Sex s opilou

Sex s opilou

Měl nekdo sex s opilou ženou párem
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ja ano ale se dvěma Muži,jak se byl opilej
Red_Mauritius
Red_Mauritius před 12 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já ne, ale ptal jsem se zkušeného kamaráda jaký to je..??? A odpověď zněla:"šukal jsi mrtvolu"?????
*22*
Ano. Je to rajc. Udělá s chutí věci který jinak ne.
S opilou ženou to ke super nemá zábrany
Maximálně po pár deci vína. Jak má problém artikulovat, s motorikou a podobně, tak je to jasná stopka.
1) Z opilé ženské si mi nezvedá péro, ale žaludek.
2) Smrdí to průšvihem, kdyby si vymyslela, že s tím nesouhlasila a tys využil situace. Holka s jasnou myslí je v tomhle bezpečnější.
3) Opilá často vytuhne a to pak vydá za nafukovačku. Nee, dík.
4) A jsou i situace, kdy povolí nějaký ten svěrač, vyletí obsah žaludku,... Fakt super představa.
5) Fakt bys svěřil péro někomu, kdo aktuálně nemá cit v rukách a ani dobrou koordinaci pohybů? Já ne, náhradní nemám.
Mně hlavně nejde do hlavy, co z toho "vynuceného" sexu s opilou, která neví, co dělá, máte. To by bylo radosti, kdyby vás taková bosorka začala popotahovat za zneužití
Tak jednak se tady o vynuceném sexu nepíše a jednak o možnosti reálného průšvihu píše pán hned nad tebou.....stačí číst...nebo frigidní analfabet..????
Moje otázka zněla jinak...hmmm... nedokážeš odpovědět?
je to jen matrace a ne sex ,jestli to smrdi průserem?možná ne když si Tě nepamatuje
Tak jednak jsou tam uvozovky, což má znamenat, že nejde o vynucení ve smyslu že by sex nechtěla, ale ve smyslu, že přistoupí na věci, který by ve střízlivým stavu neudělala.

Jinak z pohledu práva je k některým věcem potřeba souhlas nebo předpoklad souhlasu. Pokud za střízliva řekne "Trojku ne!", ty do ní naleješ půl flašky a pak se na ni vrhneš s kamarádem, už je to trestný čin, protože jsi využil snížené schopnosti se ovládat a mohl jsi předpokládat nesouhlas.
Když má opičku, tak se umí pěkně vodvázat.
A pokud je nalitá víc, tak to nemá cenu ani zkoušet.
Jo ta moje taky když je opilá ale tak že ví co dělá jde do všeho a s větší chutí než střízlivá.Když přejde hranici je po sexu.Takže hlídat hladinu a je luxusní mrdna.
Tak to bych jí rád poznal ...........*24**24**24*
Mám to doma stejně... 😏😏 Když je opilá,tak dělá věci co by za střízliva neudělala...
Příspěvek byl smazán.
Jj. Alkohol odbourává stud a povoluje myšlenkám vo by za střízliva neudělal..
Ty jsi normální hovado!!!!! Tebe bych ty zmrde na místě vykastrovala.... pohrát si s pičkou vaší holky? Zasloužite trest všichni tři 😤 (upraveno)
Alkohol někdy z nudných žen dělá sexuální dračice.ale nejlepší je když je taková že i bez alkoholu.
S manželkou často podnikame věci když je pripita to najednou chce třeba další dva nebo tri může navíc a dokáže si to pekne uzit
Bývalá dávala na počkání, když se v minisukni a bez kalhotek kdesi válela před hospodou, nebo někomu lehla do postele a vyvalila se tam naznak s roztaženýma nohama ... Někdy z toho dotyčný nic neměl, protože chrněla... (upraveno)
Ono je velky rozdil s opilou zenou(fuj) a nebo kdyz je v nalade..pokud je v nalade, tak je sexik super...
Ahoj ano pokud je opilá tak akorát tak je to super a pokud je moc tak to stojí za nic
🤣🤣🤣🤣To asi vseci v životě. Sámi si se ženou někdy dáme a máme sex 🤣🤣🤣
Dnes super večer v hospodě jsme poznali super chlapka domluvili jsme se a vše bylo tak jak melo byt manželku pekne vystrikal a ona byla spokojena
Do pul promile ok celkem bezne, panak 2 na kuraz a povzbuzeni, vetsi mnozstvi ma pak spis tlumivej efekt a neni to ono. Mozna pro priznivce vomitu je zenska s 3 a vice promile ideal, ale takovouhle specialitu rad ozelim, nemusim zazit vsechno.
S opilou ženou to je super nemá zábrany
Můj mě občas opíjí plánovaně, opatrně i spodem, a jsou to nádherné orgie. Samozřejmě, musím si to pamatovat :-)
Spodem? Nerozumim co je tim mysleno
Název nicku už trochu napovídá a když si přečteš jejich blog tak dostaneš odpověď na tvoji otázku.
Opilá do němoty je k ničemu.Ale po takových třech koktejlech má žena tu správnou náladu a je svolná skoro ke všemu.
Ahoj kdo měl opilou jak se ti to líbilo
s opilíma holkama, stejně jak se s fetovanejma nespím... hnusí se mi to a neužil bych si to vůbec
Ahoj měl ste někdo sex s opilou
Kdyz byla opilá pořádně, tak bylo super sukat do analu, kam jindy ani sahnuti nedovolí. Vystrikat anal bylo luxusní a druhý den byl prima zvrhly pocit, že si to nepamatovala.
40/2009Sb.:
§ 185 odst. 1: Kdo jiného násilím nebo pohrůžkou násilí nebo pohrůžkou jiné těžké újmy donutí k pohlavnímu styku, nebo kdo k takovému činu zneužije jeho bezbrannosti, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až pět let.

§ 30 odst. 1: Trestný čin nespáchá, kdo jedná na základě svolení osoby, jejíž zájmy, o nichž tato osoba může bez omezení oprávněně rozhodovat, jsou činem dotčeny.

§ 30 odst. 2: Svolení podle odstavce 1 musí být dáno předem nebo současně s jednáním osoby páchající čin jinak trestný, dobrovolně, určitě, vážně a srozumitelně; je-li takové svolení dáno až po spáchání činu, je pachatel beztrestný, mohl-li důvodně předpokládat, že osoba uvedená v odstavci 1 by tento souhlas jinak udělila vzhledem k okolnostem případu a svým poměrům.

Takže ty využiješ její bezbrannosti k vykonání soulože do konečníku, se kterým by jinak nesouhlasila. Neměl jsi ani důvod předpokládat, že by k tomu svolila. A ještě se tím veřejně chlubíš? *304* Teď už zbývá zjistit, jestli jsi vymaštěný jak friťák v mekáči, nebo jenom mentálně nedostatečný. *385*
Co Te irituje, to nemusíš číst. Nikdo tě k tomu nenutí. Takže si své citace píchni do ucha, ale klidně do řiti.
Kdyz víš prd, tak si moralizuj někde doma, se svou. Na me a moji manzelku se klidně vyser.
Nula, která dokáže spáchat trestný čin na osobě nejbližší a ještě se tím chlubí na veřejnosti, není nic, kvůli čemu bych se nechal vytočit.
Ale dík za zodpovězení otázky. Je to nabeton mentální nedostatečnost. Neschopný pochopit psaný text. Neschopný posoudit vlastní jednání. Neschopný slušně a věcně argumentovat. Neschopný pochopit, že obsah textu znáš až po jeho přečtení,... Zato schopný kvůli pěti minutám rejdění v manželčině zadku zahodit roky budovanou důvěru ve vztahu *114*
Na ukrivdeneho hňupa nereaguj. Závidí Ti. Já zazila anal 2x za strizliva a orgasmus silnější, než zepředu. Jenomže to holt špini, zalud je po vytažení hnědý a propadla bych se studem. Posrany zalud mi nijak erotický nepřijde. Takže jsem už potom nikdy nechtěla anal. Za strizliva ne. Když mě opil, prý to bylo luxusní *63*
Na rypaky a hejty kašlu.
Tak teď nevím, komu víc závidět. Jestli jemu, že je jeho pták chytřejší než on, nebo tobě, že nevíš, že se zadek dá vypláchnout... *385*

Stínová manželka s análem nemá problém, takže se stačí jenom domluvit předem, aby provedla očistu, pokud na to má náladu. Nemusím kvůli tomu dělat voloviny za hranou zákona... *295*
No ty vole co ty jsi za chuja...
Jednou s kamoskou na zábavě oba jsme byli v náladě. Sahnul jsem ji na na zadek pak jsme šli ven a venku na lavičce jsme si to rozdali. Pak jsme šli ještě ke me domů tam jsme dali ještě jedno číslo. A potom ještě 4 schůzky a skvělý sex šlo vidět že si to pěkně užívá. :-)
Ženská v náladě může být uragán, ale kdyz jsem já střízlivý tak to moc nemusim. Když je v náladě víc tak už je to nechutný když se něčeho dožaduje. Asi špatné zkušenosti. Ale vyloženě opilou to fakt ne...
Jinak když pijou oba tak to je jiná. Mám zkušenost, že návrat si nepamatujeme ani jeden a druhý den byl lak co měla na nehtech u nohou nad sedackou skoro u stropu.
Návrat si nepamatuje ani jeden.
Tak ty jsi taky mohl chrnět na záchodě, a tu tvoji mohl pidlovat soused.
A ráno lak u stropu.
To jsme si surově užily.


Vy taky ve všem hledáte kdoví co. V tomto případě ne. Ona zas tak moje nebyla a byla to její iniciativa
Aha. Takže po alkoholu je to jako v té hádance...

Co si dá blondýna za uši, když chce zaujmout muže?

Kotníky
mám podobné zkušenosti, bývalo to fakt divoké šukání, bohužel jsem brzy jistil, že mám za ženu kurvu. Když byla opilá kdykoliv jsem z ní vytáhl kdy a kým mrdala, když jsem byl na montážích.
To si nevybereš.
Povolná baba si může prcnout i na cestě do práce nebo na nákup.
Ani nalitá být nemusí.
A ty s tím nic nenaděláš.
Maximálně ji kopneš do zadku, když se to provalí.
Jsme kdysi s manželkou měli na chatě kamaráda. A nebylo rozhodně plánováno nějaké dovádění. Manželka do té doby v sexu takový lepší standard, ale nic mimořádného.
Tak jsme jen tak večer popíjeli a tehdy ještě v tv běžely dlouho večer erotické filmy a my s kamarádem komentovali prsa aktérek. Jsem najednou řekl, že manželka má lepší a hecoval jí, ať mu je ukáže. Nakonec svolila. A jestli si může sáhnout. No a pak tedy ať už ukáže i spodek. Jsem jí pak začal mnout a nabídl kamarádovi, ať se přesvědčí, jak je krásně mokrá, že skoro teče.
No a pak už to šlo ráz na ráz. Jako předehru mu ho vykouřila a vysála plnou dávku. Polykání do konce jí nikdy před tím nikdy moc nebralo. A pak už jsme se střídali v pozicích skoro až do rána. Kolikrát kdo byl se ani nepočítalo. No byli jsme mladí a neuvěřitelně rozrajcovaní, tak výdrž byla jinde.
Jí to vydrželo i po probuzení, ještě se nechala od kamaráda ojet a udělat a zase ho vysála. To já už se jen díval.
Chci tím říct, že alkohol a atmosféra umí při správném dávkování zážitek pořádně umocnit.
Jjj jednou jsem jezdil na svatbě a tam jsem jednu paničku opička před spicim manželem
Sex s opilou měl někdo jak ste si to užili
Drzim se.zasady NIKDY nesouloz opilou zenou, mohlo by se to otocit proti tobe. Az bude strzliva, zeptat se ji jestli chce ale v opilem stavu jak uz jsem psal NIKDY!
Pro priklad: patecni vecer deti uz spi...manzelka si da 2 az 3 sklenicky vina, neni ozrala, ale je v nalade...pak ten sex- rozdil tridy oproti normalne...doporucuji zkusit