Nesvádí mě

Chci být dobývána a nejsem

Ahoj,
Mám úžasný vztah, skvělého partnera. Jsme spolu 2 roky. Sex je super, vyhovuje nám frekvence a vždy se nám oběma sex moc líbí, není monotónní, zkoušíme i nové, ale pomalu.
Poslední dobou mám pocit, ze jsem to ale mnohem častěji ja, kdo začne.
Chybí mi svadeni z partnerovi strany.
Úplně blahem bez sebe bych byla, kdyby si mě někdy vzal i trochu surověji a zivocisneji.
Samozřejmě jsem mu to rekla, a to hned na začátku, po 2 letech se nic nezměnilo. Měla jsem rada i svazování, co jsem s nim, nikdy se nic takového nestalo.
Sla jsem i cestou, ze mu to ukazu, naučím. Je nadšený ze vseho co dělám já. Z jeho reakci mám pocit, ze se mnou je po tehle stránce velmi spokojený.
Jenže on mi to neoplácí.
Vyrostl v prostředí, kde sex byl tabu, co si pak kompenzoval častým střídáním partnerek, nikdy se u nich ale nemusel prilis snažit, bylo to jen o sexu, ne o svadeni.
Čili jsem došla k tomu, ze to jednoduše neumí, ale i když mu řeknu, co by se mi líbilo, stejně to ani nezkusi.
Začínám být dost frustrovaná, prosím o radu, jak ho přimět, aby mě sváděl, aby si mě vzal zivocisneji, aby mě třeba i konečně svázal?
Říkala jsem si, ze mu začnu třeba posílat žhavé fotky a zprávy, ale sex z mé strany začínat nebudu…
Budu rada za názory :)
Díky
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Díky za Tvůj pohled. Frekvencí to nebude, někdy i zmínil, ze už mu sex chybí, a stejně nezačne.
Asi bude mít opravdu takovou náturu.
Nebo to fakt neumí a vězí to celé v sebevědomí..
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Není ten typ, co by si takhle hrál. Já pocit, ze tlačím na pilu nemám, mluvím o tom tak jednou za čtvrt roku… může mu i to připadat jako tlak?
No nic, muzu zkusit trochu couvnout v tomhle, ale mám pocit ze i když čekám dlouho, nic se nemění…
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To bych si opravdu líbit nenechala. I když začínám já, není to jen o něm.
Problém s davanim a braním měl, to je pravda, ale dost se to zlepšilo
Bohužel to má každý nastaveno jinak.
Někoho sex baví a někdo to má jen jako nutnost...
A je dost problém, když máš takového partnera.
Moje přítelkyně to měla podobně.
Po letech a dětech, to už nedávala.
Není to škoda, mít takový nenaplněný život.
tohle je asi trochu složitější. Mě třeba doma odradilo neustálé "odmítání". Respektive kdykoliv jsem se o něco pokusil, tak jsem slyšel "Teď ne, musím pracovat/uklízet/vařit/cokoliv". Není to o tom, že by odmítala sex, máme sex vcelku často na ty roky, které jsme spolu. Jenom má evidentně svá pravidla, a mě to prostě odradilo od toho se o cokoliv snažit. Neříkám, že je to i váš případ, ale doporučuji si o tom popovídat přímo s ním, kde je chyba, co je špatně.
Varianta s posíláním fotek a zpráv zní super. Ale tady zase záleží, jestli na to je nebo není. Pro mě je to další z věcí, které mě vždycky bavily, ale partnerka na to prostě neni, a je to hrozná škoda. Každopádně zkus, a uvidíš. :) Případně jsem zkoušel i posílat gify, co bych chtěl zkusit. Něčeho se chytla, něčeho už méně.