Prst do zadku

...

Zdravím nedávno jsme s přítelkyní měli zakončení sexu s tím že jsem jí řekl ať mi strká prst do zadku a přitom mi ho honí, já to miluju strašně si to užívám ale u ní si nejsem jist a pokud se jí to nelíbí tak to neřekne, zajímal by mě názor více žen, jak to vidíte vy, líbí se vám to nebo vám to přijde praštěný a antisexualni?
Některým se to líbí, liší se to kus od kusu... To, jestli se jí to líbí, či ne, snad snad dokážeš odhadnout z její reakce, ne?!
Já to mám velice rád, ale musím se předtím vypláchnout, jinak to nedovolím, protože bych to mohl protějšku znechutit. Přeci jen nikdo nechce mít nutellu za nehty.
Ja to mam stejny, akorat ne do zadku ale do ucha nebo nejlip do obou usi, ale je mi trapny o to partnerku pozadat aby si neco o me nemyslela ze ji nechci poslouchat nebo tak. Tak poradte jak na to. Fakt zapeklity
Aby ti tam nechtěla nacpat ruku, jako mě...
Když bude s tebou spokojená a ukojená, tak ti splní i větší úlety.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To se opravdu stalo, a u mé nynější.
Nevím kde na to přišla, protože jsem o tom nikdy nemluvil.
A prý když ji dělám občas fist, tak ona taky mě může podobně potěšit.
Anální hrátky si dělám i rád, ale tohle bych asi nezvládl...
Příspěvek byl uživatelem smazán.
U ní je trochu problém v tom, že dlouhý roky jen uspokojovala partnera.
A ona ze sexu nikdy nic moc neměla.
To já to mám a měl opačně, tak to spolu trochu soutěžíme kdo udělá koho.
Myslím, že s dobrou přípravou i psychickou by sis tu ruku užil, že bys ani nevěděl čí jsi.
Já si to roky užívám, ale sám a podle svého.
A ne nějaký anální teror, kdy si ona představuje, jak to musí být super.
Jo tak o tom si můžu nechat zdát. Moje nechce ani slyšet
Také to mám tak, přitom jí při tom prst do zadku strkám, lížu jí ho a je spokojená.
Moje má k tomuto podobný postoj jako já. Chce mi strkat prsty do zadku, ale nechat si tam sobě strčit prst ode mě nechce. Má obavu, abych se "neušpinil". 😄 Jenomže nedávno při šukačce, jsem jí tam strčil prst a na nic jsem se jí neptal. Po počátečním "ošívání" se uklidnila a nakonec si to, světě div se, pěkně užila. 🙂👍
Mrlongobongo
Mrlongobongo před 2 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Neni se za co stydet :) bud dostanes facku, ze si “prase” *3* a nebo si to spolecne uzijete :)
Ta moje by s tím problém neměla, dokonce mi při mazlení párkrát zkoušela strčit prst do prdele, ale já nemám zájem si tam od ní nechat cokoliv strkat. Přijde mi to nechutné a nechci se jí zhnusit. Ale od náhodné známosti, nebo nějaké coury na které mi tak moc nezáleží, bych si klidně nechal udělat jakoukoliv prasečinu. Ale s manželkou je to něco jiného. (upraveno)
Aha, tak od jiné cokoliv, a od manželky jen něco!!
Ona tě chce potěšit, a ty se cukáš.
Tak se nediv, až kvůli nudnému sexu nebudeš mít brzo žádný!!
Tys to vůbec nepochopil. My máme pěkný sex, vůbec ne nudný. Tady jde o to, že s manželkou se mi do tohohle moc nechce. Považuji ji za takovou čistou duši a nechci aby se mi hrabala v prdeli. Nechci aby mě viděla v této pozici. A není to tak, že bych chtěl něco s jinou. Jde o to, kdyby už něco takového mělo nastat, tak raději s nějakou cizí, protože je to pro mě velmi nepohodlná pozice. Necítil bych se při tom dobře a komfortně a to u cizí tak nevadí. To proto, že když by se něco nepodařilo a skončilo to trapasem, tak tu cizí už víc nemusím vidět.
Tak já to tedy vůbec neberu. Ona mi naopak prst do zadku nestrčí, prostě je taková. Ale jinak ji prznim co se jen dá, samozřejmě nic proti její vůli a jak si to užívá. Je slušný člověk, ale v posteli je coura co to má ráda.
Tak takhle, jak to máte vy, bych to bral taky. 👍👍 Nepotřebuji se od ní nechat prznit, ale rád bych prznil ji.
A proč to tak nemáš? Kdo by si rád nehrál 👍
Manželka je ženská se kterou by měl mít člověk důvěru dělat různé věci, mluvit spolu a poznávat. Asi je někde chyba
To mě nikdy udělat nechce i když jsem o to několikrát prosil:( chtěl bych to zazit
Ta moje s tím začla sama a mě to přijde vzrušující.
Bez problémů. Zbytečně se okrádáte o prožitek, když vynecháváte tyhle partie
Me to partnerka navrhla sama ,že se mi to bude líbit a tak jsem jen kývl a už jsem si užíval neobyčejné slastné opojení. Lizala mi análek a ještě si s ním hrála. Je to super.