Jsou zde i nějaké fotografky?

Fotografky pro nafocení alba

Najdou se tady na amatérech i nějaké fotografky pro nafocení vkusných aktů, případně alb tady na amatéry?
A v cem je problem kdyz by to byl fotograf ? Jde snad o foceni nebo o baleni a zasun?
B je správně. Akorát by si chlapec měl dát inzerát.
Nebo se podívat na ostatní inzeráty. Stačilo vybrat "Fotografování - Nabídka" a všechny regiony... Akorát fotografky jsou v Praze, Brně a v Pardubicích. Olmik nic.

Ale pokud platí možnost B, tak těžko říct, jestli některá z nich kývne na to, že použije samospoušť a bude mu dělat rekvizitu...
Oooo, děkuji za radu. To nás samozřejmě nenapadlo.
Takže, pokud chce člověk o tip na profily fotografek tak má dát inzerát? Třeba jsme to zkoušeli. Třeba nás zajímají jména profilů fotografek abychom je mohli oslovit. Třeba je Praha dost daleko a zajímají nás též reference reálných lidí. Vlastně nikdo pořádně neodpoví, každý má pocit, že má názor, ale věcného napsat nikdo nic nedokáže.
O co jde? Třeba o to, že před chlapem za objektivem ,se někdo může cítit nekomfortně a se nedokáže uvolnit?
Nezeptáš se ani, jestli jde o fotografku na focení ženských či mužských aktů. Podle sebe soudíš jiné? Myslíš si, že je někdo tak naivní, že prostě doufá, že fotografka bude tak paf z chlapa, že ho hned ojede?
Tak pokud jde o nejaky stud a pocit pozovat pred nekym,tak je pak stejna otazka proc by nebyl ten stud a pocit pri prezentaci v nejake galerii zde. Ja bez nejakeho zpochybnovani necich pocitu mohu rict,ze pred lety jsem s jednou svoji ex nafotil nejake fotky v atelieru u Trojoky. Myslim,ze zde ma taky profil. S veskerou diskretnosti a profesionalitou probehlo cele foceni tak,ze ona chtela jen par decentnich fotek v pradle. Ja ji uvedl a sel vyrizovat jine veci. Kdyz jsem se za hodku vratil,veskery obavy,stud byly evidentne pryc. Ma ex stala pred objektivem zcela naha a dal uz se to odvijelo tak,ze jsem behem chvilky stal pred objektivem s ni také a fotilo se. Oboustranne vzruseni preslo az k lizani,koureni a sexu pred objektivem a vzniklo dost zajimavych obrazku nad kteryma vzpominame oba ač jsme už kazdy nekde jinde dobrych 15 let. Ji i me bylo jedno,ze je to fotograf a ne fotografka,pristup byl skvely,fotky za par dni zpracovany a predany na cd a karte. A ma soucasna v minulosti taktez nafotila kalendar s fotografkou,ale co jsme se bavili nebyl by problem kdyby to byl fotograf. Jak rekla sama,kdyz jde na plaz nebo do sauny tak na ni taky koukaji jiní chlapi,tak v cem je rozdil?
Nick sineme, fotí oba, mé galerie fotili chvíli ona, chvíli on. Byl jsem před tím dost nervózní, ale za chvíli to ze mě spadlo, jsou to pohodáři. Výsledek jsou dvě moje galerky. Na začátek se ptají, jestli chci aby fotil on, ona nebo oba, byl jsem tak na nervy že se mi nepostaví, že bych na začátku odsouhlasil cokoliv. Asi po půl hoďce, kdy už bylo vidět že jsem redy se ptali znova, ale to už se mi líbilo jak to cvaká z jedné i druhé ruky. Navíc tam je hodně přítmí, svítí jen trvalá světla u blesků, kterých tam je hromada a bleská to ze všech stran. Pro někoho, kdo to nezná, docela zážitek. A umocněný tím, že u toho je příjemná atmosféra. Asi to dělá to tlumené světlo, příjemná hudba a ještě k tomu ona je nádherná...