Liberecko-založíme skupinku ??

swingers

Ahoj ,dáme dohromady pár lidí ,na setkávání se , se zájmem o sex??Máte někdo nápady ,možnosti něco zorganizovat, nebo jsou tu jen kecalové??
Takový místní klub zahrádkářů.... Do tý doby než členové zjistí, že se od někudy znají..... 🤣
tak se znají,každý by tu byl snad dospělý a ne debil co to bude rozšiřovat.stačí třeba deset lidí a obas si užít,tady ale zas budou diskuse o ničem a nic se nezorganizuje,nebo se pletu??Rád bych.
Osobně jsem značně paranoidní.... Ale budiž to ostatním přáno ...
Jen takový dotaz. Budeš do té skupiny brát svoji manželku-přítelkyni, aby si ji mohl společně s ostatními muži protahovat nebo žádnou nemáš a chtěl by si ji ojet někomu jinému ?
Ten je ještě otevřený?
A kde? V těch zavřených obchudcich?
Amorova komnata cubicko, pogugli😘
Red_Mauritius
Red_Mauritius před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No to fakt nevím. V Babylonu jsem byla omylem dva roky zpátky a připadal mi vykuchany. A internet píše jen babylon.... (upraveno)
Red_Mauritius
Red_Mauritius před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Snažím se to přehlížet neb někteří jsou prostě křupani od přírody. To je nějaký místní hampejz?
Red_Mauritius
Red_Mauritius před rokem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Chápu. Proto říkám, že ty křupany do jisté míry toleruju. .
To tu na Liberecku nejsou normální fajn lidi,kteří by se rádi setkávali za účelem pobavení a sexu??První setkání může být třeba v Babylonu,já tam byl kdysi,nevím jak to tam chodí,ale na setkáníby to asi šlo,nebo máte jiný nápad??
Ahoj,tak má někdo chuť něco vymyslet??společně ve více lidech by to neměl být problém,ale to by tu museli být fajn lidi a ne většina jen kecálci
Tak ty jsi nejvic fajn clovicek pod sluncem, evident!
Má cenu se tu o něco vůbec pokoušet,když tu jsou jen kecky?
Jasně, všichni vyloženě prahnou po tom, aby se to někde provalilo 😄
tak snad jsme dospělí a ne děti
Nooo.... To by ses divil jak dospělí dokážou reagovat.....
pak je to asi nemožné,co??To tu opravdu není pár lidí schopných se sejít a vědět o sobě?