Sexy soused

Luci se mi soused ale nebi sám

Příspěvek byl uživatelem smazán.
No a nechtěla by jsi zkusit někoho jiného. Nezadaného s kterým by to nebyl vůbec žádný problém?
Bohužel nikdo jiný není jako ten soused...
Tak to budeš asi muset trošku slevit. Uvidíš třeba to bude stát za to? Jaký má přednosti co ostatní ne?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A jak to poznáš, že by si dal říct? To na tebe hází svůdné pohledy, nebo má nějaké narážky?
Se jí zeptej jestli to ho pujci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jak dlouho ho potkáváš,nebo jak dlouho máš takovou touhu?
za pokus nic nedas bud skusis neci treba bude sex a nebo nezkusis a nic nebude
To přece není takový problém...hezky se na něj usměj,mrkni očkem....na mě tohle vždycky zabralo
Odkud je soused? Třeba je tady
Chtel by ale ceka az ho oslovis apak to bud
Napis mu dopiss tixhou postu..a uvidis sama
Ahoj, tak já ti moc neporadím. Snažím se zezasady nespat se zadanými ženami, ale výjimky potvrzují pravidlo. Když to bude vzájemné, stačí to nahodit, ale také to nemusí být vzájemné. Ale co, líná huba, holé neštěstí. A nebo bejt úplně Master, přijít s žádostí o zapůjčení partnera.. Teorie by šla, ale to sebevědomí. Také se mi líbí sousedka, je zadaná a děti. Chuť na ochutnání je, ale nestojím to za rozvraceni rodiny.
Prostě se zeptat nebo nahodit háček a moc se s tím nebrat... Buď si už nepokecáte nebo se ukáže, že potřebuje změnu 🤷🏼‍♂️
A co přesně tě láká? On jako chlap? Nebo potřeba si dokázat, že zvládneš ulovit zadanýho? Nebo tě jenom štve ta jeho a potřebuješ, aby to nebyla obyčejná "čůza", ale "čůza s parohama"?