Neplodné dny

Antikoncepční metoda

Kdo praktikuje, jak Vám to vyhovuje?
Osobně jsem na to nikdy nedala. Byla jsem dost paranoidní. Spermie dokáží vyčkat v těle běžně tři dny. V extrémních případech až údajně pět
Spermie dokážou vyčkat, to je pravda nejdéle vydrží ty které mají chromozon X, který plodí holku. Toho se dá využít k cílenému oplodnění na určité pohlaví. Neplodné dny po menstruaci jsou proto méně spolehlivé. Spolehlivější jsou dny před menstruací.
To je možné. Ovšem tohle období je zase s menší chuti a občas s celkovou lehčí podrážděnosti
Manželka také měla vždy větší chut na sex těsně po ukončení menzes
No zkrátka, kolem dokola opatrně jednou tak den před očekávanou menstruaci 🙂 ale pro mě to bylo nepřijatelné riziko. Tak nic
Já jsem to zkusil a 7 dnů před, to ještě ustála
Je to tak trochu ruská ruleta, takže je potřeba dokonale znát celý cyklus. Některým plodné dny nastupují praktický hned po menstruaci, plus je potřeba připočítat životnost spermií, v některých případech opravdu pět dní. Takže hodně štěstí.
Vyjimkou jsou ženy, které mají během cyklu více ovulací, taková žena je oplodnitelná po celé období po ukončení menzes až po začátek nového, ta nemá neplodné dny vůbec.
Praktikujem to tak 3-4 dny nejdriv po plodnych dnech az do menstruace a zatim dobry.
"Zatím dobrý" znamená "Začal jsem s tím tenhle měsíc", nebo už takhle jedeš 10 let v kuse? A na kolika ženských to máš otestováno?
Na jedne a jedeme tak 2 roky, takze pohodka
Na neplodné dny posílám každý měsíc alimenty *3**20*
Tak já bych to prubnul, jedině když by nevadilo těhotenství.