplikace ever. Pokud mate shodu, tak muzete komunikovat, to je cele.
Sebrat se a jít do společnosti. Je to jistější, jednodušší. A máš skoro jistotu že ta holka na kterou koukáš neni stažená z netu.
Nevím jestli "sehnat" je to vhodné slovo. Vhodnějším výrazem je slovo "najít".
Takže kde najít holku? Rozhodně ne na netu, protože kolikrát ti od holky nepřijde ani to upřímné "nejsi můj typ" nebo kolikrát vůbec nic. To je totiž dneska pohodlný.
Raději zkoušet venku oslovovat, protože tam i tu odmítavou reakci dostaneš vždycky a budeš vědět hned na čem jseš. A ještě získáš další zkušenosti.
Udělej to jako praotec Pim:

“Jednou se otec Pim vydal na námluvy. Láskyplně praštil krasavici kyjem do hlavy a odtáhnul jí do jeskyně první kategorie s tekoucí vodou.”

A jake pak měli pěkné děti. Seka a Zulu.

Na ulici. Za pár korun ???
To jako že těch pár korun hodíte na zem, počkáte, až se pro ně nějaká žena sehne... a než ty drobné sesbírá, tak stačí přiskočit zezadu, zvednou jí sukni a užít si ???
Doporučuji volit méně frekventovaná místa, to zavání veřejným pohoršením *8*
Přesně tak. Stačí pohodit na chodníku třeba pětikorunu. Dotyčná se sehne, já přiskočím s nalubrikovaným kondomem na penisu a párkrát do ní šťouchnu. Hotovo. Pohoda. Za pár korun. Všichni jsou šťastní. Nemáte zač.
Davej si ale majzla aby ty drobne nezačalo sbírat nějake jine pohlaví než ženské *1* Myslím žensko ženské. (upraveno)