Bunkr SW 2023

Už je to moc dlouhé a nedá se pořádně otevira

Proto zakládám nové vlákno.

A abych to ospravedlnil, přidám aktuální historku. Před pár dny jsem tam poprvé vzal milenku, aby se podívala, jak to tam vypadá a funguje. Klub se jí moc líbil a už tam plánují zajít s manzelem *3*
Museli jsme odhánět Ukrajince, kteří se kolem nás točili dokola jak na orloji, ale užili jsme si jak sami, tak ona s jedním z Čechů.
Vtipná situace byla na konci, kde se s námi majitelka loučila a protože tam obvykle chodím s manželkou, tak říkala, ať pozdravuji doma... jestli tedy můžu *3*
Vysvětlil jsem, že jsme tam s požehnáním. A můžu*4* Až doma jsem se dozvěděl, že mě drahé bylo smutno, tak v tu dobu jela za milencem*385* my jsme divni*3* (upraveno)
Příspěvek byl smazán.
Tahle předpojatost je myslím zbytečná. Nedělají víc problémů než někteří opilí nebo neslušní Češi.
Příspěvek byl smazán.
Máte pravdu, myslí si že je vše jen pro ně a když jsou odmítnutí tak radi
Ahoj , chystáte se někdo na středu? Gangbang s mladou amaterkou 18yo?
Vi někdo jak vypadá +/-??
Bunkr je pěkný ojeb, místo 18 přišla minimálně 30 a stejně nic nedělala jen seděla a pila.
A co na to majitelé ptal jsi se? Já tam chtěl také zajít
Ještě že jsem tam nešel. Přemýšlel jsem o tom. Půjde tam někdo o víkendu? 😁
Mohu mít dotaz? Když je v bunkru Bi swingers akce, konají se tam občas hromadný vzájemný kouření curaku?
Chodím tak jednou měsíčně, ale neviděl jsem. Holky kouří, kluci ne - ne otevřeně. Ale co víš, kdo je za dírou ve zdi? *92*
Já tam jdu dneska. Si zatančit. Taky.
Já tam jdu dneska, ale vypadá to, že na chat musím být v placený části webu.
Jé nemusím. Nevěděl jsem, ještě jsem sem nepsal.
Zdravím, mám dotaz. Jak můžu získat tu členskou kartu abych měl vstup za starou cenu? Díky za odpověď.
Nemuzes, mas to napsane na strankach :)
No nak to tam nemůžu najít. A to jsem koukal všude.
Hele, to není přímo prostitutka za zaplacený vstupný. Musíš se jí věnovat, kecat s ní, svádět, zaplatit třeba pití, a pak ti třeba dá, třeba nedá. Mnohem větší pravděpodobnost než někde na večírku. Musíš jít do ní!
My to máme taky stejne 😋. Pristi tyden me bude poustet (muze), bude nekdo v tydnu?
Nepůjde někdo dnes ? že bych nešel sám nikdy jsem nebyl
Budu 20.7 ve ctvrtek rád se seznamim
Ahojky, nekdo zitra? 😋 vim ze streda neni nej ale at vim ze tam nekdo je 😉
Ahoj, nepůjde se tam dneska někdo podívat? 😁
ahoj byl jsi tam? Kolik bylo lidí?
Budeme dnes večer. Manželka miluje pozornosť viacerých mužov.
Ahoj možná se tam zastavím 😁 nechtěla by mě dnes doprovodit nějaka žena?
Konečně jsme si na návštěvu klubu našli s manželem čas a bylo to skvělé *18*
Byli jste tam vcera 8.11? Moc lidi se tam neseslo, ale nakonec to nebylo zase tak spatne.
Zdravím, máte někdo zkušenosti se středečním párovými akcemi a počtem návštěvníků. Neradi bychom se trefili do času, kdy tam budeme sami.
Ahoj, středy bývají docela dobré, tak akorat lidí a bývá v klubu dost párů
Ahoj. Byli jsme tam 26.7. Od cca 12.30 do 15.30. Bylo tam celkem 6párů.
Jdeme se zenou 23 8. na dopoledni parovou. Najde se vhodny par na prijemny relax?
Ahoj, ve čtvrtek chci jít poprvé na bisex party. kdo má s ní zkušenosti? kolik je tam párů a kolik samotných mužů? nerad bych tam skončil jen s chlapama...:):)
Ahoj, chtěl bych jít s jednou známou (já 26 ona 45) na středeční GB párty, kde občas v Bunkru inzerují, že je přítomná osmnáctka s 5kami. Jaké s tím máte zkušenosti, známá by si chtěla pohrát s pěknou mladou holkou ... je pěkná a "zablbne" i se starší ženou ?
Ahoj. Rád bych zašel taky... Jak tvoje známá vypadá a bude mít chuť i na kluky, na pány? ;)
Ahoj, kdo půjde zítra do Bunkru? 😃
Příspěvek byl smazán.
Zdarek voni mi parek, chysta se dneska nekdo na vecerni chcaci show? Ja uz zavodnuju od rana..
ahoj jak ta chcaci show vypada skoda ze je tam lady dee jen ve Stredy. Jinak ja jdu dneska tak dko by se chtel pridat?
Ahoj, půjde se dneska někdo podívat? Na páteční party? 😃
Jaká je tam adresa, jeli by jsme teď se ženou, ona ráda více
Ahoj, nejde někdo v pátek nebo v sobotu?
Včera jsme poprvé navštívili bunkr se ženou, byl to mazec, osukalo ji asi patnáct chlapů a někteří víckrát, je spokojená :) jen ta její pipka je ko :), určitě půjdeme někdy znovu
Bylo tam moc fajn, jen na nás moc horko...
To je pravda, horko a ten těžký vzduch, jinak super
To je asi tim uzavrenym prostorem, taky s tim mam obcas problem. (upraveno)
Jo bylo to tam super. Taky jsem si pěkně užil 😃
Ahoj, půjde se dneska někdo podívat na akci? 😃
Ahoj, nechodi sem Tereza? Vysoka, krasna slecna co chodi obcas do Bunkru. *3*
Ta je supersexy. Pár víkendů zpět tam s Andy dělaly bezva spank divadlo. Už se těšíme na další setkání 😉
Já určitě ano :))) moc se těším
Taky přijdu ...snad bude dost pěkných žen.
Tak já tam taky dneska vyrazím.
Příspěvek byl smazán.
Ahoj, kdo se zítra taky dostaví na bisex party? Těším se na pořádnou divočinu!
Já tam budu asi od devíti, doufám že nezůstanou dlouho sám/a.
Budu tam s cuckoldem, on bude s klecí na čurákovi.
Tak by mě zajímalo, kolik bisex lidí se tam doopravdy sešlo :)
Popravdě bisex jsem tam nikde neviděl, když nepočítám tu krásnou 4ku dvou párů na posteli, kde byli krásné navzájem propojení..
Byl jsem tam s klíckou na péru, za mě to tam bylo fajn, škoda jen že se chlapi více neodvázali a byl to spíše hetero večer :) Čekal jsem že si mě tam jako pasiva vezme někdo do parády...
Ahoj, kdo půjde dneska na pivko? 😃
Tak kvůli pivo na SW nechodíme *3*
Já nevym mě kolikrát přijde že tam lidi chodej víc pít 🤣.
A půjde dneska někdo na pivko? 🤣
Bodycheck: Jsi se měl nabídnout v místnosti, kde jsou ty dvě "glory hole" na souložení zezadu a vedle sebe dát gel a kondomy. *2**9**2*
Škoda, žes neřekl ... byl jsem v té skupince co tam asi jediná sukala ...a taky jsem myslel, že to bude více Bi
Chci se zeptat, chceme ve středu na denní párty...dost nás odrazují....že tam budeme sami. Prosím o názor... díky
Chysta se dneska nekdo na poradnou akci?
Ahoj jaká je dneska akce? Plus 30 znaků
Stačí se podívat na jejich webovky :D
Chystá se dnes někdo na bisexuální party?? 😇
No, já bych se tam vydal, ale nemám s kým a sám se tam asi nebudu cítit a nikdy jsem na podobné akce nebyl. Nevím jak to tam chodí, vypadá a co tam chodí za lidi :-)
Kteří dementi mají potřebu zde dávat palce dolů na normální odpovědi, nebo otázky? Taková paka vážně nepochopím, chudáci *3**3**3*
Bud dobrej, mozna mas jenom debilni dotaz, Svet se nezbori. Mir
Jen se zeptám. Najde se na Bi sex party dost chlapů co si tam kourej curaky a krmí se mrdkama?
Mrlongobongo
Mrlongobongo před 7 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Doufám, že se omezí na čtvrtek. Všichni to opravdu vidět nechceme.
Proč se nepřejmenuješ na ChciSukatChlapy?
Přesně! Klame nickem:-)) To víš, žen tam málo, jako na vojně.
Jde někdo zítra na denní… a zůstane déle?😊
Uvazujeme s partnerkou ze pujdeme na vecerni akci, ale jdeme do bunku poprve musi se nejak par registrovat.
Ahoj ne vezmete mě s vámi já taki pujdem poprve
Ahoj, v Bunkru se neregistruje, tento víkend je speciální akce, s živou hudbou, asi bude víc lidí, ale vejdete se.
A jeste jeden dotaz jak to funguje s tim vstupem paru do 25 let zdarma?
A vy Nymfomanko o víkendu jdete?
Příspěvek byl smazán.
Já jsem tam nikdy nebyl jen mne zajímá jestli se tam někdo chystá v neděli já budu v Praze tak mne to jen zajima
A nejde tam někdo ze bych se přidal neznám to a rád poznám nové lidi
Taky budu muset už zavítat. Doufám že se tam najde pár curaku co mě nakrmí mrdkama
Není to gay klub,to si pleteš adresu.
Gay klub to možná není, ale je otevřen všem. Je to naprosto stejné, jako když si to dávají dvě ženský spolu. (upraveno)
Já se ptám zda tam někdo v neděli jde
Ahoj, dnes jdeme poprvé do SW Bunkr v Praze, nenašel by se nějaký mladík co by se k nám přidal (nejlépe BI)
Ahoj. Teď uvidíte tu smršť padesátiletých mladíků:-)
Vždyť se dočkáš, tobě také jednou bude...
Chápeš, že to cos napsal nedává smysl?*18* Ale vlastně tys jen chtěl ukázat jak jsi chytrý, takže účel to splnilo*3*
Protože to, co jsem napsal nebylo tom kolik komuje... (upraveno)
Ahoj, kdo se dnes přijde podívat?
Já třeba ne, mě to bez manželky nebaví;-)
Čauky, jak to vypadá s dnešní večerní účastí? Určitě chci vyrazit 😊😋
Čau, ve středu 20.12. jdeme jako pár na SW do bunkru, budeme tam už od 12:00, tak doufám, že tam takhle brzo nebudem sami:D Rádi se předvedeme, podíváme a klidně i zapojíme s někým z vás. Kdyby se tam někdo takhle brzo chystal z páru, Klidně napište vzkaz a můžeme se domluvit předem. My třicátníci, hodně náruživí.
Jde dneska nekdo do bunkru na party? Nabidnu FO za doprovod
Dneska je bisex, ne? Tak ještě specifikuje komu tu odměnu chceš dát *3*
Ahojte lidičky..jaké jsou tam středy od11 hod? Chodí tam hodně lidí na otevírací dobu?
Tak co, kdo se kdy chysta do Vanoc na poradnou jebanici?
Příspěvek byl smazán.
Vidim to uplne stejne,.........................
Přesně.Těch Ukrajinců a arabů je tam už moc.A hlavně nerespektují NE.Minule si jeden dokonce sundal kondom a drze zajel do ženy bez.
Tak to opravdu never more, dokud někde nezjistím, že s tím majitelé něco udělali.
Ahoj, do které ženy? Kdy to asi bylo?
Do mojí ženy.Bylo to 21.10.Ovšem nevím,k čemu ti ta informace je.
Na to, aby se tam našlo hovado, které jde do ženy bez kondomu nemusíte chodit ani do Bunkru. Mojí kamarádce se to stalo ve Fantasy a když jsem na toho hajzla vyletěl a chtěl mu dát pěstí, ještě jsem byl špatnej já a dostal jsem stopku do klubu.
To je pravda,blbci se najdou všude.Ale tu stopku ve Fantasy nemáš jen kvůli tebou popsanému incidentu.Nicmémě to tu nebudeme řešit.
Ano, když chcete psa bít, hůl se vždycky najde. Tu stopku mám také kvůli tomu, že si na mě stěžovaly asi tři páry jako vy, kterým prostě jen vadí moje samotná existence, ale nikdy jsem s nimi nic neměl a opravdu ani v žádném případě mít nechci... Zajímavé, že mnoho dalších párů, se kterými jsem měl skvělé akce a navíc vědí, že se k ženám chovám vždy jako gentleman, se mě u majitele dodnes zastávají, ale jeho to vůbec nezajímá a nevnímá, co všechno jsem pro klub v minulosti udělal, a kolik sympatických párů jsem do Fantasy dovedl. Již mě to ale netrápí, protože existuje mnoho jiných zejména soukromých akcí, kam chodí minimálně stejně atraktivní a akční páry a jsem tam více než vítán. Vice to ale zde již řešit opravdu nebudu.
Mrlongobongo
Mrlongobongo před 4 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Možná za velký vlastenecký války.
Mrlongobongo
Mrlongobongo před 4 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Problém je v tom, že to mají v suterénu ubytovny pro cizince. Doslova u nosu.
Je pravda, že vstup by mohl být dražší, tím by odpadly nejhorší a jídla klidně míň.Super jsou akce s živou hudbou,na ně chodí vic párů.
Také by byla fajn alespoň jedna zamykací kajuta bez děr a vyhazovat důsledně ožralý pod obraz, jakož i všechny kdo zásadně nedodrží pravidla Opakovaně obtěžování, vše nekonsensualní.A také by po so e měli hosté utírat sekrety! A nemrdat v bazénku. A větší osušky. No pořád je to lidovka za lidovku. Kdo chce úroveň a luxus, musí jinam.
Jo,tak ručníky si nosíme z domova.Ty jejich nám připadají takové zatuchlé.A také lubrikační gel a ubrousky máme své-tam věčně nejsou.Jídlo neřešíme,kvůli tomu tam nejsme.A ten bordel po sexu zůstává i v jiných klubech-lidi jsou bohužel čuňata.My jsme na čistotu hodně nároční a žena už několikrát takové špindíry odmítla.
Krásný večer. Měl bych skromný dotaz, ale nemohu to napsat zprávu. Budu moc rád kdybys mi mohla napsat. Moc děkuju předem.
Sice je to celkem pravda,ale stěžovat si na samotné muže když vy oba jste tam byli také bez partnerek mi přijde pokrytecké.
Pruzkum bojem zrovna neni dobra taktika.
Mrlongobongo
Mrlongobongo před 4 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ahoj,půjde nějaká žena,nebo pár do Bunkru v pátek 5.1. a nechce jít sama?,sám?
Ahoj, kdo se dnes chystá do Bunkru?
Ahoj,budu zítra s kámoškou a kámošem v Bunkru,přidá se někdo???
ahojte, jdete nekdo tuto Stredu ja ze bych se k nejake slecne ci paru pridal, hlavne se tesim na tu piss show.
ps mozna to sem nepatri byl jsem s partnerkou uz v bunkru ale pak ta cesta ja az za ml bolku neni nekde ubytovani po akci,? tip atak
Tak ja tez neco napisi, je to muj 4. klub co jsem navstivil.
Personal v poho, ceny v poho, jen proste to placeni kartou mi chyby.
Sauna dobra, bazen dobrej, skoda, ze neni vyrivka, ale co uz.
Raut nemel konkurenci.
Jen kdyby to nebylo v takove prdeli sveta pardon.
Ale suma sumarum dle me cena odpovida nabizenemu.
Tam už není viřivka? Je pravda že jsme tam byli už docela dávno,byla tam menší vířivka ale ještě tam nebyl bazének
Mrlongobongo
Mrlongobongo před 3 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
daleko od zastavky a hure se pak dostava na Hlavak/Florenc v noci, men takhle ujel bus pred nosem. To sem tim myslel. Ne vyrivku sem tam nevidel jen bazenek a 2 sauny a hromadu pokojiku.

Mrlongobongo
Mrlongobongo před 3 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
ver mi ze pro me se tam hure dostava najit ten spravny vchod a nejsem si jisty jestli kazdy ridic vi kde presne to je.
A men to v noci ukazovalo kolem 3 kil.
Mrlongobongo
Mrlongobongo před 3 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
to vim a proto je to pro me slozite se tam trefit.
Navigace mi v tu chvili moc nepomuze :D
Mrlongobongo
Mrlongobongo před 3 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
u me je to slozitejsi jak mam problem s ocima.
Příspěvek byl smazán.
A to vám přiznali nebo máte důkaz nebo je to jen domněnka?
Ahoj, není tu náhodou pár, který byl ve středu 24. ledna v Bunkru a nechal se pozorovat při sexu v místnosti s křížem?
Ve středu 7.2. jsem v klubu potkal krásnou, štíhlou, krátkovlasou černovlásku z jižní Moravy s kamarádem s výhodami. Povídali jsme si před vaším odchodem u stolečku. Pokud tady jsi, ozvi se prosím.
nejde mi vlozit novy post tak sorry. Kdo jdete dnes? Kdyby nejaka opustena slecna mohu nabidnout doprovod.
Jdeme 21.2.2024, budeme tam kolem 13.hod, tak snad tam někdo bude *4*
Zažili jste, chlapi, někdy trik ze strany swingers klubů (třeba konkrétně Bunkru v Praze 4), že vám nějaká žena tady přes Amatéry napíše, že tam v nějakou konkrétní dobu bude a chce tam s váma píchat - a přitom se jednalo jen o trik ze strany toho klubu, jak vás tam nalákat, rozuměj: zaplatit vstupné (konkrétně 1000 korun)???
Jsi nesvéprávný, že nedokážeš jít sám? Neuvěřitelné, jako dítě.
Jestli to byla reakce na muj post, tak nejdrive si zkus zavrit oci a pohybovat se po svem byte a pak se muzeme posunout dal. Nebyl problem dle navigace se tam dostat problem byl prez parkoviste dojit spravnym smerem k spravnym dverim. Ale jestli umis cist, tak asi vis proc.
Ahoj, je mi líto, ale neumím si představit, že zvládneš pohyb po tak členitém prostoru, jakým Bunkr je, bez doprovodu. Viděla bych to spíš na soukromou píchací akci. Máš šikovné prstíky? Umíš třeba i masírovat, dej si inzerát a třeba se nějaká přihlásí.
coz o to pohyb uz uvnitr pro me neni problem sem tam jako doma spousta temnych koutu :D.
Inzerat sem zkousel ale prdlajs, nicmene pokavad by si mela zajem tak klidne za tebou dojedu a muzes si mou sikovnost vyzkouset.
Můžu se zeptat jak to chodí v bunkru ve středu do 17h ? Byl tam někdo, chodí tam dost páru?
Příspěvek byl smazán.
A ta žena měla profil s fotkami nebo ti nějakou fotku poslala?Pokud ne a ty nevíš jk vypadá,jak můžeš tvrdit,že tam nebyla?A máš přece možnost se seznámit na místě s tím,kdo tam skutečně je a strávit hezké chvíle s ní (s nimi). A jinak,pokud jsi tam šel na základě anonymního vzkazu zde,je to podle mého něco jako posílání peněz za neexistující fotky apod.Jen s tím rozdílem,že ty v tom klubu máš alespoň šanci něco si užít.Netřeba to tu řešit v několika vláknech.
To mi je jasný, nejsem blbej. Poslala nějaký fotky na mail, ale to není důležité. Komunikovali jsme spolu přes vzkazy zde, a to včetně hlasových zpráv. Tvrdí, že bude od určité hodiny v glory hole v klubu. Nevypadá to vyloženě fejkově, ale taky je tam spousta otázek a otazníků. Jinej kontakt než zde na ní nemám. Jelikož jsem tvor skeptický, napadlo mě, že to může být obchodní strategie toho klubu, jak tam nalákat platící muže za ne zas tak úplně malé vstupné (překvapivě ve středu bývá vyšší než v jiné všední dny). Já jsem skeptik a cejtím z toho síru, snahu dostat tam platící chlapy. Co si o tom myslí zdejší osazenstvo?
Vstupné na přelomu roku zdražovali a mají ho podle návštěvnosti.Ve dnech,kdy tam chodí málo lidí je nižší,aby podpořili návštěvnost.Středy bývají plnější,tak tam taková sleva není.Jinou výši vstupného v různé dny mají i jiné kluby.Jinak to tak ne úplně malé vstupné je nejnižší v Praze,těžko bys zašel do jiného sw levněji.
Já nechodím do sw klubů vůbec, jen mě zaujala ta její nabídka. Ale páč jsem skeptik, cejtím v tom síru. Přece jen: když takhle nalákají 20-30 chlapů á 1000 Kč... Tak už to je nějakej vejdělek, že... (upraveno)
Já tam nechodím, ale mám pravdu*3*
Tak pochopil jsem, že když dorazíš do tohoto klubu například v brzkou hodinu a v klubu se nachází třeba kromě tebe ještě pár cizích chlapů, tak během nějaké doby se tam jakoby nic zjeví ženština, poměrně neatraktivního vzhledu a věku. Dle mého názoru kontaktována telefonicky obsluhou, aby se v klubu jakoby něco dělo a pánové se předčasně neodebrali jinam. Jistě, při vstupu tě hned madam zkrouhne o patřičně peníz, takže své jisté provozovatelé mají. Ale stalo se mi, že madam při vstupu neměla peníze na vrácení nazpět, tak padla dohoda, že při odchodu mi po odečtění útraty vrátí zbylé peníze nazpět. Tenkrát mne ty tři kusy Svijan 11 vyšly asina 1300Kč, tak asi tak.
Z toho pro tebe plyne ponaučení, že příště s sebou buď vezmeš manželku a nebo si raději zaplatíš kurvu a vojedeš jí v autě ?
Mrlongobongo
Mrlongobongo před 2 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Přesně tak, kdo chodí, zná, nechápu tohle podezírání klubů
Příspěvek byl smazán.
Příspěvek byl smazán.
Nechápu že je tam vůbec pouští, chil jsem s ex teď i sám, ale poslední dobou je to fakt hrůza, a důsledek je menší navstevnost
Nevim nemohu posoudit byl sem zatim jen 2x.
Jednou sem tam potkal jednoho ukrajince jednou 2 araby pry z Dubaje.
Jako slecny tam sou, ale napr. pro me je tessi se seznamovat, pokavad vetsinou neoslovi nekdo sam.
Levnejsi vstupne, je kdy?
Ja mel smulu ze to bylo vzdy do 3 rano a pak sem hodinu a neco musel travit na Hlavaku, coz neni moc konfortni.
A este udajne pry ve stredu tam mela byt nejaka slecna ted nevim jestli na koureni ci na pohrani si s piersingama, ale ja ji tam nikdy nepotkal nebo pre de mnou utekla.
Jinak zadna me tu neoslovila a to ani do zandeho klubu, resp. jen s jednou sem se domluvil a sel sem na SW s tim, ze neplatila vstupne, ale nabydku na drink odmitla, takze asi tak.
Mrlongobongo
Mrlongobongo před 2 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Některé cizince poznáš od pohledu (tmavé,asiaty,araby a někdy i ty z bývalého SSSR) a jinak při konverzaci.Nebo vy chodíte do postele s cizím potichu,aniž by jste s ním nejdříve navázali kontakt?
Panebože lidi a jejich blablabla... Bunkr je super klub a ano jako všude je pár hloupých lidí, hodně mužů a ne všichni z ČR a co? Jsem Francouz a to mi nebrání být laskavý a snažit se s každým co nejlépe komunikovat. A ano, někdy je lidí méně, ale celkově jsou tu dobří lidé, mám skvělé večery a často mám šanci hrát se spoustou párů ve stejný večer. Nemyslím si, že existuje dobrý nebo špatný klub, jde jen o to přijít a mít dobrého ducha pro radost a respekt všech. Dnes v pátek tam budu a chci se bavit jako vždy ;)
Vůbec nechápeš v čem je problém. Mentalita a chování lidi ze země, kde manželku nutí doma chodit zabalenou v prostěradle, je jiná než na co jsme zvyklí tady. U nich žádný respekt a dobrého ducha nenajdeš, ten máme my, oni ne.
Jde o to, že oni když tam viděj ženskou v podprsence, tak jsou jak utržený ze řetězu a myslej si že jsou v bordelu, že je dovoleno všechno a že je to v ceně a když jim žena řekne NE, tak jsou agresivní a chtěj se prát. (upraveno)
Měli jsme možnost tě osobně poznat a ano,ty se takto chováš a jsi v pohodě.Bohužel to tak není pravidlem u všech.A opravdu jsme tam zažili vyhrožování od odmítnutých arabských návštěvníků,kteří kamarádovi vyhrožovali napadením až půjde domů,pokud jim bude bránit v přístupu k manželce.A hulvátské chování cizinců z východu tam není také výjimečné.Takže opravdu nemůžeš všechny posuzovat podle sebe.
Je to tak a když tam dřív chodili samostatně a nebo dva, tak to bylo ještě v pohodě, dnes tam chodí celá tlupa v deseti a ty tlupy, klidně tři, je jen otázka času, až tam vznikne nějaký problém.
Máte pravdu, jsem zvědavý jestli se odváží to zamezit a pouštět jen cechy
Souhlasím s Psychopedro. Do bunkru chodím s přítelem a ne jednou se mi stalo, že to bohužel nebyli cizinci, ale Češi. Jednalo se i o návštěvníky, kteří chodí pravidelně i do fantasy. Dokonce se tam dotyčný i popral a nyní má zákaz. S cizinci jsme problém neměli nikdy, ale zaznamenali jsme problem, kdy se někdo neuměl chovat. Byl okamzite a nekompromisně majitelem vyveden. Také jsme zaznamenali trošku méně lidí, ale vždyť byly jarní prázdniny. Do bunkru chodíme moc rádi, je to vše jen o lidech a o tom, jaké si to uděláte sami. Úplně stačí nahlásit to na baru obsluze.
Ahoj,

Nevím zda odpovídám správně, pokud ne tak se omlouvám :)

Chci se zeptat, jak je to tam s účasti v neděli? Chystám se příští neděli. Díky všem :)
Chodi nejaci hetero lide na bi sex party ve ctvrtek? Mam dnes volny vecer, planuji zajit ale bohuzel dnes je bisex tak nevim jestli tam nebudu jako pest na oko :D
(upraveno)
Buď úplně bez obav. Určitě chodí i čistě hetero, mnoho lidí se ani nedívá, co je na programu a neřeší tématiku večera. A ne každá žena, která v tento večer je bi.
Nevíte někdo, prosím, jak to v bunkru chodí? Byl jsem to tam sám omrknout na milf party. Půjdeme tenhle čtvrtek s přítelkyní na bi večer. Je na každé akci raut? A jsou otevřené všechny části klubu, včetně wellness? Ta čtvrteční akce je kratší - od 19h do 01, tak si říkám, jestli nebude třeba bez wellnessu. Díky.
Ahoj, je to komplet, jen bývá méně lidí.
Ok. Děkuji za expresní reakci *422*
Dnes večer jdu do bunkru tak kdyby náhodou chtěla nějaká panička tvrdě vymrdat od mladýho kluka s velkým pérem (foto mohu zaslat) nechť se mi ozve do zpráv.
Jde dnes někdo na bi párty do bunkru? Přidá se k nám nějaký mladší, pohodový pár? 🙂
Chystáme se s přítelkyní v sobotu,potkáme tam někoho?
Chystá se někdo dnes na Rockovou párty do Bunkru? Koho potkám po nějakém čase. Doufám, že to bude stát za to, nějaké ty perverznosti.
Najde se tady pár, který byl ve čtvrtek v Bunkru? Vzpomínám si na usměvavou tmavovlásku, která se tam občas mihla. Později jste se milovali ve třech v té místnosti dole, na konci. My jsme si lehnuli na postel za tu stěnu a poslouchali sténání té krásky a u toho se milovali. Asi jste nás viděli občas projít kolem vás. Ozvěte se. Mohli bychom příště zkusit něco i spolu, s mojí přítelkyní, jestli budete mít chuť *422*
Rádi bychom zítra někam zašli. Byli jsme jednou v Sabinovce a chceme alternativu, kde ona nebude jedinou ženou. Guglil jsem...ten Bunkr je klub ve Sturove ulici? (upraveno)
Tak s guglem to umis bajecne 👆
Dik za zbytečnou poznámku. Na webu nikde bunkr napsaný nemaji, každý není prostřelej sw visitor. Radši šukame sami *3*
(upraveno)
Ahoj. Má někdo aktuální info, jak to v bukru je v současné době s cizinci? Zajímají nás hlavně čtvrtky. Děkuji