Tantra??

Zkusil nekdo pro pary??

Zkousel nekdo tantra masaz pro pary?pripadne jen pro zeny a muze doporucit?
Ano, mám za sebou nějaké tantrické masáže a také i kurz u Richarda a Denisy na Slapech. Hledám na karlovarsku nějaké tantrické lidičky, ale zatím marně.
Je neco na karlovarsku? Ráda bych to vyzkoušela
Ahoj, před pár lety byla skupina na karlovarsku. Vedla to prima žena. Teď nevím. Myslím, že v současné době je to spíše o jednotlivcích. Rád poradím i předám zkušenosti někde u kávy. Tantra je super věc, ale je potřeba si nejprve o tom něco nastudovat.
To, že někdo používá při masáži peříčka, kožešinové rukavičky atd., neznamená , že dělá tantru. Víkendový nebo týdenní kurz tantrických masáží, je jen snadné obírání důvěřivců o peníze. Jediné, co se na nich naučí, je pár příjemných masážních tahů ale ty lze zadarmo odkoukat např. z netu.

Tantra je vědomé vedení energie v meridiánech, znalost celého energetického systému, vědět kde který bod nebo dráhu propojit, kam odvést přebytečnou energii, které čakry při harmonizaci vzájemně propojit, aby se v nich vyrovnala energie atd.

To je běh na dlouhá léta, to není jako " hup na krávu a už je tele ". Nicméně chápu, že tantra se snáze prodává, než běžné ero masáže a toho řada zdejších chytráků využívá a ve finále se tu ještě část z nich, sama práskla.
Ano také navštěvuji, nepravidelně když je nálada a zajímám se o toto téma ale moc lidí jsem nepotkal. Rozhodně doporučuji ale záleží hodně na masérce a jejím přístupu. Kdo očekává že si s masérkou užije tak ať radši nechodí, je to o relaxu a uvolnění.
Tantra je jedna z nejlepších forem prožívání vlastní sexuality. Jsou to i hodiny slasti z různých dotyků a pohybů. Pocity, které při sexu nezažijete. Není to lepší než sex s milovaným partnerem, ale je to silné a uvolňující. Hodně vzdálené od pocitů běžné masáže. Ano, záleží kdo vám tantra masáž dělá. Zažil jsem asi 10 různých masérek a masérů. K některým se rád vracím, jinde si říkám, že nikdy více. A když se povede i to, aby opravdu proudila mezi vámi energie, je to nepopsatelné a zažil jsem to asi 2x.
Ne každý na to má, aby tak silné pocity přijímal třeba dvě hodiny. Já si to takto rád užívám, partnerka třeba po 10 minutách říká, že chce prostě sex, že ji to navnadilo a nechce čekat. Nemá tu kázeň.
Hezké téma. Jednu dobu i u nás byly nabídky, ale asi to vyšumělo. Vzhledem k ekonomické situaci a finanční náročnosti
Jaké jsou vaše zkušenosti s tantrou ? Chtěl jsem vám napsat sz, bohužel to vzhledem k nastavení ne na i možné.
Osobně žádné. Vím, že jsem tady na Liberecku někde narazila na nabídku.
Tak vás oslovila ? Je možné komunikovat přes zprávy?
Ahoj kdyby jste meli chut vyzkouset tantru, ozvete se.
Ahoj všem, zažil jsem, nezapomenutelný zážitek. Doporučuji, masérka musí být profi.
souhlas, ale ne každý kdo vám to nabídne vám zaručí, že to bude zážitek, co stojí za to. Několikrát jsem si říkal NIKDY VíCE, asi by nebyli šťastní, kdybych je tu jmenoval, stále se tím totiž živí. Ale jsou tak tři ženy i muži, co opravdu stáli za to a fakt to bylo vždy několik hodin neuvěřitelných zážitků.
Můžete do SZ doporučit nějaké masérky které zmiňujete?
První odešla do Finska nebo Norska dělat natrvalo tantru. Druhá je momentálně na mateřské. A nešlo o pracovní úraz.
Máte někdo tip na to, jak se tantrickou masáž trochu naučit? Placené kurzy jsou dost drahé, spíše jestli nevíte třeba o online free verzi atd. Já nic moc nenašel. Angličtina mi nevadí.
K tantře jsem našel dost videí kdysi, když jsem se zajímal, na youtube. Sám jsem kdysi hodně dávno dělal kurz masáže a nejvíc nám daly praktické hodiny, kdy jsme masírovali někoho a dělali jsme to podle učebnice nebo podle ukázky mistra. Je to tedy hodně divný a asi znalci řeknou, že tvůj úmysl být samouk není OK. Já si to myslím taky, vždy je lepší být veden a aby tě někdo upozornil na chyby a správné tahy. Třeba jsi talent. No rozhodně ti pomůže jít na několik masáží a zapamatovat si tahy. Nebo požádat, zda si můžeš udělat video z masáže. Spousta lidí ti řekne, že to není dobře. Pokud to chceš, asi ti to nevymluví.
Tantra je fajn, když to někdo umí a dá do toho energii, kterou druhý cítí. Není fajn, když to dělá jen pro peníze a sex a jak na běžícím pásu. To ti tu energii snad i bere.
Super, díky za odpověď. Kdybys měl nějaké tipy na výukové materiály, napiš mi prosím SZ. Chtěl bych to alespoň vyzkoušet, i když mi je jasné, že nejlepší jsou vedené kurzy.