Přístup na CHAT dočasně zablok

Co dál

Jaká je jednotka dočastnosti? Není to třeba 20 let?
Jednotka dočasnosti je jeden Furt.
presne tak....je to tu nedemokraticke, totalitni pristup
Totalitní ... To jistě dokazes vysvětlit.
jasne, a. sezral moudrost sveta, citit se byt na dveci, nehodla demokraticky diskutovat. Ty mas nejakej problem s mym textem?
Když někdo píše o tom jak si to dělával se sestrou, a že ste jí neodpanil ... Je to nepochopitelné? Pokud uživatel nedodržuje pravidla, která je povinnen dodržovat, je mu vstup zamezen. Nemáme pak od vás, že byste psal a porušení pravidel nějak řešil.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Mně jednou psal týpek, který se mě ptal na zoofilní věci, tak jsem ho nahlásila a hned byl smazaný. Takže za mě v tomhle admini fungují dobře. A místní uživatelé by si asi mohli přečíst pravidla, co je a není povolené, a ne se pak divit a bejt naštvaný, že je někdo smazal nebo zablokoval.
Chápu že vlastníte či spoluvlastnictví tento chat a web, nicméně bude potřeba,aby vás někdo už konečně ,, praštil po prstech,, uvědomte si že vy si nemůžete dělat co se vám zamane a bezdůvodně blokovat uživatele a to jenom proto že né někdo naštvaný osočil a podobně! Já jsem svůj problém nevyřešila , vysvětlením bylo abych si koupila VIP členství, to je teda úroveň slušnost na bodu mrazu! Jediné co, tahate z lidí peníze 💸 což vám skončilo!!!! Jen ať to všichni ví,co zde děláte lidem!!!
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Adminpavel vyhazuje bez důvodně. Chrání borca co má snad 60 nicku taková asi tady potrebujou
to mas pravdu, admini tu chrani pochybna individua, proto take uroven amateru klesla dost huboko
Příspěvek byl uživatelem smazán.
presne tak...................................
Holt bonzáky nemá nikdo rád 😉
To nemá. Ale je potřeba upřesnit, co to takový bonzák je. Bonzák je někdo, kdo s radostí vyhledává příležitosti, jak za sebemenší blbinu na někoho poslat policajty nebo úřady a raduje se z toho, jak ho popotahují.

Naopak normální je, pokud vidíš, že jsou zásadně porušovány rozumný pravidla nebo zákon, zajistit zjednání nápravy. A dokonce neoznámení některých trestných činů samo o sobě je trestný čin.

P.S. V autoškole nás učili, že jak je problém na silnici, třeba spadená větev nebo něco podobnýho, máme volat policajty - mají za to zodpovědnost, platíme si je za to, pomůžeme tím ostatním a ještě budou dělat něco užitečnějšího, než si za zatáčkou hrát s mikrovlnkou a buzerovat s alkoholtestrem. Myslím, že to samý se dá aplikovat i na adminy. Když budou řešit podvodníky, nebudou mít čas vymýšlet blbosti.
Pokud někdo opakovaně porušujete pravidla. My vždy obnovíme a vy zde zase začnete lidi napadat. Pak blokování je jeden z nástrojů. Psal jsem vám například o důkazy, že je někdo podvodník. Bez odpovědi. Na poslední komunikaci jste nereagoval. Nikdo není blokovaný jen tak *451*
Já mám taky zablokovanej přístup už bůhví jak dlouho, za to, že sem se ptal, jestli nemá někdo brčko :D nevím jestli si admini nemají s kým psát , nebo proč by je měli lidí prosit o odblokování ?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak hlavne ze platis. Ze nemuzes vykecavat nikomu nevadi
NEPOVOLI... kde jsi na to prisel
ano, 20let je zakladni jednotka.. a nic uz ti nepomuze, vetsinou te tu bloknou kvuli nejakymu zamindrakovanymu debilovi s malym perem nebo kvuli fejkovymu zenskymu nicku....
Možná se pletu ale bylo by dobré trochu pročíst vlákno a třeba co mu třeba napsal,, admin,,
Pak tu nebude někdo za debila ale v pohodě já to tentokrát nebudu (upraveno)