Proc jsou tady zeny...?

Proc?

Příspěvek byl smazán.
Hele, nedivim se tem zenskym...kolikrat i mi napisou a chcou psat chlapi o zenskych tady v okoli a pritom vubec neresi diskretnost a navic kdyz zacnou chrlit vety ve stylu "tam u vas jsou urcite pekne kundicky, ze ?", tak se vlastne divim, ze tu vubec nejake zenske jsou...kdyz dostanou stovky desetkrat horsich smysluplnych zprav, tak uz palkujou uplne kazdeho a fakt to neni o aroganci...palec nahoru zenam, ktere jeste na nas reaguji 👍
Já chlapy tady obdivuju, mají to tu strašně těžký.
Tak to mě moc těší a beru si to jako osobní úspěch, protože před pár lety jsi tady většinu chlapů nazývala "kretén a debil" a v osobním popisku jsi měla dlouhý popis toho, jak strašně tě tady všichni chlapi obtěžují.
Super *114*
Red_Mauritius
Red_Mauritius před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já se právě snažím aspoň každýmu odpovídat, přijde mi, že je to minimální ocenění snahy, i když ty odpovědi nejsou kladný.
Ale je to masakr a proto jsem si teď nedávno na chvíli zase zavřela vzkazník, už se to nedalo. :-))))))))
A podle mě je seznamování v reálu fakt milionkrát jednodušší než tady.
Nic těžkýho na tom tady nevidím.
Nemyslím si. Chlap si poradí. Ale nechtěl bych být v kůži slintajícího honiče...
To si piš že mají ale ,,s váma,,víš jaký to je že kuli blbému zasunutí musí chlap koukat na Prostřeno místo na FIFU
Promiň, ale ty jsi nesvéprávnej nebo neumíš používat pusu, že se musíš koukat na Prostřeno, aby sis zašukal? Jestli jsi dovolil, abys to doma takhle měl, tak dobře ti tak.
Tomu se říká tolerance

(upraveno)
CalisthenicsBoy
CalisthenicsBoy před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To bude asi tím. Příklad, máme v profilu že nikoho nehledáme a i tak denně desítky nabídek, odmítnu slušně, když se vnucuje dál, odmítám už méně slušně. Jako arogantní a namyšlená jsem označena denně a to mnohokrát. Teď otázka, vážně to je namyslenost a arogance když odmítám nabídky? Takže tak...
Já myslím, že hlavní problém je ten, že tu muži nečtou profily…jen tu zírají na obrázky. Je tu jen pár procent těch, co jsou schopni si přečíst profil, a pak to takhle dopadá, že píše kdejaký nadrženec a ženy to už prostě otravuje.
Nemůžeš se divit, že když sem dáváš tak hezký obrázky, tak na to chlapi zírají a přehlédnou písmenka..
To ale není omluva.

Na stránce s osobním popisem je maximálně profilovka. Pokud ji nedáváš, stačí zmáčknout Ctrl + B.
Když tě rozhodí nahý obrázky, tak je slušnost napřed honit a pak teprve balit.
To nebyla omluva ani výmluva. To měla být pochvala. Nejsem z těch zoufalců, co tu posílají vyšší stovky zpráv denně stylem Ctrl C Ctrl V
Moc Ti děkuji za pochvalu*243*, ale i tak…když mám přece o někoho větší zájem, než si jen udělat dobře u jeho či jejích fotek, tak je dobré si nejdřív přečíst profil, pokud ho má ten dotyčný vyplněný…aspoň člověk ví, co ten druhý hledá a nemusí pak docházet k těmto nepříjemným situacím.
Nemůžeš u tak primitivního organismu, jako je chlap na amatérech, čekat, že bude něčeho takového schopen.. Ti jsou tu za jediným účelem. Co nejrychlejším, nejjednodušším a pokud možno nejnenákladnějším způsobem se dostat ženě do kalhotek. Přečíst si profil, pochopit obsah a dovtípit se čehokoliv je pro ně nadlidský výkon..
Já jenom na jednu, do které jsem si trochu répl pod blogem a to byla smršť vyjmenovaných slov po K ve vzkazníku, že by se za to ani hradní strašidlo nemuselo stydět *363*

Ale já se nevnucuju a pokud má prázdný profil, kde se není čeho chytnout, tak ji ztrestám absencí mojí skvělé společnosti *3* Pokud nenapíše sama.
Tak z pravidla se tu takhle chovaji zensky kterym v beznym zivote nikdo nenadbiha... nicmene tady maji stovky obdivujicich zprav za den tak si to najednou můžou dovolit :-)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Souhlas a jedním z důvodů proč už to není v pohodě jsou i lidi jako ty...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jen kvůli tobě ne, neboj, až taková hvězda že by jsi to tu celé pos..al sám nejsi. Je Vás víc.
Jak to viš? Ty prece nihoho nehledáš.
A jak souvisí to jestli někoho hledám s tím jak se lidi chovaj? Přeci nemusím nikoho hledat abych viděla kdo co píše ať už sem nebo do zpráv...
To psal Peeeeeeeeeeeeeeeeeeetovi, evidentně..
Hlavně od té doby, co se tu do všeho montuješ ty Stoupo.
Arogantní, namyšlené? Nevím. Ale v poslední větě píšeš, že v podstatě čekáš ženy nadržené a zábavné.
Osobně se snažím slušně komunikovat, ale občas to nejde ani s velkým sebezapřením. Když to necítím, napíši ať si najde jinou. Ale i tak dostanu vynadano, že jsem krava, páč nepodepisují na otázky jak to mám ráda , jestli hledám, odkud jsem, kdy se sejdeme, jak vypadám, jestli se holim, jaký mám prsa .... Odpovědět je slušnost prý.... Vážně?
Proč v reálu potkáváš ženy, které jsou milé, přátelské a zajímající se o tvoji osobu? No protože tě ženy vidí live, vypadáš sympaticky, jsi zřejmě přátelský, milý, zábavný a prima kluk, muž, a nemáš na čele vytetovaný nick šukámšukáššukáme a v profilové fotce obrázek s bublinou všichni budeme šukat. Pokud jsi k tomu všemu ještě bystrý, sečtělý a trochu důvtipný, což předpokládám a přijmeš fakt, že ženské myšlení s tím mužským má jen málo společných průsečíků, ušetříš mi další věty k prvnímu odstavci.))))

Teď k tomu druhému. Ano máš pravdu, v prostředí, kde je mnohonásobně větší poptávka nad nabídkou vzniká situace, kde si ten, který je poptáván a má stovky nabídek, může vybírat, a když má někdo mnoho zájemců, tak tomu přizpůsobuje i své chování a v tom chování si může dovolit i tu aroganci, protože mu vůbec o nic nejde. Namyšlenost, nuda, to jsou jen nevlastní setry arogance, protože čeho je moc, toho je příliš a když se to opakuje dokola (mnoho mužů vyjadřující své chutě stále se opakujícími větami), nemůže z toho vzniknout žádná vůdčí myšlenka a vzniká z toho nezájem, šeď a nuda.

Výjimky žen, které jsou nadržené a zábavné tu jistě jsou ale napočítáš je na dětském kuličkovém počítadle a spíše bych se zeptal na to, co vede muže hledat ženy na amatérech (kromě placených služeb) když ví, jaká situace tady panuje a nesoustředí se spíše na klasické seznamky, kde je žen celkem hodně a seznámení je otázkou někdy i pár hodin a postelové radovánky v případě sympatií následují nedlouho poté. Mějte všichni prima den a v noci nějaký ten erotický sen.))))
Ve většině souhlas, jen poslední bod - standard seznamka je trochu králík v kobouku, když člověk není čistě vanilkový a spousta lidí posuzuje třeba i jen anální sex jako perverzní.
A ptej se na to dopředu 🙈🙈🙈
Minimálně v tomhle je to tu naštěstí otevřené, jinak to probíhá úplně stejně - kdo se chová a píše jako trotl, nebude o moc úspěšnější ani tam.
Nesouhlasím. Já to třeba mám tak, že bydlím na vesnici, drby jedou ve velkým a lidi se potkávají jenom v hospodě nebo ve sklípku. Nezačnu chlastat jenom proto, abych mohl sbalit ženskou z druhýho konce dědiny, tím spíš ne, že ožralá ženská je tvor asexuální. Když je někde poblíž nějaká akce, sjede se 20 autobusů turistů, aby se ožrali... Tam se blbě loví.
V práci by lovil jenom šílenec, obchoďákem jenom proletím a uchvátím to nejnutnější... A ulovit někoho při řízení auta je nepravděpodobnější, než na netu.

Ženský tady ... Za ty dva roky jsem potkal možná tak tři arogantní. Jenom prostě nechtějí být kus masa a je dobrý respektovat jejich soukromou zónu, dokud tě do ní samy nepustí. Naštěstí tohle honiči neví, takže se eliminují sami a poměr chlapů k ženským je celkem vyrovnaný.

Nadržený jsou, jinak by sem moc nechodily. Akorát je divná logika, že když je ženská nadržená, potřebuje sbalit prvního mužskýho a bude to troubit do světa. Co když je to ale pravá exhibicionistka, kterou vzrušuje ukazovat se cizím lidem? Nebo si skočila jenom přečíst povídku a udělat se u ní sama? Nebo si přišla jenom s někým konkrétním pokecat? Jsou stovky možností...
Arogance je reakce na otravné zprávy , jednou odpovíš slušně, jako že děkuji, nemám zájem, modrý nick to evidentně bere jako souhlas , tak začne vypisovat , otravovat ... a když přestane žena reagovat, nebo napíše něco ostře, tak je hned za arogantní, namyšlenou krávu ...
Několikrát si mi tady stalo, že mě žena oslovila, rozjela se komunikace (ve vší slušnosti) ... a najednou konec. Prostě jako když utne, bez jakéhokoli vysvětlení. Dost dobře nechápu ...
Protože je to online, takže se zahlceným vzkazníkem napíšeš špatně souvětí nebo něco co se ji nelíbí a přeskočí jinam bez jakéhokoliv vysvětlení, hlavně že řeší "slušnost" zdejších můžu. Ale co čekat od v reálu zkrachovalych žen z kterých zde vyrůstají egomaniačky, zlatokopky a pseudointektuálky...
To dělají i chlapi ... pokud to nechápeš u ženských, tak mi to vysvětli, proč to dělají chlapi, když jsi chlap.
Sranda... prostě to neřešit.
Tohle jsem nikdy neudělal. Pokud výjimečně ukončím komunikaci já, vždy zdůvodním proč.
to nebylo vyloženě na tebe, ale všeobecně, takže dělají to lidé- jak muži, tak ženy ....
Ještě že jsem nadržená a zábavná, jinak už bych byla uražená!*3**3**3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vždy žena nehledá pouze klady a nedovedu si představit erotický server bez žen!!!!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Nám to stačí i u párového nicku
Smysl pro humor jsi prave potvrdila, ted jeste prosim dukaz o te nadrzenosti *1**1**1*
Chceš vyfotit mokrý kalhotky nebo? *3*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Bohužel. Svojí nadrženost dokážu projevit, ale ne veřejně všem. Nedokážu být cvičená opička pro všechny. 🤷😊
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jasně, že pochopila. Jen jsem to musela vysvětlit pro případné zájemce o fotky. *1*
“ Proc jsou tady zeny...?”

Blbá otázka. Jsou tu jenom proto, že tu je jeden …. hmmmm… živočich (fluffy) který všechno ví a odpovída na otázky ještě dřív než je našinec stačí položí.
Tak, po dlouhé době co tu mám nasledovane, tak tu fungují dobře kurvičky, ale kvalita je dost hrozná. Často bezduché naivky, které natáhnou ruku a pak odflaknou svuj smluvní závazek 😂

Jinak tu holky koukají na honiče, ty obvykle nereagují.

Na slušné oslovení tu nereaguje prakticky žádná, přesto že se nikdy nestane, že bych nepřečetl profil.

Takže asi mají dobrý pocit z toho, že se na ně kouká hodně chlapů a ony je mohou ignorovat 😂😂.
A stěžovat si na to, jaký jsou tu blbci.
Zdravim, jsem kanda a moje zena (Hotwife) kdyz si dala inzerat, tak z toho mnostvi muzu tak urcite polovina ma falesny profil a jen tahaji fotky ..... jen zrusenych schuzek mela cca 5 kdy tam sedela a cekala na nikoho ... a to co ji nekteri psali a posilali, jak primitivove ...