Kdo šukal kamaradovi bývalou

Hmmm?

To jsem zvědavá kolik vás tady bude (upraveno)
Tomu tak úplně nerozumím. To je snad normální, ne? Čím jsem starší, tím je větší pravděpodobnost, že nějaká moje současná milenka je bývalá nějakého mého kamaráda.
Já naopak bývalé po rozvodu ošukal hned několik kamarádek. Samy se ozvaly a skoro všechny byly zadané *3**20*
Fakt, jo? Ty Bejku...udělal jsi je pořádně
Jo jednu po rozchodu s kámošem a jelikož to byla Coura tak si to rozdala postupně se všema jeho kámošema...
A ne jednu...byly volné,tak proč ne ?
Vtip nebo ze života?
... Můj ex mě chtěl ztrapnit před svými kamarády. Řekl o mě, že jsem špatná v posteli. No měli jste vidět ten jeho výraz, když s ním ani jeden nesouhlasil.
Tak jestli jsi dopřála jeho kamarádům něco víc než tvému bývalému tak jsi pěkná kráva.
Pokud nepoznáš letitý vtip od reality, tak jsi pěkný vůl...*378*
Přesně...a mohlo to dopadnout i jinak...
Mam taky podobny 😊 když manzelka rekla před kamaradkami, ze mi nestoji, rekl jsem....jen s tebou mi nestoji, u ostatnich ano 😀😀😀
mám dva dobré kamarády, říká se, že se to kamarádům nedělá, ale když to bylo silnější než já. Kdyby měli kamoši nějaké zoufalky, tak bych dal brzdu, ale protože mají pěkný kočky, nedalo se nic dělat. Před dvěma roky jednu, za rok druhou. *87*
Taky mám tu zkušenost.
A jako bonus jsem toho kámoše ráno po šuku potkal na schodech, a řekl mu ať si tam jde srovnat svoje děcka.
Jeho bejvalka už byla v práci.
No, já šukal kamarádovi jeho současnou, déle jak půl roku, téměř ob den. Nyní jsou už manželé a my pořád kamarádi.
No to se máš čím chlubit Teda.
Víš, jakej je rozdíl mezi sexem s nezadanou a se zadanou? Při aktu žádný, ale o tom se zadanou se veřejně nemluví bez jejího souhlasu.
Samotný počet zadaných holek tudíž komentovat nebudu, je někde v intervalu <1; 20>. U kolika z nich byl nebo je partnerem kamarád, to s dovolením nechám na vaší fantazii.
Ahoj bývalou ne manželku jo docela pravidelně
Bývalou ne, ale sukal jsem kamarádovu manzelku a luxus. Rajtovala na koníčka i držela na čtyřech. Strikal jsem do ní pak zepředu. *71*
O co jde?
Docela koukám, jak do toho někdo jde, pro mě to bylo vždy ojeté zboží ( jako nic proti kamarádkám) ale ne díky..
Já ráda čerstvě ulovené .. *3*

Měla jsem to tak i když kámoška měla jen kluka na sex, prostě pak už on neměl šanci.. každá si vybrala svého či své *3* (upraveno)
Já jsem to tak nikdy nebral. V mládí jsem patřil do party, kde jsme často scházeli venku i u někoho doma, později třeba i v hospodě. Byli jsme většinou čtyři kluci a tři holky a pěkně se to všechno prostřídalo. 😀 Postupně se někdo odpojil, jiný zase přivedl novou známost. Tohle bylo úplně v pohodě.
Jenom podotknu pro rýpaly: Ne groupen sex nikdy nebyl. Nikdy to ani nikoho nenapadlo. Byli jsme mladí okolo osmnácti let a skutečně jsme se zamilovávali.
A že by to někdo zkoušel na zadanou holku se taky nikdy nestalo, ani k přebírání nikdy nedošlo. Až byl, byla rozejitá, mohl vzniknout nový vztah. Bylo to krásné období. 🙂 (upraveno)
Však u nás to bylo taky v jiném věku.. dle mého každý měl svůj systém..
Dneska odmítám sex na první dobrou, umělý sex už mě dávno přestal bavit a trvám minimálně na jedné schůzce poznávací zda si budeme sedět a budeme se chtít .. takže výzva zda si nedám sex, odpověď je jasná ...
Ono je rozdíl psaní a pak osobní schůzka s nervozitou a že muži nervozní jsou takže lepší poznávačka a pak si napsat o další schůzce..
no mel sem spoluzaka ja byl v 2. tride on v 9. pak bydleli se svou pritelkyni vedle mne to sme bly uz na stredni/vysce. Rozesli se, a pak sme to dali dohromady mi. Staci takto?