Ejakulace bez orgasmu

Jak udělat, aby chlap strikal i bez orgasmu

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Zajímavá myšlenka,...až budeš mít jistý postup...napiš...chtěla bych to zkusit
To, co hledas, tomu se rika ruined orgasm. Internet je toho plny. Ve zkratce...drazdis drazdis a kdyz vidis, ze to na nej jde tak prestanes. Pokud uz je za bodem navratu, tak z nej vytece/odstrika sperma, ale bez uspokojeni. Zaroven by mel byt schopny pokracovat bez vyrazne ztraty chuti. Chce to ale natrenovat nacasovani.
Ajo, uz jste reagovali v tom druhem vlaknu, az ted jsem si vsiml. Tak nic. Pak uz me napada jenom alkohol, kdyz jsem ozraly tak se taky kolikrat udelam, ale nic z toho nemam :-D Nebo sehnat hypnotizerku, ale to uz je vyssi level.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přírodu neoblbneš.
Jedině kdyby tvůj chlap měl nějakou zdravotní poruchu.
Já jsem míval tyto stavy vždy v extrémním nadržení. Pak při dosažení určité hladiny vzrušení i v případě bez dráždění penisu se mi spustil výtok spermatu bez orgasmu a bez stříkání takže vzrušení a nadržení přetrvávalo. Po odtoku přetlakovaného semwne to ustalo, ale pokud vzrušení nestávalo tak se výtok třeba do 30 min. opakoval. Bavilo mě tím přivádět ženy do rozpaků.
Přesně tak. Zkažený orgasmus je jen o tom, že si ho neužije. Ale pořád je to orgasmus.
Je i metoda, pri které se dá ejakulace postupně odpouštět, ale je obtížné to regulovat.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Masturbovat až na hranici orgasmu a při prvním stahu tlačit proti tomu břišními svaly. Vždycky vyteče jenom ten jeden výstřik. Chce to ale natrénovat, někdy se to dá i třeba třikrát za sebou a je to zaručeně bez ztráty nadrženosti. Ale fakt není jednoduché to kontrolovat a velice snadno to přejde do normálního orgasmu. Jde o to včas přestat. Stačí jeden pohyb navíc a je to v háji, ale jak se to naučíš, je to paráda. Já už to tak dělám prakticky pokaždé aspoň jednou. Ve správnou chvíli zastavím, jednou vyteču a pak pokračuji až do konce. Tohle jsem podrobně v diskuzi "lízání vystříkané". Tohle je totiž vhodné pro toho, kdo chce po sobě vylízat vystříkanou mindu. Protože neodpadne nadrženost, tak si ještě pošmákneš. 😄👍
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jde o to, že tahle metoda, kterou jsem popisoval může fungovat pouze tehdy, pokud on bude chtít. On musí kontrolovat kdy to na něj přijde, on to musí zastavit v ten správný okamžik. Ty to asi nemůžeš přesně odhadnout. Jediný prostředek jak to můžeš ovlivňovat a jak na to můžeš mít nějaký vliv je, dát mu potom trest když se to nepovede a jako "omylem" se udělá. Ale jinak to asi neovlivníš. Každopádně tahle forma vztahu se mi moc líbí, to zamykání a kontrola sexuality u muže. Rád bych se nechal takhle ovládat a je škoda že moje žena na tyhle hry vůbec není. A to bych byl i ochotný povolit jí občas povyražení jinde.
Myslím, že je to možné jen v případě extremniho nadrzeni a vzrušení. Kdysi se mi to podařilo s jednou ženou přes internet. Vzrusovala mě asi týden v kuse, honil jsem prakticky po celý den, ale bez dosažení orgasmu. Myslel jsem jen na to vzruseni a pak stačilo jen krátce honit a při tom vyteklo docela dost spermatu bez ztráty vzrušení. Možná by pomohl pas cudnosti pro muže. Neejakulovat aspoň týden a držet muže nadrzeneho. Samozřejmě pak je penis hodně citlivý a muž by se asi udelal během chvilky.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Manzel ma orgasmus jednou mesicne + - spise - konec citace a ten mu chces jeste pojebat, aby z toho nic nemel. Hele existuje vubec nejaka ta pisatelka manzelka, ktera ti tak sofistikovane a sitematicky nici tvuj sexualni zivot. Hlavne me prekvapuje s jakou urputnosti chce aby jsi z toho nic nemel. Tak ji vyrid, ze jsi nemel ogamus a prece jsi strikal at da potvora pokoj jinak seber roha, to neni normalni. A ona jebe, kde s tebou nebo s nekym jinym.... to je cely mesic v pustu a sex ma jednou za rok.
Vse co uvadis, jak postupujete, chapu a mam zazite, ale myslim si, ze aby se muz dostal do takoveho nadrzeni resp. pretlaku semene, ze mu pri vzruseni odtece bez orgasmu, jako jsem popisoval drive u sebe, je potreba zvysit produkci semene. Z pohledu zeny je takticke odpirat mu orgasmus a ziskat tak jeho maximalni pozornost koncentrovanou jen na ni, ale jak rikal Marx, nepouzivany organ krni. Myslim si tedy, ze jehi vyron semene v prumeru 1x mesicne sice vytvari nadrzeni a jeho pravidelne drazdeni na hranu orgasmu to umocnuje, ale neni tam objem ejakulatu, protoze nema stridani obdobi caste ejakulace a pustu, kdy telo tvori z predchoziho soku objem, ktery najednou zacne kumulovat a drazdenim bez orgasmu ho pak dostat do stavu, kdy ho rozboli varlata a po dalsi prodleve i podbrisek. Tato fyzicka bolest opet umocni jeho zavislost na zene. Bude prosit aby ho zbavila te bolesti, ktera se transformuje na sexualni energii. A to je bod, kdy bude pri vzruseni semenit bez orgasmu. Alespon tak to bylo u me.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Aha, takze uz na to existuje i sofistikovana metodika. Mozna bych se krom fyzicky pusobicich stimulu jeste zastavil u mentalnich, ktere take vyznamne podporuji cil. Muz by myslim mel veskere sve touzeni a prekonavani strasti spojenych s pripravou cinit s neustalym myslenim na svou bohyni. Ze zkusenosti vim, ze kdyz jsem vlivem jine cinnosti tuto myslenkovou smycku opustil, behem nekolika hodin se ma bolest varlat ztisila, ale jakmile jsem ji opet nahodil, bolesti se dostavily a transformovaly se na sexualni energii, ktera organizmus stresovala oddalovanim orgasmu. Do hlavy muze ale nevidime takze tezko to resit.

Zminujes se o tom, ze ta metodika, respektujici fyziologii muze v harmonizaci s zenou, neni uplne to, co hledas. V cem konkretne vidis problem? Jde o tu muzskou pripravu, kde se angazujes? (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Myslím si, že takhle to fungovat nebude. Proces ovládající mužskou nadrženost je dlouhodobější. Chápu, jak to myslíte, ale obávám se, že ad hoc řešení neexistuje.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Pokud jsi to nezažil tak to asi nepochopíš... protože ten orgasmus na konci je pak úplně jiný level.
No osobně si myslím, že to tak jednoduché nebude. Sám to ukočíruju a jsem schopný vystříknout tolikrát dokud mám co bez orgasmu. Ale pokud mě k tomu má přimět někdo druhý tak se to většinou nepodaří. Maximálně jednou. Většinou to skončí zkaženým orgasmem. Prostě tam je strašně tenká hranice mezi orgasmem a pouhým stříkáním.
Jako fakt je, že když chci... tak parnterku postříkám tolikrát, že prostě nevěří že jsem se neudělal... a pak už mám třeba jen orgasmus bez výstřiku což zase vypadá, že to jen hraju. Ale musím si to řídit já....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj to co popisujes jsou techniky pouzivane v tantre. Ale vyzaduji docela trening, jako nedokazu si predstavit, ze to udelas svemu partnerovi, to se on sam musi naucit. Jde oboji, vystrik s potlacenim orgasmu i opacne orgasmy bez vystriku. V druhem pripade se da naucit s prislusnym dychanim i celotelovy orgasmus bez vystriku coz uz je docela mazec.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj, tu techniku kterou hledáte je popsaná v Kamasutře a mám dojem, že se jí říká technika tří prstů. Při stimulaci penisu třeba ručně se těsně před výstřikem hodně zmáčkne třemi prsty penis. Palec shora a ukazováček s prostředníčkem zespoda proti palci. Muž začne pumpovat semeno do penisu a a tam se zadrží, jakmile přestane pumpování, tak uvolnit prsty a sperma vyteče. U mne dochází k tomu, že penis zůstane tvrdý, chuť na sex dál, semeno je venku, ale bez orgasmu a okamžitě mohu pokračovat. V Kámasutře se uvádí že se nechá toto aplikovat několik hodin. Mě to vždy stačí jednou a následně chci již výstřik s orgasmem. Snad vám to pomůže a bude to fungovat. U mne to funguje na 100%. Michal
Milking bez ejakulácie praktikujeme doma už tretím rokem.
Manžel je zamčený 24/7. co tři mesíce řízený orgasmus s výstřikem, jinak 1x týdně milking prostaty. Je dost speciálně k tomu vyrobených vibrátorů, já preferuji na DO. Manžel si zvykl, nehrozí trvalé poškozeni a stal se z něho vzorný a pozorný partner,pro kterého je blaho a spokojenost jeho Paní nade vše.Vřele doporučuji.*24*
Já nevím, ale přijde mi že orgasmus u muže je spojený s ejakulaci. Co lze ovlivňovat je pouze cesta na vrchol.

Těch pár sekund co to trvá je prostě mj.o několika vystřikách a pokud u toho nejsou není prostě orgasmus tak intenzivní (pokud už je přetlak spermatu, kdy to tělo musí reagovat vylučování s moči, tak je to nejlepši).


(upraveno)