Mé záliby a vážný vztah

Je otevřenost a upřímnost hned z kraje špatně

Toužím a to už řadu let, po vztahu ve kterém, nikdy si nepřestaneme důvěřovat, ve kterém budem naplňovat jeden druhého, i když to bude i zároveň ve vlastním zájmu a také touhy, sny toho druhého budem společně objevovat.
Chci příliš moc?? Vždyť chci jen vztah, ve kterém si vzájemnou důvěru vybudujeme, tak obrovskou, že nikdy nebudem jeden k druhému podeziravy. Taktéž i s otevřenosti vzájemnou jeden k druhému o pocitech, snění a čehokoliv jiného. Mít jistotu, jelikož se vzájemně budem znát úplně dokonale, jeden v druhémeho.
Další věc a podstatná věc, že se naše sexuální záliby by měli být z větší části podobné a co je hlavně důležité, aby naplnovalo potěšení a radost, stejně tak i toho druhého, tím že ho vidí spokojeného.
Me záliby min ze 2/3 přitom jsou spojené, právě s partnerkou, kterou např. rád sdílím s více muži, dělám sní kurvicku, vidím jak provokuje starší pány a pak si to snimi rozdá, jak si vybírá a vodí domu chlapy co jí padly do oka, prostě nejlépe nemá zábrany.
Jenže, tohle když hned ze startu co se poznali na holku vybalim, oblikou přes otázky, jestli má ráda trojku MMZ a nebo více můžu??? Jestli, ji nevadí skupinový sex a sex ve více lidech s věkovými rozdíly a tak dále. Chci po ní vlastně hned vědět, jestli je rozdavacnou kurvickou, která ráda péra.
To je špatně, to mě dochází. Špatně i podle mě je, když některé kamarádky, které by rádi semnou vztah, tyhle záliby si začali teprve osvojovat jen skrz společný vztah. Jsou i takové, co si většinu těch zalib občas užijeme ale věkový rozdíl nerada a ráda více holek než chlapů. Což už je problém podle mě, toužím po holce co mě defakto bude nasazovat parohy jen co dostane chuť, holce co se zvládne postarat o více ptáků, holce co nebude mít problém uspokojit i staré. Nechci přeci aby domu vodila převážně holky, kterým dá přednost vždy, ktera nesvede uspokojit nadrženy pero, jen proto že není podle jejich ideálu.
Tam kam chceš se musíš/musíte dopracovat, a ne to na protějšek vyvalit hned ze startu *14*
Dopracovat jsem se pokoušel ve dvou vztazích. Ani u jednoho to neklaplo ani po ročním vztahu a ani po 4 letím, který skončil z velké části i kvůli tomu
Tohle chce čas.. a nebo hledat partnerku někdey, kde je to přímo zaměřené na sex.. někteří se tady opravdu třeba seznámí.
Mela jsem kdysi jednoho kamaráda a když mi popisoval své zkušenosti s touto snahou najít vztah.. ne i to jednoduché. Tohle je totiž dost specifické..
A jeste když toužíš aby ti muži byli starší..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já se vsadím, že Méďa Béďa má dajaký ony “červenopalcový fetish”. Jinak si tu jeho bl…. ééé prostoduchost nedokážu vysvětlit *14*