transky, CD, TV, apod.

transky, CD, TV, apod.

Ahoj všem. Zajímal by mě názor ostatní amatérů na skupiny, viz výše, které občas tapetují alba jiného pohlaví. Např. když chci okouknout pár bab, nechci se koukat na transky, CD, převlečené osoby co neví, nebo nechtějí vědět, co mají mezi nohama a jakou sekci asi zvolit. Ano, nemám tu album, jsem stydlín a jsem tu jen na čumendu. ;-) Bylo by ale možné tedy udělat nějaký škrtátko teda mimo "muž", či "žena", ať se každý můžeme koukat pouze na to, co chceme? Jaký máte na toto názor? Děkuji všem za reakce.
Mám na tebe taky otázku , kolikátý je z nově přidaných alb to tvé album na které se nechceš koukat *19*
Bylo jich dost a nechám to bez komentáře, aby si to někdo nevzal osobně. Ať se každý kdo fotí a baví ho to fotí jak chce, ale ať mě nenutí na to koukat. Když půjdu na pivní slavnosti, taky očekávám, že ochutnám různá piva. Neočekávám, že mě když chci pivo natočí třeba vodku nebo mě do kelímku nachčijou. To samé bych očekával zde. Lidé mají různé chutě, tak ať. Pokud ale chce někdo občas na provoz přispět nějaké peníze, třeba premkem, očekával bych nějaké funkce, které mě tu udělají prohlížení příjemným, bez nutnosti psát příspěvky jako jsou ty v tomto vlákně. Mimochodem, podobné téma jsem načnul pár let zpět a asi měl službu nějaký admin, kterého, že chci koukat jen na něco a na něco ne, tak popudilo, že celé téma smazal. Pokuud bych chtěl udělat nějakou hypotézu, tak... jistě si odpovíš sám. Nebo měl jen špatný den, těžko říct. Ale jsme na fóru, takže diskutujeme. A myslím k tématu. (upraveno)
Právě žes měl odpovědět poněvadž když se koukám já na nové galerie tak mi to přijde dost bez tv.atd.
Takže bych viděl největší problém ve tvém vyhledávači a buď ti někdo podsouvá něco na co nechceš koukat nebo by to chtělo promazat občas historii i s cookies *4*
A s tím pivem to taky máš trochu mimo nebo víš jak poznáš lihovane pivo od klasického a obě dostaneš z pivovaru *22*
Cookies ani nastavení prohlížeče s tímto nemá nic společného. Jedná se o filtr serveru amateri.
Škoda že se nestydíš za své názory :) buď v klidu, neuvidíš nic co by jsi ještě neviděl. Rozšiř si obzory :D
Proč bych se mě stydět? Prostě vím na co chci koukat a na co ne. Ať si každý dělá a fotí co chce, ale když zaškrtnu "ženy", chci vidět jen a pouze ženy. Ne může převlečené za ženy, ani muže předělané na ženy, ani muže s ptákem, co mají udělané kozy, tj. pro někoho třeba atraktivní shemale. Moje obzory jsou rozšířené přesně tak akorát. Chci vidět jen a pouze ženy, proto jsem zaškrtl "ženy". ;-) (upraveno)
Neberte vše tak vážně. Na těchto stránkách už mě snad nic nepřekvapí :D
Tak zkuste se kouknout na:

kirino, theisis, viki95, tvkoketa, hekate, kyra89 .... jestli tam nebude náznak vzrušení... (upraveno)
Tohle dělali komunisti a nacisti, ti když se na někoho nechtěli koukat, tak jako ty, tak je posílali do plynu a nebo pod gilotinu, já si pamatuju, že nám na základce určovali, jak máme mít dlouhé vlasy, nesměli jsme nosit džíny a trička s potiskem, nejsem cd ani trans, ať se každý obléká do čeho chce a ty jdi s těmahle názorama do hajzlu !
Jasný, srovnávej aktéry zvěrstev totalitních režimů s tím, že někdo není zvědavej na tranďáky. *426*
Moje učitelka nebyla aktérka zvěrstev totalitních režimů, nikoho nevěšela, ale vnucovala nám jejich postoj, byla jejich součásti. Chápeš ?
Zakladatel tématu svůj postoj nikomu nevnucuje. Normálně a slušně (na rozdílo od tebe) sdělil svůj názor. Na který má svaté právo.
Vážně nikomu nic necpe tak schválně kolik je na posledních dvaceti nově daných galerií nějaká TV ? Že zakladatele to tak dramaticky pohoršuje.
Nevím ale není tohle trochu zbytečné vlákno o ničem *19* (upraveno)
Nevím, kolik čeho je v nových galeriích, protože mě to nezajímá a kvůli tobě to za domácí úkol zjišťovat nebudu. *22*
Teď mi odpověz ty. Proč diskutuješ ve "zbytečném vlákně o ničem"? Není to trochu ZBYTEČNÉ?
Jako vážně. Protože tam třeba žádné není
Máte, člověče, problém s chápáním psaného textu? :-D Koukej na co chceš, mysli si co chceš a nikomu to necpi. Stejně tak jako jsem to udělal já. Toto je fórum a diskuze. Tak diskutujeme. Nechtěl jsem vidět nic jiného než ženy a to nelze, proto jsem tu založil toto téma. Koukej si na gaye, transky nebo třeba do zrcadla, pokud tě to baví, ale nikoho dalšího k tomu nenuť. To byl celej point. Tj. jediny vnucovač správného názoru jsi tu ty. Svoje problémy s funkční gramotností si řeš někde jinde. A obvykle teda rady neudílím, nevyžádané, ale možná by si bylo dobré text nejprve přečíst, pochopit ho a pak teprve zkus reagovat. Člověk tu potká kde co. Negramoty, češtynáře, apod. nicméně se přiznám, že takový výstřik "intelektu" jsem ani zde neočekával. ;-) (upraveno)
Já si myslím, že problém s chápáním máš ty a to nejen textu.
Jako chápu tě, osobně mi to nevadí, ale evidentně jsou tady někteří slušné padlý na hlavu srovnávat to co jsi napsal s nacisty.
Ok, v pohodě mně to nevadí, mně je jedno co si kdo o mně myslí.
Transky mi nevadi, ale souhlasim s tim, ze lepsi trideni a filtrovani obsahu by tu neskodilo. A taky tresty za cpani obsahu do nespravnych kategorii. (upraveno)
Tento problém se tu řešil už před téměř dvěma lety. Tehdy jsem zajásala, když přidali označení "transgender", ale čtverečku na odfiltrování v nastanení jsem se nedočkala: amateri.com/cs/forum/26590/nove-pohlavi-a-hledani#comment287107
Třeba, když se to téma teď znovu objeví, budou mít admini čas a chuť to doplnit *4* (upraveno)
ani v radiu mi nepousteji jen to, co chci poslouchat
V novinach taky nepisou jen to, co chci cist.
a proc mi to nevadi?
protoze jsem svepravny a kdyz se mi to nelibi, nikdo mne nedonuti se na to divat.
To už jsem tu psala několikrát, prostě ať se rozdělí orientace.. Ať máme možnost volby Hetero a zobrazení Hetero lidí .. kdo si chce být to ostatní ať si to zadá a to se mu zobrazí .. mě to taky vadí na to koukat a to si to nemusím ani otevírat a zobrazí se to samo, proto už jedu pouze slušný režim, protože to člověku kolikrát zkazí náladu ..