Důchodkyně

Zdravím pánové (a dámy, samozřejmě:)).
Již delší dobu mě láká zkusit sex s důchodkyní, tak se chci zeptat na pár věcí.
Mají vůbec babičky (+60) ještě chuť? Pokud ano, tak myslíte, že budou mít zájem o v podstatě ještě zajíčka (19 let)? A kdyby jo, neví někdo nějaké tipy jak je, lidově řečeno, sbalit ? :)
Díky.
Taková sexi babička , tas by tě zničila!!!
Tak mne znič babičko.... snad se pťiučim nečemu

*162**162**162*
nechal bych se zničit, taková babička má kouzlo
Příspěvek byl uživatelem smazán.
podívej se na naši galerii, je jí 66 a nejméně 5x týdně ráda
Líbí se mně starší ženy, je mi sice 55, ale pokud bude zájem, rád se připojím.
Luxusni pysky. Hned bych ji preliznul.
ahoj..pracuju v olomouci a je mi 21...rad bych si splnilsen a uzil si se zkusenou damou
hned bych do toho šel ,vzrušují mě starší ženy
ja prekrasny,takovou bych chtel taky
..tak nevím, přece nepatříme do starého železa. Je mi 59 let a mám to ráda a moc. nejlépe každý den a ...
- možná pomůže nabídnout pomoc s nákupní taškou a nebo převést přes rušnou silnici po přechodu :o))))
Příspěvek byl uživatelem smazán.
sice je to uz tri roky ... ale tim lip :) dej vedet kde te najdu. Dekuji
No důchodkyně nejsem, ale 50 mi je. A nebojím se sexu s více muži, spíše naopak.
Postavu mas na svuj vek teda luxusni.
Hádal bych ti ,tak 35 let a ne věk co uvádíš-prostě nádhera
Ahoj kocko když se sexu nebranis stavil bych se
Ahoj kocko když se sexu nebranis stavil bych se
Správně,věk není ukazatel.Stačí být stále mlád a nebát se odvázat.
Nejstarší žena se kterou jsem se miloval měla 74 let. Bylo to pořád krásné a vášnivé.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Gratuluju! Nezbývá než tiše závidět ;-)
taky bych šel do babičky po 60ti,prostě se mi líbí svěšený prsa a starší ženy.Jen ten zájem je jednostranný
Příspěvek byl uživatelem smazán.
musi to byt super sukat damu 60+ uz dlho o tom snivam ale neda sa nikde najst asi je takych malo alebo neviem kde hladat
Měl jsem v životě hodně žen ale vždy tomu něco scházelo teď mám přítelkyní krásná udržovaná (leta na ní jsou vidět to nepopírám) jíž dva roky spolu žijem a nemá to chyby sex se vším všudy ja už snad nepotřebuji občas kluka na anál škoda že nemá penis byla by dokonalá je velice aktivní tak mám dojem že ji chvilkama nestačím po dvouhodinovém čísle mě dovolí jen dvaceti minutovou pauzu ůžasný jak ho dokáže postavit na další dvě hodiny a ty její mokrý vrcholy to se nedá počítat ,záviďte ůžasný
Erekci zdar S.
A to nejduležitější co jsem zapoměl je jí 74 let báječná ůžasná žena
Erekci zdar.
S.
Tiez som udrziaval vztah so starsou damou. Zavolala mi ked mala chut, dobehol som, cakalo ma vychladene pivko. Uzili sme si pekne chvile v posteli aj (aj mimo), rozlucili sme sa. Uzasne obdobie. Nasla si serioznejsie vztah, tak sme si popriali vsetko dobre. Uzasne obdobie
hledám chlupatou tlustou 60+plzeň jih
Ahoj, kdyby se našla starší panička (či pár) z Brna s chutí na mladšího, tak ať mi napíše vzkaz...
JÁ SICE ŠUKAL S POSTARŠÍM PÁREM ..PÁN BYL PO URAZE A TAKY SE MU NEPOSTAVIL ...ALE LÍBILO SE MU KDYŽ MU JI NĚKDO PRCAL....A DOJMY ?JE TO TROCHU JINEJ SEX.....MUSÍ SE VICE MAZAT GELEM A TAKY CHLAP MUSÍ BEJT OPATRNEJ ABY JI NEROZBIL TEN SPODEK.........
Tak to jsi napsal pěknou kravinu.Mám dojem že jsi ještě nešukal vůbec..mladou natož starší.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ahoj to teda chteji a moc,ale jso ze stre skoly a driv to bylo dost tabu. mam 2 kamardky tkve. je to slast co je napada
Mel jsem pani 63 let blond vitalni zena krasny pevny prsa 4 ky a bylo to uplne luxusni šukáni.Ja 35 let jinoch:-)) Zboznuju starší zralé ženy.
Jsem symp 49 rozv.Hledám z Pardubíc a blízkého okolí na schůzky ženu-důchodkyni(55-65) se zázemím(výhoda). Mužu pomoct jako kutil kolem zahrady a praci kolem baraku.Dělam noční,přes den mam čas.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,potřeboval bych taky pomoc,ve dvou se to lepši táhne.Zítra odjíždím na sportovní zájezd,jestli budeš mít zájem,ozvu se L,
Ahojky jestli máš zájem dej vědět ale jsem mladší
Ahoj,ještě potřebuješ pomoc?napiš J.
rad přijedu jsem Míra můžem poslat fota můj tel 603904882 napiš sms
hledám starší paní do 65 na sexík a vše co k němu patří
hledám starší paní 60 let a víc na sexík a vše co k němu patří N.J a okolí ozvi se hravy15@centrum.cz
Kolikrát to sem ještě napíšeš?Asi jsi do dneška nepochopil rozdíl mezi diskuzí a inzercí co?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To je pěkné. Taky mě láká dlouhé mazlení se starší ženou.
ale super sexy... :-)
škoda že malo galerek... koukal bych pořád...
Najde se zde nejaka 50+ co by me poradne zaucila laka me to skusit ze starsi zenou
To je dost keců, ale pokud pozvete na reál tak se zaleknou.
zajíci se boji jít už jen na kafe se 40 natož s důchodkyní-)))))
To by jste se divila nedávno sem měl sex s krásnou dámou 49 let a mohu jen doporučit strach v tom není ze strany mužů ale ze strany žen.
49 neni nijak stara a uz vubec ne duchodkyne. Jsi mimo tema.
Tak s tím nesouhlasím ,já bych se nebál zajít na kafe a popřípadě i víc. Zkušenosti už jsou
taky si nemyslím, že je problém ze strany mužů..
To je lez a nesmysl...! 👎
Aspon nemluv za druhe.
Mel jsem o 30 let starsi a luxusni souloz.
Tak to neni pravda, to vy nechcete zajice..
Ahoj je mi 29_a mel bych zajem neco prozit se starsi skusenou zenou co si rada rekne co ma rada
ahoj moc rad bych stebou zazil real co ty na to?
To není pravda 😁😁😁😁😁😁😁 ta zajdem na kafe?
nějaká panička na Hodonínsku 60 a více ,nešla by do toho ?
ahoj najde se tu žena na popovídání a možná něco více? Nejlépe staršího věku a Rychnov a okolí? děkuji
Hledám starší paní ze Vsetína. Info do zpráv.
Hledam babicku liberec na oralni sex jen fer ja 62l liberec okoli
Věk ??Moje zkušenost je že "babička" baculka mi dá více než kostnatá mladice a starší ženy umí MRDAT
Nenašla by se tady pro me nějaká hezka Babicka? Ja 24let praha
Je mi 30 až do nedávna jsem měl dokonalý dlouhodobý vztah s 58 leto ženou. Nic krásnějšího jsem nikdy nezažil. Moc rád bych si to zase zopakoval
Me je 30 let a Jsem z Olomouce.Zajimalo by me, kde se se starsi zenou seznamit. Myslim ze by nektere i chtely treba na kavu a udelat si hezky den, ale samy se boji si to vubec priznat. Tak by me zajimalo, jak se vubec seznamit
Ahoj, kdyby se našla starší panička, klidně i důchodkyně (či pár) z Brna o okolí s chutí na mladšího, tak ať mi napíše vzkaz...
Pěkný den,přijde mi,že si spíš dámy(důchodkyně,zralé) s námi mladými hrají.Mnoho jsem jich oslovil z okolí HK a jen sliby a ty co chtěli jen sex skutek utek.Je to tu těžké a najít nějakou to je nadlidský výkon...

Kdyby tu nějaká dáma chtěla opravdu něco vážného tak at napíše :) Zajíčci nekoušou
Najdu starší z Nymburska na hrátky s jejíma prsama...

Vytahané, nebo povislé prsa vítám.

Taky me lakaji prsate zeny nad 60.....
Nejprve si dlouho hrat s jejima prsa, poznavat co se ji libi....
Ale nikde nemohu najit.....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
není lidi ,taky ani na severní Moravě nejsou
Urcite maji chut jen musis najit tu správnou
Na Zakulisi.cz je opravdova. Mrdal jsem ji od 74let, dnes ma 80 a porad zvlhne. Vzdy se udela.
Ma tam nick "PRABABICKA".
Tady asi zadna neni...
Neumím si vůbec představit, navléknout 80ku *385**9*
To už je téměř trestný. Nehledě na to, že ji můžu ublížit.
mě to láká taky i když je mi 52. Chtěl bych nějakou 60+ peknou vyvinutou a rada práci...chci hrát hru ze mrdam tchyni šíleně me to vzrusuje
Tak vymrdej svoji tchýni a nemusíš si na nic hrát.
která rada prasí to znamená babičku perverzní prase
Nepodceňujte babičky taková plnostihla 60 až 65 ta nesoulozi ale slastne mrda mám své zkušenosti.
Tak se chlapci podivejte na tu mojiii vy ptaci neopereny
55 neni moc. To neni divu, ze to ma rada.
Jestli mají babičky chuť? Jak která, moje žena nemá chuť vůbec a milence je 66 a šukala by obden....Jen na sebe nemáme tolik času....jsme moc hlídáni a najít společně volnou chvilku je problém
Kurňa v takovém věku bych se zkusil s manželkou normálně domluvit, že mě mezí, že ona na to nemá chuť, ale je sobecké to chtít i ode mě.
Na seznamce zákulisí Nick prababička. Ta chce je zajíčky zkus
Když jde o stáří a chut tak kdysi když mi bylo asi 45 tak jsem měl sex s e žnou ktrý bylo 81 a chtěla to skoro deně.
Už dlouho se snažím najít holku nad 60 kterou baví sex. Zatím mám pocit, že snad sem ani taková věkovka nechodí, nikde ani na chatu ani na seznamce jsem nenarazil. Tak snad máte více štěstí. Pokud víte někdo o seznamce kde se schází věkovka 60+ písněte pls kontakt. Díky