Před hlasováním se prosím přihlaste.

Swingers Mladí

swingers pro mladé?

Je i nějaká swingers party, kde se schází mladí? Tak do 25? Jinak je tu mladší kluk co by společně zašel?
Tak co Kájo, kolik těch kluků tady už ti nalítlo?
Denyssa s koulema :DDDD Svět je plnej pitomců.
Jak jste poznali že to neni Denisa ale Karel?
ovšem že existují... existuje dokonce i mnoho organizovaných soukromích skupin, kteří se schází za účelem sexu

... kéž by bylo více swingers v každém městě ... bohužel většinou najdeš starší věkovou kategorii lidí co to navštěvuje, jelikož mladí často nemají finance, aby na dané akce chodili, nebo to mají daleko... nebo k tomuhle druhu zábavy ještě nevyzrály
Nemyslím si,že návštěva swingers je otázka financí.Spįs to bude o té vyzrálosti.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
překlikl jsem se, reakce měla být o políčko výše předešlá...

jinak s tím co jsi napsal souhlasím... je to smutnej pohled na mnoho mladých lidí, co neustále sledují sociální sítě... bohužel i já sám co to nesnáším to dělám taky... ono dnes komunikovat bez toho se nedá... a pokud se tím navíc i živíš, tak tě to nutí na tom být ještě víc... už aby byli obyč brýle s VR a nebo mikročipy v mozku *3* to pak budeme vypadat alespon vizuálně lépe než s mobilem v ruce
Finančně jeden večer vyjde průměrně okolo 5-10k, to když by člověk chtěl jít třeba každý víkend... je už něco mezi 20-40k/měsíčně, spíše více... schválně jsem počítal tu spodní fin. hranici... kdy vstup okolo 2k + 2k hotel + 1k doprava + 1k jídlo či taxi + nepočítám útrata za alkohol na sw a další případné výdaje

... pokud člověk nebydlí ve městě, kde oblíbený sw klub je ... pokud člověk bydlí třeba v praze, tak je fakt, že náklady na večer jsou minimální... vpodstatě jen vstup + alko + taxi

každopádně vyzrálost je na místě... to, jak se mnoho lidí chová často i na sw je děs... člověk nikdy neví, zda na akci na kterou jde se pobaví, nebo zda to bude propadák...
Do 5k se v průměru ve dvou v rámci ČR musíš vejít....
5k? To je nějak moc, ne? To mi nevychadza....
Kde jsi na té ceně byl? I ve vile Funny kde byly akce all inclusive (v ceně raut a veškeré pití) jsi se i na tématických (=dražších) vešel do trojky za celý pár. Ostatní netématické akce byly cca za 1500kč (opět - all inclusice). Takže ty tvoje počty moc nevychází.
Jak se hledají soukromé swingers?
To mě také zajímá, vidím tu jen inzeráty od velkým klubů
Spiš se zaměřit na vytvoření skupinky a jít do soukromého klubu.
No dobře,ale pořád nevím jak se soukromí klub hledá
Ateliér nebo tartaros. Zkus si je najít
Ahoj Deny. Přijde mi, že věl účastníků swingers je o štěstí, každopádně, pokud stále hledáš doprovod, tak se hlásím, pokud nevadí, že mi je 31, a ne 25 :-). Samozřejmě, že celý večer by byl na mé náklady. Fotku, abys posoudila případné sympatie, moc rád zašlu, pokud odpovíš :-)
A máme tu prvního :-D Gratuluji (upraveno)