Swingers Mladí

swingers pro mladé?

Je i nějaká swingers party, kde se schází mladí? Tak do 25? Jinak je tu mladší kluk co by společně zašel?
Tak co Kájo, kolik těch kluků tady už ti nalítlo?
Denyssa s koulema :DDDD Svět je plnej pitomců.
Jak jste poznali že to neni Denisa ale Karel?
ovšem že existují... existuje dokonce i mnoho organizovaných soukromích skupin, kteří se schází za účelem sexu

... kéž by bylo více swingers v každém městě ... bohužel většinou najdeš starší věkovou kategorii lidí co to navštěvuje, jelikož mladí často nemají finance, aby na dané akce chodili, nebo to mají daleko... nebo k tomuhle druhu zábavy ještě nevyzrály
Nemyslím si,že návštěva swingers je otázka financí.Spįs to bude o té vyzrálosti.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
překlikl jsem se, reakce měla být o políčko výše předešlá...

jinak s tím co jsi napsal souhlasím... je to smutnej pohled na mnoho mladých lidí, co neustále sledují sociální sítě... bohužel i já sám co to nesnáším to dělám taky... ono dnes komunikovat bez toho se nedá... a pokud se tím navíc i živíš, tak tě to nutí na tom být ještě víc... už aby byli obyč brýle s VR a nebo mikročipy v mozku *3* to pak budeme vypadat alespon vizuálně lépe než s mobilem v ruce
Finančně jeden večer vyjde průměrně okolo 5-10k, to když by člověk chtěl jít třeba každý víkend... je už něco mezi 20-40k/měsíčně, spíše více... schválně jsem počítal tu spodní fin. hranici... kdy vstup okolo 2k + 2k hotel + 1k doprava + 1k jídlo či taxi + nepočítám útrata za alkohol na sw a další případné výdaje

... pokud člověk nebydlí ve městě, kde oblíbený sw klub je ... pokud člověk bydlí třeba v praze, tak je fakt, že náklady na večer jsou minimální... vpodstatě jen vstup + alko + taxi

každopádně vyzrálost je na místě... to, jak se mnoho lidí chová často i na sw je děs... člověk nikdy neví, zda na akci na kterou jde se pobaví, nebo zda to bude propadák...
Do 5k se v průměru ve dvou v rámci ČR musíš vejít....
5k? To je nějak moc, ne? To mi nevychadza....
Jak se hledají soukromé swingers?
To mě také zajímá, vidím tu jen inzeráty od velkým klubů
Spiš se zaměřit na vytvoření skupinky a jít do soukromého klubu.
No dobře,ale pořád nevím jak se soukromí klub hledá
Ateliér nebo tartaros. Zkus si je najít
Ahoj Deny. Přijde mi, že věl účastníků swingers je o štěstí, každopádně, pokud stále hledáš doprovod, tak se hlásím, pokud nevadí, že mi je 31, a ne 25 :-). Samozřejmě, že celý večer by byl na mé náklady. Fotku, abys posoudila případné sympatie, moc rád zašlu, pokud odpovíš :-)
A máme tu prvního :-D Gratuluji (upraveno)