FOTOCLUB PRAHA

pokus o vytvoření party fotografů a modelů/ek

Mám nápad a tak rozhazuji sítě:
což takhle dát dohromady partu fotografů, kteří se jednou za měsic slouží na modelku, třeba odtud a udělají si hezký fotografický mejdan.
Spíš bych rád jiné věci, než decentní holky, takové workshopy pořádá už hodně spolehlivých orgů -- myslím tím třeba pozvat nějakou exhib dvojici, nějaké zdejši subíky, exhibicionistické otrokyně, prostě spíš necudnou divocinu.
Ideální by bylo, kdyby alespoň jeden měl atelier, nebo nějaký větší prostor.
Ideální pro mne -- Praha a západ :-)

(Na tento inzerát se přihlásila fain exhib dvojice, dva mladí subíci a asi osm fotografů.
Pojďme to zkusit uskutečnit, ale já teď sám za sebe nemám tolik času, abych vás všechny kormidloval -- zkusme se tedy domlouvat tudy.
A připomínám -- ne každý cvakal je férový fotograf a ne každý model/modelka skutečně svolí ke zveřejnění, chodíme v minovém poli, ale aspoň není nuda!) :-)
My jsme ta eshib dvojice :-) Tina a Tim z Prahy. Tak kdo máte zájem nás fotit a natáčet podle Vašich představ tak se ozvěte.
Náš nick: TinaTim
Náš mail: ttcouple@email.cz
myslim, ze dokud je teplo, by se dalo neco udelat na Poldovce. Nez ji zbouraji...
Dobrý nápad, ještě mě napadá možnost udělat sraz pro fotografy v tomto duchu. Natavení pravidel a podmínek kdo na sraz může se dá vždy vymyslet. Kdyžtak stačí mě napsat *404*
jsem pro :-) zkusime to, hlavni podminkou by mohlo byt, ze ma vlastni glaerku, ze ktere bude videt, jestli foti, nebo jen stahuje :-)
to je pomerne blby pravidlo anzo tady zadnou galerku nemam/neda se poskladat z jednotlivych fotek z ruznych foceni/ , pritom na fotowebech mam,
i jsem koukal, ze pujceni bateriovych blesku na ven je za tisicovku na den
Dá se i levnějc - Venku se dá fotit i s normálníma bleskama na foťák, dva mám, adaptéry na bowens taky...
s tim mam problem, akublesky jsou drahe jak malej pes a bateriovym za hodinu hrejou baterky tak, ze se nedaj drzet v ruce. Zmrsil jsem takhle celkem dulezite foceni a to nebyly slabe blesky.
...takze nikdo se nakonec nepripoji?
Posledni dni tepla, technika se da zajistit...
Ja se určitě rád připojím, je to fain nápad.
Zařídit tolik věcí je na jednoho člověka dost , kdyby jsi měl zájem určitě mohu vzít si něco na starost .
Zajímavý nápad. Rád se přidám.
takze zda se, ze se to zacne pomalu rejsovat.
Btw -- jako fotograf, nebo model(y)?
Fotograf a možná i modely. To se vše ještě uvidí
Už dlouho sním o tom,že bych byl focen nahý.Jsem exhib sub a masochista a moc rád bych byl focen ve stylu BDSM.Svázaný v různých polohách apod.Tak kdyby měl někdo zájem mi nafotit takové fotky do zdejší galerie...
Je tu někdo, kdo by měl o klub skutečně zájem, trošku to usnulo, možná by ale stálo za to, to oživit.
My se určitě přidáme, teď budeme ještě pár dnů v zahraničí, potom se určitě potkáme.
Můžou se vytvořit zajímavé fotky když bude jednu scénu fotit více fotografů, jiné úhly, atd... jak tě známe, tak určitě něco vymyslíš, docela se těšíme.

jen mimo diskuzi, docela by nás zajímalo, který dementi tu dávají ty palečky dolu k většině příspěvků...
Trochu jsem pozapomněl, že Amatéři existujou... :-)
Já zájem mám, už jsem skoro měl i vlastní prostor, ale sešlo z toho, uvidíme dál. V tuhle chvíli je za velmi rozumnej peníz k dispozici jedno pražský profi studio s vybavením...
Studií v Praze je k dispozici několik, ceny podobné, je to spíš o preferenci lokality. Někomu vyhovuje centrum, někdo dává přednost pohodové dostupnosti parkování.
Podařilo se dát něco dohromady a uskutečnilo se nějaké focení, nebo alespoň sraz nad vymyšlením nějakých detailů? Ten nápad je dle mého super.
Zatím jen proběhla nějaká konverzace, ale nic určitého. Chtělo by to někoho, kdo by se ujal koordinace a komunikoval se zájemci.