zápach z kundy

kunda

Neví někdojak taktně zdělit partnerce,že jí smrdí piča?*385*
Asi to bude v pohodě, spíš si jen dýcháš pod nos *14*
Tak pokud je to gumová Andula, tak jí asi nevymýváš pičunu po hrátkách. Tohle je vždy zanedbanou hygienou, nebo nějakým gyn. problémem.
Přesně. Pokud žena tam dole zapáchá, tak má problém se zdravím nebo s hygienou. Celá věda. Mluvit o tom je potřeba, chtě nechtě. Problém se prostě musí vyřešit, takže za mě poslat k doktorovi.
Já měla třeba kolegu, který měl ten samý problém se ženou a u doktora dospěli k závěru, že si muž hodně myl *71* klasickým mýdlem a tím škodil přirozenému pH ve vagíně. Pak jeho žena měla nepěkné výtoky a zapáchala.
Něco podobného jsem už slyšel, akorát že ta žena se myla mýdlem. Ta moje žena mi voní, ale zrovna nedávno jsem ji chtěl po ránu vylízat a nakonec jsem do toho nešel. Prostě zrovna moc nevoněla, tak jsme jenom mrdali. Ale celkově je to slabota. Chodím raději upustit páru jinam.
Už sem se sní rozešel...to se nedalo vydržet ani s respirátorem...
Jseš dobrá *3**3**3*gumová Andula ... Ty vole já se poseru
Taky jsi mi podle fotky sympatický*15**18**1*
Můžeš ji nenápadně ukázat tohle vlákno. 😂😂
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Taky jsem si říkala, proč si ji neokoupe. 😂 Ale když už se rozešli, není co řešit. 😁
Možná okoupe,ale jenom zvenku...prý měla kovid,tak možná stratila čich...*14*
Dej si topinky s česnekem a a pak začni dotírat. A až se tě zeptá, proč sis musel před tím dávat česnek, tak řekni: "Abych přerazil čmuňk té tvojí."

Varování: pokud máš pomalý reflexy a neuhneš, budou ty topinky na dlouhou dobu tvoje poslední křupavý jídlo...
Nerikej ji nic a najdi si jinou...
Najdu si jen co se zbavím oparu a zápachu z mého šulínka,kterého momentálně denně mažu canestenem...už žádnou tlustou...těm to smrdí všem...*23*
Tak tím, že je tlustá to není ty blázne. Spíš to bude proto že je prase. 🐷
všem? no jo chlapče,to si ale musíš vybírat čistotné ženské,ne špindíry co na sebe kašlou.dobře ti tak *3*
Teď ho svrbí šulinek a musí používat mastičku. 😄
nj každý svého štěstí strůjcem.to je tak když je chlapovi jedno na co vleze
Ty si nejdřív očucháš kundu a až pak se jí zeptáš jesli by nezašla na kafe?*71*
Neřeš tloušťku, ale jak velký je kolem ní hejno much...
Ale teď už mouchy nelítají...*20*
Prdlajs. Dneska se naší zvířeně podařilo ubezdušit potkana a to bys koukal, kolik na něm za pár hodin bylo much...
:D my si to s manželkou říkáme normálně :D ona mi někdy řekne že mi smrdí a já zas ji normálně se koupeme každý den :D prostě někdy je to zapaření no musí nosit volnější
O co jde...............jjdmdjsjsndndndndndn
A nema taky na kunde sejra? Mozna ti to bude chutnat jako niva nebo romadur.
Kopni ji do prdele a najdi si jinou!
Tak záleží na tom, jestli opravdu smrdí, nebo je normální ale jako smrad to vnímáš ty, protože každá tam dole má specifický pach, někdo to miluje, někomu to páchne. Záleží i na dní menstruačního cyklu a také na výtoku, pokud má nějaký velký zánět a výtok, asi to může opravdu smrdět, ale to by věděla a měla by jít k doktorovi.
A pokud se prostě pár dní neumývala, pak je to jasné...je zapařená a smrdí.
Zkus to nejdriv poradne olizat pak bude vonet.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ale houby ty mladi jsou dnes moc fajnovy, kunda po celem dni ma vzdy trochu smak, jak se to rozlize uz to tece cerstvy.
Trochu se obávám že je to podobné (berte s rezervou) jako chtít šetrně někomu sdělit že se sním rozcházíte nebo že třeba někdo umřel. Ať zvolíte jakoukoli formu tak to prostě bolí a je to na hov.o. Takže mám pocit , že moc taktně to sdělit nejde...
Tak ty si dobrej kreten co když tobě smrdí curak. Ty si frajer
U holek to tak prostě je.
Některá chlapovi voní a chutná už od začátku, a jiná ne.
Měla by tam být ta správná chemie.
Bohužel dost chlapů je rádo že aspoň zasune, i když jim žena nevoní...
Druhá věc jsou zdravotní a hygienické problémy.
Ale to by si mohla každá holka pořešit a uhlídat, aby se pak chlap nemusel přetvařovat že je vše v pořádku.
můžeš se jí zeptat "miláčku, nevykakal se ti někdo do té tvojí broskvičky" a nebo druhá možnost je navrhnout společnou sprchu či vanu a vzájemné mytí, čímž můžeš partnerce pochvu umýt. A nebo třetí možnost, neříkat nic, dát si na nos klapku nebo do nosu vatu a nic necítit. Horší ale je, jak by tě potom začaly oči štípat
Bohužel většina nás chlapů žije v jisté nevědomosti a zapomíná na to, že krásná, mladá a atraktivní dívka smrdí stejně jako ošklivý chlap.
Jenže my nevíme, zda dívka tazatele je krásná mladá a atraktivní. A dotaz zněl abychom poradili jak říci babe slušně, že ji smrdí pica. (upraveno)
A tobě s nikdo nevykakal do kokosu, že tady píšeš cokoliv pomalu ke každému vláknu fóra?
Tos mi to teď tedy nandal, kujebáku.
Pekelně, že? Ale pouze za předpokladu, že používáš i druhý nick creampie81 na kterého jsem reagoval.
Ale těší mě, když potrefená husa zakejhá *14*
A tobě vadí, že tady reaguji? Je to snad zakázáno?
Naopak, píšu že mě těší když potrefená husa zakejhá.
Nehledě na to, že jsem odpověď (na kterou reaguješ) nepsal tobě.
Takže spíš by mi vadilo, že používáš 2 nicky a zapleveluješ to tu jako medvěd Péťa. (upraveno)
Takze nam vetejne priznavas: "ja mam rad z kundy smrad" :D
K úvodnímu dotazu - fuj, kočko víš že tě mám rád ale tohle já lízat nebudu. *113*
Pokud je problem dlouhodobý, tak gynekolog.
Jinak ovšem jak někdo uvádí výše - rozlízat to. *3* Když ji miluješ není co řešit.
Taky si mě vzala do pusy v kabince lanovky po celodenním lyžování. *39*
Jak to chutná nevím, nedošáhnu si tam. *243*