Povídky dle témat

Ztracené a zapadnuté povídky...

Ahoj,
vyhazuji jen myšlenku, chyťte se jí, rozvíjejte ji a nebo ji nechejte plout...
Nestálo by za to do sekce POVÍDKY přidat i řazení dle témat, nebo alespoň tagů...?

Myslím, že by se tím zvýšila šance, že i po čase si mou povídku někdo přečte. Navíc by se povídka dostala ke správnému čtenáři. Třeba by se zamezilo nešťastným situacím, kdy Amatéra alergika otravuji sexem na rozkvetlé louce, což z názvu nepochopil a podobně...

Rád 2x do roka napíšu povídku, neboť mě těší lajky, komentáře, pozorování čtenosti. Baví mě, když někdo se mnou prožívá mé nadržené příběhy.

Pokud je povídka na prvních dvou stranách, tak je naděje, že se k ní lidé proklikají, pak už zapadne a skončí tu v černé díře místní databáze.

Vlastně už u zveřejnění hrozně závisí, kdy povídka vyskočí a jestli není přidána spolu s dalšími povídkami, které ji odsunou na další stránku, kam se povídky/onanie chtivý čtenář/ka už nepročte nebo nedokliká. Jakou roli hraje den a čas by bylo asi také na nějakou statistiku.

Jasně, jsem zhrzený pisálek amatér, který nemá čtené povídky, protože asi nejsou dobře napsané, ale
abych se mohl zlepšovat a tím i dál přispíval obsahem, tak potřebuji motivaci v lajcích, komentářích a v návštěvách.

Myslím, že systém je tu takový, že u top povídek a autorů se sledovanost a čitelnost navyšuje a bude dál navyšovat, každý začínající autor/autorka to bude mít stále těžší a těžší.

Když to shrnu, líbil by se mi nějaký mechanismus, který i ne tolik čtené povídky bude vracet do hry a že i po roce bude má povídka mít šanci, že si ji někdo přečte.


P.S. Také nechci skončit jako autor er.povídek, který bude slavný, až když tu nebude... :)
Vlastně to není špatný nápad. Mohlo by se udělat vyhledávání povídek podle několika základních témat, oblíbenosti atd. Nyní se řídím podle autorů, je tady pár, kteří umí psát velmi dobře a píšou pro mě vzrušující věci.
Píšu sěrie (Čumil Franta, Shemalka společnice Katka, Nikol, Já, Swingers chata), tak aspoň tag by se hodil. Jinak to vypadá nepřehledně, ani moc netuším, jestli to co píšu někoho vzrušuje... Dále povolení ilustrací k povídkám by bylo skvělé... (upraveno)
Je v tom zmatek, hodnoceni "vzrusitelnosti" by bylo asi taky fajn, ale to uz zavání lajky a dislajky a to by tady rozhodne nefungovalo. Kdyz uz ne podle temat, tagy by byly fajn.. U tech serialu, by se to hodilo.
A úvodní komentář autora. Ten mi tu chybí hodně.
Souhlasím na 100 %.
Bohužel admini berou věcné připomínky amatéru stejně vážně, jako by žvatlalo dvouleté děcko na pískovišti.
Mají toho určetě moc, jednou budeme třeba vyslyšeni! :) Věřím, doufám, zoufám.. :)
Jo mají toho moc , hlavně nesmyslné blokování a presunovani do sekce poskytování erotických služeb, když do inzerátu napíšeš o náklady na penzion se podelime...