Která nejstarší soulozila?

Jakou jste kdo zažil nejstarší?

Kdo z vás měl nejstarší a případně co jste dělali? Která ze čtenářek má nejvyšší věk?
Ja ted 42let a ona naprosta bohyne 57let
Ja zažil 80... Ale i opačný extrém *4**71*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To o svý mámě nebo babičce taky mluvíš jako o "bábě nad hrobem"? To by měly radost.
opačný extrém jakože osm? :D Snad ne
To zase bude žvástů a vytahování se *3**3**3*
Když si zašukám ještě jednou, tak to bude poprvé......
Jj, bude to tady jak na srazu rybářů *118*
Příspěvek byl uživatelem smazán.
*114* co mi krades napady *4* Lze jako v TV *19* (upraveno)
Proč se tu nechlubí ženy ? *3**3**3**3**3**3* (upraveno)
Protože vědí co je diskrétnost. To jen ti s malýma koulema mají potřebu se chlubit. Rádi by a žádná jim nedá tak si aspoň vymýšlí.
Protože vědí co je diskrétnost.
Je mi 33 a nejstarší jsem měl 48 a byla boží. Ta zralost ženy je úžasná...tak kdyby se tady našla nějaká, která by chtěla mladšího, ať se klidně ozve ;)
Co se zajícem, howno to umí, vydrž taky nic moc 👍
To je možná obecný názor, ale nedá se vztáhnout na všechny
Zkrátka, ráda si nechám zajít chuť 👍
… nedám věk, ale ve třiceti jsem dal 52, luxusní panička. Nyní o 22 let mladší, kundičku má malou jak zátku od piva. Je vdaná, stříkám do ni naostro 😇
… pro všechny, jde o to chtít ! 🤔
Já 38, on 50 a nic moc..
Já 66 moje žena 68 a šukalo se v pátek.
Pochvala *24**24**24*. a potom že to nejde *87*
Když to nejde,slupnu pilulku a jde to *4*
To není o věku, ale umění. My 35 a 50 😉
Já 38 ona 64 a musím říct že takovej sex jsem dlouho neměl co se dělo bylo až neuvěřitelný.
Mám kamarádku/milenku o 13 let starší, tzn. teď jí je 53. Takže žádný extrém a je to s ní super 🙂
ja se pridam a bude nam fajn saša 53
Já měl 88 letou. Dělali jsme spolu štrůdl, alias závin.
Nejstarší jsem určitě neměl, ale tak o patnáct dvacet let starší ano. A čím jsem starší tím víc mě ta o dvacet a víc let starší zase láká...
64 *2* sex jako by to mělo být naposledy. Vřele doporučuji.
Já bych do toho šel, ale nemám na ně štěstí.*8*
Já 44, ona 68....super, vždy se udělá, má mokrý orgasmy, udělám se pěkně do ní.....
Když mi bylo třicet, měl jsem partnerku, které bylo skoro šedesát. Bylo to něco neskutečně nádherného. Teď mi přijde, že starší ženy nechtějí sex vůbec.
Chtějí. Jenže se nechtějí ukazovat a stydí se za tělo. Znám 82letou, která normálně zvlhne a udělá se, jak mlada.
Tak to je trochu smutné... Ale asi s tím nic neuděláme.
to není pravda, chtějí:-) jen jim nabídnout kvalitní orgasmus:-)
Na mě ale starší ženy působí dojmem, že se se buď stydí nebo už o sex nestojí...
Jak se ženám nabízí kvalitní orgasmus?
Já bych o starší ženu určitě stál. Ale když jsem se pokusil oslovit , vysmála se mi.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To gratuluji, když to je nádhera pro obě strany *39**21*
Ja mám občas užasný sex se 64 letou. Je mokrá a krásně stříká z kundy.
Parada!!!!To musibytskvele!!!!Mokra stara kunda!!!Je hola?
Tak to se o tebe ženy po 60 porvou 😀.
Každá žena chce být nazývána - " starou mokrou kundou "🙉
Byla hezky vyholená, teď je hodně chlupatá...
Měl jsem stálou "kamarádku", které bylo něco k 70. Bohužel nedávno zemřela. Byla to skvělá ženská a v sexu přesně ta nenápadná voda, co mele břehy. Rád bych našel druhou takovou, ale těžko, těžko...

Ja miluji zeny nad 60 let a je to pekne vzruso a mokro...
s kamarádem mrdáme 61letou vdanou paničku je to supr
Osobně se mi moc líbí starší ženy. Jsou krásné, jsou smyslné, jsou vzrušující. Zažil jsem to jednou v realu a bylo to božské. Sním o nich. Je mi 55 a toužím po 60+. Samozřejmě to nemusí být vždy top , ale mě moc vzrušují.
Ji je v soucasne dobe 68 ale kdyz jsme spolu neco meli bylo ji tehdy 59 let a mela bezkonkurecni podvozek. A jela jako za mlada...
Když mi bylo 22 let tak na dovolené v Jugoslávii jsem měl 49 letou, měla pěknou postavu, chodili jsme spolu na nudapláž a mohl jsem ji fotit nahou, fotky ještě někde mám, ale v sexu jsme si moc nesedli, byli jsme spolu 2x a nebylo to ono.
my byli se známou vdanou už několikrát a bylo to supr je jí 60 a docela ještě fajn postava, mírně baculka a občas pokud její manžel je dlouhodobě mimo čr tak jí bereme k vodě na nuda
Zdravíčko,já měl 64letou milou sympatickou ženu,naše schůzky byly vždy předem domluvené,po zprávách jsme se krásně lákali a ten daný den jsme si hezky dle zpráv a inspirací oblečku a pomůcek pokaždé jinak hráli a užívali si jeden druhého a můžu říct že to bylo pokaždé jiné skvělé úžasné a vzrušující..ikdyz jsem dlouho hledal,ale nakonec jsem našel a určitě v tom budeme společně pokračovat...
Kde se takové ženy hledají. Já nemůžu nikde sehnat
Jo s tím ti moc neporadím,já také hledal dlouho dlouho,pak našel, nešlo to hned,to jsem ani nechtěl,ale troška trpělivosti přináší ovoce.a nakonec se povedlo,jsme přátelé už hodně dlouho, na schůzkách se vždy domluvíme,pak se sejdeme nebo spíš já zajedu k ní a uděláme si krásný příjemný večer, nějaký drink povídání, líbání a pak se presouvame do ložnice vesměs...ale jak říkám, měl by být člověk trpělivý a pak se vše dostaví...
A co tak někdo v lázních? Když tam jedou tak si určitě chtějí taky užít. Jsou nějaké webovky kde hledat? Tady na amatérech nic není
Jo tak to vůbec nevím,a netuším,s tím ti neporadím...a vůbec nevím jestli nějaké jsou...
Ano , starší ženy tu jsou .*24*

Nejsou zvědavé na to , aby mladým sloužily na vyzkoušení a potom o sobě četly ,

" staré , mokré , smradlavé kundy ".
Tak určitě tu jsou,já jen odpovídal na lázně,a určitě bych je takhle nenazýval,...a hlavně ani nevím proč by měli být smradlavé,🤔🤔🤔
Velmi ma vzrusuju starsie zeny , zasluzia si nas respekt a gentlemanske spravanie od muza.
Nemůžete soudit všechny podle několika oslů...
To vím - ale Popelce při přebírání pomáhali holoubci *24*

Dnešní pracující žena je na to sama . *4*
To máte pravdu... Ale v poslední době mi připadá, že ženy se bojí seznamovat.
Protože vy modří červené berete jako kus masa na jedno použití?
Nehazejte nás do jednoho pytle. Uznávám, že hodně modrých se chovají jako retardi, ale jsou mezi námi i normální.
Neřekla bych, ale hádat se nebudu..................
když jsem v 32 letech poznal kamarádku, bylo jí 63. Léta jsme si užívali krásný sex, než jí v 76 skolila rakovina. Jsem rád, že jsem jí mohl dopřát posledních pár orgasmů pár dnů před koncem , s požehnáním ( a odborným dohledem) lékařky.
Jak to všichni děláte? Já bych moc rád trávil čas ve společnosti starší ženy. Ale nějak se nedaří. Většinou se mi arogantně vysměje. Jako by si v duchu řekla, však bych mohla být tvoje máma. To se za mladší stydí?