Jak to udělat?

Přesvědčit ženu ke kouření.

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Budu trochu mimo dotaz, tak sorry ale strašně často se tu řeší dotazy jak někoho k něčemu přesvědčit. Vždyť je to nesmysl, pokud někdo nechce tak nechce a přesvědčovat je přeci zbytečný. Buď si k tomu časem sám dojde nebo prostě ne ale me kdyby někdo přesvědčoval k něčemu co odmítám tak to budu chtít ještě min...
Tak to můžu potvrdit.
Když chci něco v sexu jinak, tak nestačí jí do toho tlačit.
To má opačný účinek.
Ale spíš si to musím zasloužit.
To znamená když ji dokonale uspokojím, tak ona mi na oplátku povolí to moje.
Naprostý souhlas. My jsme si třeba povídali často o trojce a čtyřce. Mě vzrušuje představa partnerky s jiným, ale ona nechce. Do ničeho ji netlačím, myslím, že se to nikdy nestane a zůstane to jen jako naše fantazie. Mrzí mě to? Ne. Láká mě to? Ano, když jsem hodně náruživý, ale i tak se mi nehrouti svět z toho.
Hnůj je taky v bio kvalitě, ale asi si radši dáš talíř guláše, viď?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To jsou, ale zároveň mohou byt v bio kvalitě. Takže asi sám shledáš, že pokud něco nechceš, tak bio kvalita není relevantním argumentem, ne? *14*
Bio stojí za hovno. Ale zkus použit argument: protein. *5*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak ji to řekni hezký česky a nebo jestli jí záleží na bio, předlož certifikát *13*
O co ti vlastne jde? O koureni nebo o polykani? Kourit prece muze i bez vystriku do pusy.
A mas na to certifikat? Jako hlod dobry, ale timhle partnerku nepresvedcis. Kamarad to vyresil tim, ze ty nekouris, ja nelizu. No neni mu koureno jiz 5 let.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Se divím že si při tomhle myšlenkovým pochodu vůbec vrzneš *23*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Začína to být podezřelé. Méďa Béďa nám tu doporučuje chloroform, v jiném vláknu to byl Thiopental sodný *9* *385*
A tady to individuum, které není schopno sesmolit jednu jedinou větu aniž by tam byla chyba, v jiném vlákně tvrdí že má s kamarádem firmu. K smíchu. *3*
Pokud tě žena opravdu miluje, vysaje tě do poslední kapky. Pokud tě má ráda, možná ti ho vezme občas do pusy, ale nenechá tě zakončit dovnitř. No a jestli ti ho ani na chvíli nevezme do pusy, tak to tě asi nemá ráda.
Hele, zkus si nekdy sám sobě nastříkat do pusy. Určitě jsi ten typ, který svoji ženě vystříká pusu, ale odmítá se s ní líbat dokud si nevyplachne pusu ústní vodou.
Jsi tak strašně mimo, že víc mimo snad ani nemůžeš být.
To víš, že ano, protože měřit míru lásky podle kouření a polykání je osvědčená metoda
A můžeš tady všem zúčastněným kde se stravuješ a kam chodíte nakupovat,nebo aspoň prozraď kdo ti nakecal že kdejakej vūl na louce je vzdy v bio kvalitě *19*
A ta tvá partnerka ví, že jste tady společně založili profil, nebo jsi samotný muž a používáš fake párový profil ?
Za B je správně.................. ach těch 30 znaků
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No, ono mi totiž bylo divné, že takový nacistický žvásty co jsi psal v jiném vlákně by mohl psát někdo, kdo má partnerský vztah.
Tvl tak na tu biokvalitu semena bych chtěl vidět rozbor :D :D
No po těch pár letech restrikčních omezení zde bude velice málo kusů co budou ještě v bio kvalitě
Obávám se, že za ten certifikát zaplatí víc, než kdyby si ho nechal 5x přeblafnout od profesionálky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak jsem ti chtěl přispět vtipem ale nešel vložit do tvého vlákna ,,tak ho dám sem,,
Probudí se medvěd po zimě a je děsně nadrženej, tak hledá co by ojel. Tři hodiny běhá po lese a nikde nic! Když už je fakt úplně na nervy najednou uvidí ježka. Čapne ho do tlapy, ale ježek se stočí do klubka. Medvěd ho vztekle otáčí do kola a hledá otvor a když nic nenajde zařve: "kde máš píču???!!!"
Ježek: "Já žádnou nemám!"
Medvěd: "Číms to řek, ty vole, číííms to řek??!!!