Nuda pláž a nahota

Nuda pláž a ztopiření 😁🤔

Hojte chci se zeptat spíš chlapů, kdyz jdete na nuda pláž, vám se nestává to že se stopoří jen tak?
Jj, stává.....a ani nemusím být na nuda pláži.....nikterak mě to neobtěžuje, ba naopak......*4*
Já chodím na Džbán na druhé straně Šárky,a taky v pohodě. Jo a taky se občas postaví a co? Normální ne?
A co Ti na tom vadi? Tobe uz se neztopori?
Jestli to je na mě, tak se nauč číst....!!!!!
Tak se to asik nehodí ne? Mě stojí skoro furt 😅😅
Stava, hlavne kdyz tam prespime a rano se clovek slikne a jde koupat. I kdyz je voda studenejsi, je to pak problem jit ven... takze bud do vody a nebo to clovek necha byt. Kamaradce to treba neva.
Kde ze to treba je? Staci se zajit podivat, sliknout a chodit a divat se zde... 50.4433219N, 14.3123489E - jezero Dobrin, zadat do mapy cz tyto souradnice, je to takovej zadni vetsi ostruvek. Zadne FFK nebo jako blbost bez plavek se neresi. Proste nekdo tam ma plavky a nekdo ne. Osobne je to tam free, takze tak je to brano. Muzes tam chodit celej den s erekci jak te napadne.
Asi mě tady opět budete osočovat z rejpalství a navážení se, musím oponovat, zadané souřadníce na žádný ostrůvek neukazují, nebo se v reálu něco změnilo?
Přesně, souřadnice možná sedí, ale Carnosaurus neřeší rozdíl mezi ostrůvkem a výběžkem do vody. Na Dobříni žádný ostrůvek není.
Ty souřadnice...je to úplně vzadu, před bránou doprava? Pláž, ohniště a o pár kroků dál plot v rákosí?
Proč by měl? Copak nahota = sex?
Řekněme, že do 21 let jsem se natolik styděl, že bych se nešel koupat, ani v plavkách a svléknout se ve společných sprchách bylo pro mě nemyslitelné, protože bych hned měl erekci, jaký jsem měl pocit studu. Zároveň mě hodně vzrušovala představa být nahý společně s dalšími lidmi, a když jsem zjistil, že existují něco jako nuda pláže nebo FKK resorty, tak jsem jednou za rok vyrazil v létě na cesty a hledal v Chorvatsku tahle místa. Byl to super zážitek a v podstatě při každém svlečení jsem ze začátku byl vzrušený, takže jsem se musel maskovat ručníkem. No kde ty časy jsou. Později jsem objevil i nudistická místa u našich písáků a to už jsem byl vzrušený málokdy kromě chvíle, kdy jsem měl přítelkyni, která se k tomu nechala přemluvit a tak trochu jsem někde bokem trochu zlobili. V podstatě jak klesá hladina testosteronu, naskakují roky a nahota mi přijde už naprosto přirozená, tak nějaké samovolné vzrušení jen tak nehrozí, i když bych si ho moc přál. Ono ani není na pláži moc na co koukat. Těch atraktivních a mladých žen je tak málo na nudě.
Mě se tedy samovolně jen z pohledu na nahá těla nestaví.Spíš je to tak,že mě manželka políbí,pohladí (někdy i víc) a potom je to samozřejmě znát.
Přesně tak musí tam být nějaký podnět já osobně jsem erekci na nuda nikdy neměl
Mam dotaz trošku mimo téma. Mažete si na nudistické pláži intimní partie opalovacím krémem? Jakým faktorem?
Tak nahota je běžná věc, byl jsem i na nuda plážích, tak ve společných sprchách, sauně atd nebo doma před přáteli nahý a bylo to v pohodě, byl v klidu, pokud rozlišuješ nahotu a sex.