Jaký wonanizer?

Holky, jaký mi doporučíte womanizér?

Vybírám si hračku, ale je jich velký výběr. Proto bych se vás ráda zeptala, který máte vyzkoušený a jak jste s ním spokojené.
Za mě Satisfyer Pro 2 Generation 2.
Ten je super i pro chlapa na prostatu.
Jak se na prostatu používá? Chtěl bych zkusit.
Nasedit na něho gumu, namazat gelem, a zasunout do análu sací částí směrem dilů k prostatě.
Samozřejmě zapnout na frekvenci, co vám vyhovuje.
Za mě po dlouhé době něco, co opravdu funguje.
Satysfier Traveler, dobrá cena, výkon, výdrž, praktickej, skladnej. Lepší jsem nepotkala, ale i tohle asi bude individuální. U tohohle typu vibrátoru nemá smysl řídit se tím, že co je dražší, to je lepší. Bejvalo v době, kdy začínaly, u Womanizeru už dneska platíš za značku.
V popisu jsem četla, že je velmi tichý. Je to pravda?
Taky důležitý parametr. Mám z růžového slona vibrátor borůvku a v noci když je ticho, je slyšet i vedle v pokoji
To je pravda boruvka je hlučnejsi, ale vzdy ho dam pod perinu a je vyreseno...Jinak je super.
Ze začátku jako myška, časem se to zhoršilo. Ale mám ho několik let a mám pocit, že to při pravidelným použití dělají všechny hračky.
Já mám viz výše. Ale to je teda traktor.... Což je nepříjemné a stresující
Take mam Satysfier Traveler a je to nejlepsi hracka, jakou jsem kdy mela. Mnohem lepsi nez treba Lelo Sonic. Mam ho uz cca 3 roky a porad funguje.
Tak už je doma. Celý víkend probíhalo testování a jsem z něj úplně vyřízená. Díky za tipy.
Tak to se máš.
U nás se už několik měsíců válí v šuplíku, a moje má k němu odpor.
Prý s toho může dostat inkontinenci...
A nedá si to vymluvit.
Projíždím vlákno, co znamenají všechny ty palce dolů?
Jinak k té inkontinenci, nemá spíš opačný účinek? Posilování dané oblasti orgasmy? 😉
To je možný, ale co je mi to platný.
U nás je to boj s větrnými mlýny...
Ale aspoň už se tolik nebrání mokrému orgáči.
žena má womanizer duo a rozhodně se nedá říct že by se mu bránila. Ale samozřejmě je rozdíl kus od kusu... Zas musím říct, mokrý orgazmus se nám nepovedl.
U mokrého orgáče je to taky kus od kusu...
Jedna ho má vždy, jiná vůbec.
U mojí se to povedlo až později, a to celkem náhodou.
Základ je, když bývá při sexu dost vlhká a vzrušená.
Pak už to chce jen správný prstoklad...
To posilování orgasmy může být dobrý argument.
Jen to na ní musím nenápadně navlíknout...
No já ho dostala více než před rokem a po dvou pokusech ležel také v šuplíku. Alee před dvěma měsíci jsem mu přišla na chuť - v extrémním nadržení v plodném období cyklu, neskutečně intenzivní orgasmus. Ale trvalo to, než jsem se odhodlala *22*
Tak to je můj sen.
Já ještě pořád čekám, kdy bude mít tu správnou chvilku.
Zatím kolem toho chodíme jako kolem horké kaše...
A jak se projevuje extrémní nadržení v plodném období cyklu??
U nás satysfier pro new. Jako orgasmus jí to přivodí, ale odvázaná z toho rozhodně není. Prý je to takové plytké, jalové. Rychle to přijde, ale taky to rychle skončí. A nemá to tu intenzitu. Prý klasickému sexu se zásunem, kdy ona si při tom "kliká na myšku" se zatím nic nevyrovná.
Už je asi pozdě, ale zkusil bych Lelo Sona. U nás doma byly už 4 womanizery a žádný z nich se na Sonu nechytal.
Tohle téma je aktuální pořád, si myslím
Teď jsem objednal polovičce Fantasy for her tak jsme zvědaví….na netu samá chvála.
Tak dejte vědět. Já jsem spokojená s tím co mám. Jen kdyby to bylo tiché
Hledal jsem něco skladného a nakonec máme Womanizer Liberty. Akorát je už trochu dražší.

Pokud jste nezkoušeli a nevíte jestli vám tenhle typ hračky bude vyhovovat tak se prodává jednorázový Satisfyer One Night Stand.
Znám asi 2 nebo 3 holky, co zkoušely ten One Night Stand a všechny tři se pak na koupi pořádného vykašlaly, protože to prý stálo za prd. My máme doma 3 a všechny se mi povedlo koupit z e-kondomů. Často tam mívají akce, takže jsem všechny koupil za cenu 250-350,-. To pak člověka tak nemrzí kdyby to nestálo za to.
Tím 3 doma myslím klasické, Traveler, Sat.2 a Sat 3. Satisfyer 3 nedoporučujem, sice má vibrace jako bonus, ale ovládání je odfláklé a tlačítka nejdou pořádně ani vidět, ani mačkat ani od sebe rozeznat. Tím hůř při samotném používání.
Já ho mám, s klidným srdcem ho doporučím, nejlepší hračka, co jsem kdy měla. Na tlačítka nekoukám, mackam je po paměti. Asi menší prsty. Jediná nevýhoda je, že za mě rve jako krava. Ale to už psali v referencích, než jsem ho pořizovala.
Womanizer teprve plánuju, abych měla přehled, ale mám vyzkoušené Satisfyer Traveler, Pro G-Spot Rabbit, Love Breze, Curvy 2+, Pro 4 Couples, Pro Plus Vibration, a další. Od Svakomu Pulse Pure, Pulse Galaxie, Pulse Neo Lite, FeelzToys FemmeGasm. Dále různý přikládací šmrdlátka na klitoris, ale co je posledních 5 let pomůcka ke které se stále vracím je Zumio S. Vypadá jako elektrický kartáček, ale funguje naprosto báječně. Po těch letech už je trochu hlasitější, ale baterie furt dá alespoň 4 použití, takže bych doporučila ten.
Hele ty jsi od nich, nebo máš od nich jenom prachy...????? Dle profilu tady jsi jen kvůli tomuto.....*1*
dneska frci ten co je na dalku ovladany. pry to nektere zeny vzrusuje kdyz nevi kdy jim drzitel ovladace pusti pulz
Přeji hezký den, chci koupit jak dárek https://www.eroticcity.cz/womanizer-womanizer-next
má s tím někdo zkušenost??