Nechutné fotografie

vadí Vám to tiež?

Rád si pozerám albumy a fotky v nich, či už fotky žien, alebo aj pánov. Nepreberám či je dotyčná osoba hetero, lesba, gay, alebo BI.
Vadí mi, keď natrafím (čo je dosť často) na také fotky, kde je vycapená roztiahnutá vagína, alebo pánska ritná diera. To už naozaj poniektorí nemajú trochu súdnosti pri vkladaní fotiek?
Neviem komu sa páči pozerať práve na také fotky...mne určite nie.
Aký máte na to názor ? ...*271*

Máš pravdu. Ale podľa inteligenčnej úrovne niektorých tu registrovaných (viď PANOPTIKUM), je to nechutné čo ukazujú, zrejme aj tak to najlepšie z nich...
Nie nadarmo sa hovorí, že 100 ľudí, 100 chutí... Ani mne sa také fotky nepáčia, ale to ešte neznamená, že sa nepáčia nikomu. Už len to, že aj takéto albumy dostávajú "palec hore", to naznačuje. *24* Všetko nechcené treba proste prehliadnuť a ísť ďalej. Nech si tu každý nájde to, čo hľadá... *159*
To hej, ale niekedy nájdeš aj to čo nechceš...
Tak treba zavrieť oči a ísť ďalej. Tento web nie je zameraním určený len pre teba. Je pre všetkých a tak k nemu treba aj pristupovať. *159*

Možno sa aj tie tvoje albumy nepáčia každému, no to ešte neznamená, že ich musíš zmazať alebo že by tu nemali byť...
Ja som len odpovedal a vyjadril svoj názor na podnet uvedený vyššie a nikoho som konkrétne nekritizoval.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
nechapem ako mozes napisat ze je to hnus, ked presne to co spomina zakladatel vlakna
" ... také fotky, kde je vycapená roztiahnutá vagína, ... "
mas presne ty v albume , sebareflexia 0?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tvoj album je celkom v pohode.*24*
Mas aj fotki lesbičky ak ano posli poslem aj ja