Neumím si říct o sex

Chtel bych ale

Prostě asi čekám než začne ona ale přitom bych mrdal jak vzteklej....už to začal bejt i problém.kolikrat jsme bez sexu třeba i 14 dní a pak se ta cesta zpátky hledá Este hůř ...
Očividně zvládneš prohlášení na Amatéry, tak snad zvládneš rozhovor s patnerkou na tohle téma. Ovšem pokud není partnerka nafukovací pana, pak to máš blbý a budeš muset čekat dal. Hlavně jí nepiš nebo se strhá smíchy.
Kámo to třeba já umím, ale přitahuju spíš chlapy jak ženy a to máš pak pech :(
Líná huba.... Všichni znáte, že?
...... ahoj a ty bys mi dala, leono?....
Hole nestesti. Ale nekdy nemas na blizku nekoho,kdo je stejne otevreny
Nezdá se, že by ji to vadilo.....
Tak neříkej, za chlapa můžou mluvit činy...
Začni jí třeba masírovat ramena, hladit záda, líbat krk a podobně. Když se nebude bránit, stačí zajet rukama pod oblečení za chvíli je špaček je v budce.
A psát umíš? Tak jí napiš SMS.
To snad ne. To jí místo sexu může rovnou poslat poštou dildo... Některý věci se musí řešit osobně a sex je jedna z nich.

Samozřejmě nemám nic proti sextingu, ale musí to být jenom na okořenění, ne standardní komunikace v posteli.
Zajímavé, že naopak to docela funguje 🤔. Já když napíšu smsku "mám na tebe chuť", tak to nikdy nezůstane bez odezvy. Samozřejmě lepší je doplnit to o nějaký vizuální materiál.
Musíš si ji naučit na určité signály.
U nás funguje přitulení třeba u telky, a hlazení jejich prsou.
A když sem tam na ni přitlačím vzrušeným rozkrokem, tak je to jasný!!
A když mě pustí pod tričko, tak už to jede.
Signály jsou fajn, ale někdy si na sebe člověk může uplést bič. Já mám jedny takový šaty s výstřihem, který ven skoro nenosím, ale vždycky jsem si je vzala jako sváděcí, třeba když se měl muž vrátit z nějaké delší cesty, abych ho prostě nepřivítala doma v teplákách. Jenže teď už ty šaty nemůžu nosit, když nemám na sex náladu, protože je to jasný signál.
U vás žen je to vždy složitější.
Jedna je mrzutá s neukojení, a druhá dává signály.
Což je někdy pro chlapi dost složité zpracovat.
Moje třeba vrtí v pelíšku zadečkem, nebo mi hrabe v kalhotách.
Když jsme se dříve scházeli jen o víkendech, tak měla vždy nějakou sexy košilku.
Copak asi v tech kalhotách hledá? $? *5*
Někdy je to i nečekaně, i když si na sex ani nevzpomenu.
Ale ona ví, že ho umí probudit.
A když ji u toho sáhnu na prsa a bradavky, tak to probudí i ji...
Pak si třeba i trochu pojezdíme, a hned máme lepší náladu.
ječdnoduše ŘEKNI PARTNERCE,HELE NEDELEJ ZAGORKU A POJD SI ZAMRDAT,JEDNODUCHÉ*22*
Jednoduché?
Jak pro koho.
Ženu musíš před sexem správně naladit, jinak je to o ničem.
Ale asi to někomu tak vyhovuje.
Kolik žen chlapovi jen podrží, aby měla klid...
Některé ženy čekají na to, až lev přijde jako první ke kořisti. Nečekej, čas je drahý, popadni ji a dej ji co proto, aby věděla kdo je pan. Nesmíš se teho bát. Kdo se bojí nesmí do lesa. Potom už sama uvidí, že ty za ní chodíš a měla by chodit taky ona. Pokud nepřijde, výměn to a bude 😁
Lev zařve, chvíli sebou škube a blahosklonně se zeptá jako v té reklamě, jaký jsem byl.... Skvělý, zlato, ale hod sebou, dávají mi seriál....😉
A co postaru? Nalít sklenky vína, oříšky do kisky nebo nakrájené ovoce, zapálit voňavou svíčku..obejmout..
hele ja to mam doma ze ji provokuji pak skousim postupne dolu a jak to vhede dolu tak hop a nebo moje ma rada drbani na zadech oba lezime na boku a ja ji drbam na zadech a vsunu to pomalu do ni
Vidite, clovek jak je z toho konsensualniho sexu zmatenej. Drzi v ruce smlouvy ve trech kopiich, datumy vyplneny, rodna cisla, obcanky... Stojí s těma papírama a kouká si na boty. A ona nechápe, co po ní chce. A přitom stačí jen říct "Lásko, mohla bys to tady prosím 3x podepsat?" Razítko už tam prdnu sám.
Neznám tvou partnerku, ale třeba 14 dní bez sexu můžeš být jenom ty. Ona nemusí.