FKK / Nahota

Nadrženost na FKK / při nahotě

Ahoj, když přijdeš na FKK pláž, jak se cítíš?
Strašně rád bych začal chodit na FKK pláž a obecně se oddával nudismu. Nicméně mám problém, možná nejsem sám. Jakmile jsem nahý, ať už doma nebo na FKK, tak jsem okamžitě nadržený, je jedno kdo je kolem, ale nahota mě příliš vzrušuje - můžou zde být mladé, staré, oplácané, tenké, normální holky, prostě mě vzrušuje nahota. Bojím se, že při lehnutí na FKK pláž budu mít za chvíli neovládnutelný stan, který mě dostane do nepříjemné situace.
Moje žena bohužel touhu k nudismu nesdílí, tedy přemýšlím o samostatné návštěvě.

Má někdo podobné pocity na FKK a má radu, jak se s tím vyrovnat?
Těším se na Vaše názory :) (upraveno)
Mám radu-nechodit tam.A jaký stan budeš mít.Erekce ti udělá stan v plavkách,ty na nuda nemáš.
Jak se člověk cítí? Pohodlně, netlačí a nestudí plavky.

Pokud tě vzrušuje samotná nahota, musíš ji v hlavě oddělit od sexu. Buď co nejvíc nahý i v nesexuálních situacích - třeba při uklízení, koukání na telku, spánku... Mozek potřebuje pochopit, že žádný oblečení je jenom jiný druh oblečení. Pokud to nepomůže, tak asi budeš exhibicionista
To se casem srovna, polud kolem sebe vidis naha tela porad par hodin, tak vzrusrni se zredukuje samo. Na zacatek si muzes lezerne prehodit rucnik. Co jsem si vsiml, tak chlapi to maji i naopak - jsou trochu nervozni, ze jsou nahy, ze se jim spis zmensi, nez zvetsi....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Oddělit nahotu od sexu?! To je asi stejně snadný, jako oddělit produkci slin od pohledu na pěkně šťavnatej steak *4*

Jak se to dělá? To si má dávat ránu taserem do žaludu pokaždý, když se mu na pláži postaví???
(Nebo, aby nebyl tak nápadný, použít za tímto účelem elektrický obojek pro psy místo ccckringu. *22*) (upraveno)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jj, "nemysli na růžového slona",.. říká ti to něco (a nejedná se o reklamu na sexshop)? *4*

Gynekologovi to možná časem zevšední, ale ruku do ohně bych za to nedal. Mám spolužáka gynekologa, který je dost velký kanec. *22*

P.S.: ... a masíruješ také ženy? *4* (upraveno)
Ano je to naprosto snadne. Nahota a sex spolu vlastne nijak nesouvisi.
No jak už bylo řečeno, nahota a sex spolu nesouvisí. Stačí nemyslet na sex a neřešit, co má kdo na sobě
Když mi bylo kolem 20-ti a chodil jsem dřít 4 x týdně do posilky, byl jsem na tom stejně. Erekce ve sprše po tréninku, erekce ve škole při chcaní u mušle, erekce při jízdě autobusem po silnici 3. třídy atd. atd. ... prostě hodně testosteronu. Taky jsem se za to tenkrát styděl.

Za svůj život už jsem zažil erekce u spolužáků při hodinách plavání na ZŠ, SŠ i VŠ. U chlapů ve wellness, v páře, při vylézání z vířivky, ve společné sprše, na nudapláži, ... několikrát i samohanu.

Moje rada: Ser na to! Erekci na nudě ti může vyčítat (zvlášť v dnešní době) jen zamindrákovanej impotent. Je to naprosto přirozený - svědčí to o tom, že ti tělo v pohodě funguje (žádný problémy s cévama, zádný deprese, jsi fit...).Každý, kdo tam jde, musí počítat s tím, že tam může vidět. Chlapi se podívaj a porovnaji tvojí výbavičku se svým nádobíčkem. A každý normální ženský se to líbí (v duchu si myslí, že je to kvůli ní) ... obzvlášť, když k pěknýmu péru máš i pěkný tělo.
Já bych dodal: Dokud se tam nepromenáduješ jako páv a nemyslíš si, že tam někdo je kvůli sexu a obzvlášť sexu zrivna s tebou, nebo že někoho kdovíjak zajímáš.
... jdi, vyzkoušej a pak si to zpětně zanalizuj/vyhodnot ... a uvidíš, že tvé obavy budou pryč

... nebo taky ne... každej to má jinak
je pravda, že podobné pocity nemám v sauně, takže je to spíše o zvyku a uvědomění se, že FKK je standardní situace a ne nějaká sexuální pobídka :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tak FKK versus Naturismus versus Nahota je absolutně odlišně téma než Nudismus versus Nahota versus Smyslnost.

Jelikož nejsme na naturistckem webu asi se zde neočekává poetické sdílení vztahu k přírodě a k nahotě.

Proto o tom o čem zdejší mylně nazvané vlákno je , je o smyslnosti a tu si každý může prožívat jak chce. Někdo vyhledává voyerske příběhy jiní prožitky exponování se.

Nám vyhovuje to druhé a jen kdo to skutečně zažil a zažívá tak vi jakou hodnotu vzrušení to má pro manželé a pro jejich intimní vztah i v soukromí ne jen v zákoutí u vody v oblasti kde je nahota vítána a akceptovatelná. A v takové oblasti je hloupost se pozastavovat nad erekcí a podobnými přirozenými reakcemi těla biochemie a mozku (upraveno)
No kde jsemkdy byl na FKK nebo u naturistu (neni to muj zivotni styl), tak nikomu nikdy nikde nestal....ani se nezdalo, ze by to bylo nejak ocekavane a vitane....
Taky bych někam zašel takhle na vostro nebo jak se tomu říká, ale ještě jsem to nezkoušel.
Prostě zajdi na nudi a zvykej si. Já se zpočátku spíš zastavil na jedno vykoupání večer před západem slunce, když tam už není moc lidí. A velmi rychle jsem zjistil, že na tom nic není, že je to celé o pohodě, volnosti, klidu. Vlastně podobně jako v té sauně, když už chodíš tam.
Nechápu úvahy typu "láká mě to a rád bych to vyzkoušel ", představuji si, že tohle může napsat jen izolovaný jedinec od okolního světa.
Tak pokud by člověka nelákalo něco zkusit, nikdy nic nezkusí a nezačne nic novýho dělat...

Já jsem kdysi býval stydlín a neměl jsem koule s ostatníma děckama jít jenom tak do rybníka... Ale byl jsem zvědavý, jaký je to pocit a chuť to vyzkoušet byla docela silná motivace něco se sebou dělat. Posunul jsem se kvůli tomu dopředu...
Aha, tak už to chápu, ono to bude spíš prostředím a krajem a my to tady máme jinak, nové věci prostě děláme automaticky, tady nikdo nikdy nepsal do ohníčku, že ho láká to nové metro a ty jezdící schody a že by to chtěl jednou vyzkoušet a posunout se dál. Bereme to prostě všechno normálně a bez snění.
Chápu. Taky jsem kvůli tomu neměl potřebu psát cizím lidem o radu, jak sundat plavky nebo jak to vidí pár konkrétních lidí, když tam budou jiní. Prostě jsem sebral odvahu a jednoho dne po práci si zašel na místo, kde se lidi koupali na Adama a prubnul to. Ale pokud mu to psychicky pomůže, tak proč ho za to zdupat?
Já nikoho nezdupal, já napsal, že nechápu úvahy lidí a jak si takové lidi, co mají takové úvahy představuji, nic víc. Já nepsal že je izolovaný, já ho neznám.
Já si dávám velký pozor, jak formulovat větu, abych nikoho nenapadal ( nezdupal), musíš číst mé komentáře velmi pozorně. To je jako se zákonem, ten si taky každý vykládá jinak, hlavně tak jak chce, ale skutečnost je vždycky jenom jedna. (upraveno)
Ahoj, když ti je kolem 20, tak se to těžko ovládá. Navíc, když nemáš sex alespoň 4x denně. My starší už máme víc klidu, přesto si někdy musím dávat pozor a nenápadně si svoje vzrušení zamaskovat.... Hlavn, když se ti to stane, tak ho nedrž v ruce, skoč do vody, skrej ho. Ženy se možná zasmějou, protože ví. Hlavně nehoň (upraveno)