Nadrzenost a usudek

Nadrzenost a usudek

Cim dele jsem bez sexu, tim vice citim ze me pritahuji zeny mimo muj hledacek. Dokonce mam obavu, ze bych mohl sklouznout k riskantnimu sexu ohledně zdravi...

Je pravda, ze do 40 nez klesne hladina testosteronu (pokud neni umele doplnovana) je to z racionalniho usudku utrpeni? Prijde mi, ze vidim potencionalni sexualni objekt od skolacek po zeny ve strednim veku a neni to pritom neco cileneho pro vztah. Je to normalni nebo bych to mel řešit s odbornikem?
U chlapa je to naprosto normální, jen si dej bacha ať něco nechytneš.
Takze zeny ti stale padaji k noham, ale ty je z racionalnich duvodu odmitas nebo ani nemas prilezitost si vrznout?
Ja ani nevim, protoze bud je odmitnu nebo odmitnou ony mě a tak nikdy nedojde k průniku mezi nabidkou a poptavkou...

Kazdopadne me to tlačí na tu hlavu.. A tak řeším stále dilema přemýšlím vs mám penis...

(upraveno)
To máš jako s jídlem.

Napřed máš chuť třeba na grilovaný kuře
Potom máš hlad a začneš shánět grilovaný kuře
Furt máš hlad a nesehnal jsi grilovaný kuře. Sežereš UHO s rejží, aby ses zbavil hladu.

Ale asi jsi na dobré cestě. Pokud neskončíš ve svěrací kazajce, tak snad konečně začneš sexovat i s ženskýma, co nemají dokonalou vaginu a nepředloží kompletní zdravotní dokumentaci všech bývalých...
...a já si myslel, jak se nemám špatně...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Sis našel nového koníčka? Teď jsem projel pár vláken a téměř všude ty.
Je to zcela normální a znak toho, že jako muž normálně funguješ 😎 Jen si zachovej rozum a chraň se před rizikovým sexem, ať pak skutečně nemusíš řešit nějaké nepříjemnosti s odborníky 👍