Sex s barmankou

Šukali jste někdo Barmanku?

Jsem zvedavej popř. Napište sz
Proč zrovna barmanku?Jaký je rozdíl mezi barmankou a třeba asistentkou ředitele,učitelkou nebo prodavačkou?
On asi myslí šukat barmanku za barem po zavíračce nebo někde na záchodě.
Já tohle taky nikdy nepochopil. Bary, diskotéky a jiná podobná místa s nadměrnou hladinou hluku a výskytem jednodušších jedinců nejsou úplně moje nejoblíbenější místo. Avšak mockrát mě okolnosti donutily takové zařízení navštívit a kámoši byli téměř vždy úplně vydření z barmanky a s neodbytnou touhou ji sbalit vedli zoufalé trapné kecy, přičemž na každém běžném metru patnáctimetrového baru byla jiná partička zoufalců, kteří se snažili o totéž. Za tohle by ty barmanky měly mít stoprocentní příplatky, že to jsou schopné vydržet.
Jestli to není spíše o tom,že barmanky dost mužů považuje za lehké holky a snaží se je sbalit,protože doufají v snadnější šuk.
Barmanka je zaměstnání a učitelka je diagnóza (většinou), to vím úplně bezpečně, s jednou už dlouho bydlím.
na baru jsem dělal dva roky , ale co jsem nepochopil jak někdo může balit upocenou a utahanou kolegyni, která má po šichtě jediný přání si jít lehnout do postele a nejlépe sama.
Není nad vůni ženského pižma.
Možná ta jejich snaha spočívá v tom, že barmanka(myšleno profesionál) ví, že i když nemá sebemenší chuť se usmívat a být milá, tak taková je protože ji to jednak přinese nějakou tu kačku navíc ve formě diškréce 😂 a asi si je vědoma toho, že pracuje s lidmi, kde by mělo platit to, být milí. Což si samozřejmě většina jiných žen pracujících ve službách, či administrativě moc neuvědomuje, takže jejich náplní v práci je mimo jiné být co nejprotivnější😂 a co z toho plyne? Koho budeš chtít balit? Protivnou asi ne. Já tedy rozhodně ne. Každopádně máš pravdu v tom, že po šichte za barem je asi nejveci touha si jít odpočinout. Také vím, o čem mluvím, z praxe.
Měla to být reakce pro Standu5. sorry