Navázáni styku

Kolegyně z práce

Ahoj chtěl bych poradit
Mám v práci kolegyni se kterou bych chtěl navázat milenecky vztah je to bylava přítelkyně známého. Dozvedel jsem se ze si posílala fotky s jiným proto se s ni rozešel. Nechci s ni nic vážného. Poradi někdo??
Pozvi ji na kafe, popovídáte si a uvidíš jestli tam bude nějaká chemie. Jinak to stejně fungovat nebude.
Jestli, jak píšeš s ní nechceš nic vážného, pak se na to vykašli. Říká se "Co je v domě, není pro mě" a rozhodně je to pořekadlo pravdivé. Lechtivá známost na pracovišti vždycky smrdí ostudou.
Pošli jí svůj dickpic a máš to v kapse! *4*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jak se to vymklo? Zajel jsi jí rukou pod tričko? 😄
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Když si zaplatíš holku,tak se tomu neříká vztah.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
My víme, že svoji dlani za to platit nemusíš
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Komentář, který jste napsal/a do fóra 330939, porušuje pravidla našich stránek a byl odstraněn.
Důvod: Nenávistné projevy nebo symboly

To mňa pochči záda. Za to, že jsem Méďovi Béďovi napsal, že ho mám rád + *39*
"Poradi někdo??"

Za sebe bych jednu radu přeci jen měl: Zařaď zpátečku, dokud ještě můžeš...
Přesně tak. Bab je plno a v práci to nedělá dobrotu! A to nepočítám jenom pomluvy od kolegyní...

Vztahy mají nejenom začátek, ale i konec. Jedna možnost je, že se vám to vymkne z ruky a pak spolu budete 24/7 (spát, snídat, cestovat do práce, v práci, cestou zpátky, odpoledne doma,...) a zničí vám to ponorka. Druhá možnost, že se to rozbije dřív a to potom můžou být ošklivý výboje na pracovišti a někdy to jde až k obvinění z harašení atd.

Je bezpečnější držet odstup a lovit mimo firmu.
Déle jak 15 let jsme spolu 24/7 a ponorka se nedostavuje...
Včetně tebe .........................................
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tvl 6 příspěvků ti smázli, tak píšeš sedmý... *378*
Btw jak je to s tím GDPR? *3*
Tohle bylo asi tím, že mu smazali nick Bigpeet 😁
Stejně jako s jeho přítelkyni. Musí si vystačit se vším sám a vše je jen jeho fantazie a lži.