Nova galerka

Napady na galerku?

Dlouho mam ruzne chute a jednou z nich je neprimo se nekomu podridit. Dlouho sem premyslela o tom. A napadlo me udelat galeru i video na prani nekoho ciziho. Tak mi sem napiste co by to melo byt za galerku a co za video. A kdo vi, treba to nekomu splim 😉
Uvidime kdo co vymysli a fantazii se meze nekladou. I pritel toho umi dost vymyslet ale nekdy to chce malinko ovonet a ozivit i napady jinych 🤣🤣🤣
Prosim, Panove, nepiste mi do vzkazu, piste sem.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To ja taky, nekdy to tu je dost zajimave 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Co ..únos.. s pěknou fotodokumentaci ?
No jak jsem koukal na profil, tak studentku s učebnicí češtiny pro 4. nebo 5. třídu ZŠ. Číst po tobě docela bolí... Šukací stroj má vísku (jako vesnici)? V profilu oslovuješ T*Y* imbecil*I*. "zadna zena mi ty zada neprisel umyt" je taky hezká věta... :(
Jsem slovenka tak promin ze pisu cesky. A zmen stranky. Tu sme z jinho duvodu a ne kvuli pravopisu 😉
Tak v tom případě se teda omlouvám. Ale nikdo samozřejmě nemá problém, pokud budeš psát slovensky...
Uz tu jsem tak dlho ze aj slovensky uz bych mela problem 🤣🤣🤣 snazim se psat cesky uz kvuli detem.
Ale na techto strankach bych opravdu gramatiku neresila, obzvlast kdyz clovek pise na mobilu 😉
Začal bych pohoněním kompozice fotek ;)