Jsem blbec?

Nevím co znamená a jak se to česky přeloží?

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Kandaulizmus. STAG – VIXEN.
"STAG" je slovo označující muže, který sexuálně sdílí svou ženu/partnerku s jinými muži a své potěšení čerpá ze sledování jejího vzrušení. "STAG" se může buď aktivně zapojit a účastnit se sexuálních hrátek, nebo se jen pasivně dívat jako voyeur, nebo kombinace obou. A může být i nepřítomen. Je pro něj důležité, aby byla jeho "VIXEN" středem pozornosti, hladila se, líbala, šukala, ochutnávala a vše se soustředilo jen na ni, ale POUZE s manželovým/stagovým svolením a podporou! Na rozdíl od vztahu cuckold hotwife, nezahrnuje Stag hotwife ponižování, krutost nebo pokusy o projevy dominance ze strany ostatních mužů a jeho hotwife vůči Stagovi. Stag není submisivní! Ve skutečnosti bývá často sám DOMINANTNÍ! Stag - Hotwifing zahrnuje velkou míru respektu ke všem stranám. Stag si nepřeje, aby jeho ženu "zneužíval" jiný muž. Jen občas rád sleduje, jak jeho žena prožívá vášeň a rozkoš novými a vzrušujícími způsoby.
„VIXEN“ nebo Vixen Hotwife je každá žena, která může mít příležitostný sex s jinými muži s podporou a plným souhlasem svého dominantního manžela nebo přítele. Zároveň žena „VIXEN“ svého muže neponižuje ani neznepokojuje, na rozdíl od cuckold vztahu. "VIXEN" je středobodem sexuálních tužeb svého "Staga", který si užívá její sexuální hrátky s jinými. "Vixen" patří jen a jedině Stagovi. Třetí strana si ji může v nejlepším případě jen „půjčit“. Ženy "Vixen" se věnují různým aktivitám od prostého fantazírování se svým partnerem až po různé stupně skutečné sexuální aktivity s jinými muži. Patří sem mimo jiné: • líbání se s jinými muži na veřejném místě, například v baru. •sexuální styk s jinými muži a následné podrobné popisované této zkušenosti svému Stagovi. •nechávat Staga poslouchat nebo sledovat její sex s jinými. •připojení jejího Staga k sexu ve trojci. "Vixen" se do těchto aktivit zapojuje kvůli touze jejího Staga i touze svojí. Líbí se jí svoboda, která jí poskytuje možnost prožívat rozkoš a vášeň s jinými muži. Tato svoboda je hluboce zakořeněna v tom, že je v oddaném a láskyplném vztahu, který je sám o sobě založen na vzájemné lásce, úctě a respektu. Její aktivity s jinými muži jsou výhradně sexuální. Její primární citové ale i sexuální zaměření patří vždy Stagovi. !!

Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vést zde filologické rozpravy je velice úsměvné. V komunitě ve které se nacházíme, se ta slova používají v tom významu, který jsem uvedl. Slag je překlep.
Super vyčerpávající informace! :)
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Estě mi tu chybí mudrlant a kazatel lesbický polibek....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Vždyť se vždy strhne mela jen co nás čímsi obohatí! Teda poslední dobou čím dál vlažnější
No jo, já lesbose nikde nevidím! Kdyby tolik neprudil, občas mělo co psal něco do sebe
Příspěvek byl uživatelem smazán.
To si ani nezasloužíme.....
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jestli jsem to dobře pochopila, musíš mít i email. Přezdívka se váže k emailu, že. Proč má tak nutkavou potřebu dělat kazatele a vykládat všem co je správné na erotickém četu.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Já se jen ujistovala, že to tak je. Stalo se mi, že mi napsali dva a byl to pořád jeden. A když jsem chtěla jinou přezdívku, nešlo to. Jen žádost o změnu a blabla...
Jako že byl smazán nebo se smazal sám?
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Jako neříkám, že občas to nebylo zajímavé a něčím přínosné. Ale ty jeho mravokarne kecy....
Vůbec miluju ty strážce morálky. Takoví ti, ona - on je .... Já tu hledám čistou lásku... 😄
máš tam překlep, nemá být "nezasouložíme?" *22*