ignorace je spatne udelana

jinak

Hele, vetsina lidi je tu fajn, ale pak se vzdycky najde nejakej idiot, ktere je strasne toxickej, vyhrozuje, po ignoraci zalozi novej nick a dal vyhrozuje. Na to nemam nervy a zvazuju, ze to tu zabalim a pujdu na OF. Podle me jsou dve chyby, ktery by sly snadno opravit:
1) ignorace by mela znamenat, ze se to ten druhy nedozvi, ale ja uz ho neuvidim.
2) ignorace je zakladni komunikacni metoda a mela by byt bez omezeni a ne jen pro platici
Počkej, jak nedozví? Jako že vzkaz ti pošle normálně, ale ten se cestou vypaří? Že ti okomentuje galerku a vidí to jenom on a nikdo jiný? Zvláštní metoda...

Pokud se to zablokovaný nedozví a jenom ti zmizí ze života, může tě dál sledovat, ale ty o něm nic nevíš. Tím se dostaneš do nevýhody. Nepřátele je lepší mít na očích a vědět, co plánují. A pokud možno jim zmizet z dohledu...

Ignorace není základní komunikační metoda, je to metoda jak se vyhnout komunikaci. Vyhnout se komunikaci dá i tím, že někoho sama ignoruješ *). Pošle pár vzkazů a přestane ho to bavit. Blokace je až krajní případ pro případ, že to někdo nepochopí.

*) V civilním životě máš zadarmo ochranku, která zajistí, že na tebe nepromluví někdo, s kým se nechceš bavit?
Spíš je ignorace tak napůl cesty. Pokud dám někoho do ignorace, tak by to mělo být ve všem, čili jak zprávy, tak chat i sledování profilu. Je mi jasné že si založí dalších X profilů, ale aspoň ta ignorace by mohla být dotažena, zvlášť, když není zdarma.
Před časem jsem tu řešila něco podobného. Jedná fajn amatérka mi vysvětlila, že i když mi vyprší předplatné, že ti co jsou v ignoru v něm zůstanou. Vyděsilo mě, když se znovuobjevil někdo, o Kom jsem myslela, že jsem ho tam přesunula.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kdybys četl, tak píšu, že to není zdarma a kontaktovat mě nemůže jen přes zprávy, na chatu ano.
Tady se snažíš zbytečně. Když projdeš fóra, zjistíš že je to marný
To vím, moc nepíšu, ale čtu a jeho příspěvky jsou fakt perla vedle perly :))
Jsou to perly. A potom jakoukoliv reakci, která vyjadřuje byť jen trochu odlišný názor, než je v těch jeho výplodech nahlašuje adminům a nechává smazat. 🙂
Jo, svýmu jménu už udělal takovou ostudu na internetu, že se za něj stydí *159**3*
Příspěvek byl smazán.
To víš, že jo. Taky N3PI a dalších 50. Ale jestli ty nejsi náhodou Péťa, projev a úroveň odpovídá 🤔*385**14*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Tak jo, jsi Péťa 🤣
Já tu neřeším nic, to ty..
Každýho napadne, jak spočítat věk z mojí přezdívky, krom tvý kámošky, co někam bonzovala, že je mi jedenáct a půl *22*
Můžu bejt cokoliv jsi napsal, ale určitě nejsem tak křivej, že vývrtka je proti mě etalon přímky, jako jsi ty -ubohej, křivej podrazák 🤮
Proč jsi tady ?
"Amatéři nejlepší místo pro vaše erotické fotografie a videa "
Nikoho nehledáš, nemáš fotky v profilu, nemáš vyplněnej profil, jen tady každýmu nadáváš, všechno kritizuješ, nic se ti nelíbí, ty jsi přesně ten profil co tu prostě jen otravuje ostatní, tak se prostě seber a vypadni do hajzlíčku.
*306**306**306*
"Amatéři nejlepší místo pro vaše erotické fotografie a videa " - implikuje to něco z toho, co tu blábolíš?

Měl by ses někdy zvednout od internetu a vyrazit do reálného světa, mezi reálné lidi. Už ti tu z toho hrabe *378* *14* (upraveno)
A názor nějaký máš ? Nebo alespoň argument.
Ukaž svojí odvahu a přijď na ten sraz amatérů ty reále. Ty kdyby jsi přišel mezi reálné amatéry, tak se z toho pokakáš strachy. (upraveno)
Názor na tebe už jsem ti sdělil, tak co ještě chceš?
Tvůj názor na mě, mě vůbec nezajímá, protože ty nejsi nic, ty jsi jen prázdnej anonymní profil co tu každý den otravuje, uráží a nadává, jde o tyto stránky a ty je kurvíš, tak chci, aby jsi se na to prostě vykašlal a šel dělat něco užitečného a prospěšného, prostě aby jsi si přestal hrát na anonymního hrdinu a nedělal tady ramena za klávesnicí.
Jestli jsi ale nějak postiženej a nebo izolovanej a nic jiného dělat nemůžeš, tak bych se ti možná i omluvil a pochopil tě, ale přece jen bych tě naučil slušnému chování, když v tom máš mezery a nenaučili tě to.
@JuicyHole Je to podobné jako paní Columbová. Poručík Columbo o své ženě mluví skoro v každém dílu ale nikdy ji nikdo neviděl. 🙂
Buďme shovívaví a předstírejme, že věříme že pod jeho párovým nickem se cítí být ženou a sám sobě partnerkou *159*
Ano ignorance má nedokonalost.. Na chatu Vám vesele píšou dal a otravuji vás.. přitom jsou v ignoru! Doufám že se to změní?!
Máš pravdu. Nikam nechod ;) jsi super