Názor žen na muže v kalhotkách

Muži versus ženy

Jak by se zachovala žena kdyby vás viděla v jejích kalhotkách. A nebo jak si s nimi hrajete
Manželka takhle načapala jednoho milence. Dostal kopačky. Prý chtěla chlapa a ne úchylnou manekýnu
Manželka je nosí a já si hraju s tím co je V kalhotkách. (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdyby mě manželka viděla že jsem v jejích kalhotkách tak by mě řekla že jsem trapný, ubohý úchyl. Jen máloco v ní vyvolává takový odpor jako představa chlapa v dámském krajkovém prádle.
K druhému dotazu zase můžu říct, že její kalhotky po celodenním nošení, nebo po sportování mi občas dává abych si je očichal. To jí přijde úplně v pohodě.
Mně by se asi zprotivil....................
Jak bych reagovala?Nejdrive bych toho chlapa poblila a pak bych se kolik hodin lecila s šoku ale na 100% vim ze by byl konec!!!Kam ten svet proboha spěje?Chlap ma byt mužný chlupatý s žilami na rukou a mít pravé chlapske tlapy a mužný hlas.Jak by se k tomuhle telu hodili treba damske krajkové tanga?🤦Chlap ma mit na sobe boxerky v nich uchazejici vybaveni a ma mit v sobe urcitou dominanci aby mela zena pocit vůdce bezpečí a sebevědomí ze vi co s ni.Jako promin ale kdyz na me vylitne chlap v mem spodnim pradle ,tak to vsechno co jsem zminila je razem zabito....a v tomto okamžiku se mi maximalne zvedne zaludek a okorenim ho jeste mou calamadou z toho co jsem cely den jedla.Jako proto jsem s chlapem a ne s tranvestou.Nechapu jak se to muze vubec nejake zene libit ci ji to dokonce rajcovat🤦Damske pralo patri k ženě ktera je v tom jedinečná jemná a vzrusujici.
He 😀 Normálně kdybych nevěděl kdo to psal tak bych řekl že to byla moje manželka. Naprosto stejný názor. Do puntíku.
No skoro bych se s Johnym hádal, že to psala moje žena...
Hele nic proti tobě,ale většina ženských je pošle do háje a nebo to toleruje, ale pak se pánové nedivte, že s váma přestanou chrápat .
Jinak teda je zajímavé, že je tady plno mužů s úchylkami na ženské prádlo a hadry, které je rajcuje,ale u ženských to nevidím...asi jsou více normální.🤔
Ne, to bude tím, že chlap je vzrušivý vizuálně a na zapnutí sexuality stačí pohled, ale na většinu žen to nefunguje. Takže nefunguje ani pohled na chlapa v prádle, pokud tam není další stimul...

Dokázal bych to pochopit u DS hrátek, kde by ženský prádlo bylo formou ponížení otroka a asi se najde i pár ženských, co by je chlap v prádle nastartoval, ale to je tak všechno. U gayů by asi byla větší šance zaujmout.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nepsal jsem "kalhotky", nepsal jsem ani "ženský prádlo". Psal jsem "spodní prádlo" obecně. To můžou být klidně i boxerky nebo jocksy...

Samozřejmě pořád platí Lingeriho zákon: Jakékoliv ženské sexy prádlo přestane být sexy, vezme-li si jej na sebe muž.
Jako recese dobrý na nějaké soukromé party... Jinak směšné, nehezke, divné....
Pocitam ze skoro kazda nebo kazda zenska by mela zachvat smichu a ktere by se tohle libilo by musela byt chlap na chlapy *3*
V jejích? Dost divně. Ale to, že já kalhotky vlastním, ví, a je to v pohodě :) Ale abych si myslel, že budu díky kalhotkám víc sexy? Z toho už jsem vyrost :D
Já to i beru.
Muže vzrušuje ženské spodní prádlo, ale nemá ženu kterou by v tom obdivoval.
Nebo ji má, ale ona mu nikdy nepředvede v prádle určité situace, které ho vzrušují.
Poslední varianta je že muž se chce cítit jako žena, tak si obleče ženské prádlo.
Ale tohle každý nepochopí.
No…pokud by si s těmi kalhotkami chtěl hrát jako… že se na ně udělá, tak v pohodě, ale pokud by mi běhal muž po baráku v kalhotkách nebo v kombiné, tak to by mne fakt nebralo. Pokud by můj partner měl takovou touhu, tak bych mu to tolerovala, ale určitě by mne to nerajcovalo. Já mám prostě ráda pořádné muže a ne nic zženštělého, ani submisivního.
.....jak krteček ke kalhotkám přišel:)
Já rád honím v nošených kalhotkách
Upřímně? Já viděla fotky z dob minulých u svého muže a vůbec mi to nebylo příjemné. Vůbec, spíš to mělo efekt odcizení a nechutenství... 😔