Před hlasováním se prosím přihlaste.

Dogging - okolí Zlína

Např. v lese - Štákovy paseky atp.

Rádi jezdíme do přírody, kdo zná vhodné místo . . . ?
Pár místeček po okolí znám, záleží jestli chcete být nerušeni a nebo to chcete i s diváky.
Klidně i s diváky - chtěl bys pozorovat, nebo i víc . . .
Ahoj hrozně rád na vás kouknu jsem 36 lety muž
Já bych se chtěl podívat ale i přidat do trojky se ženou. Že by si užila se dvěma..jednoho kourit a druhý do ni
Ahoj, kdy to máte v plánu?Rád bych se přidal...
ahoj rad bych se na vas dival jestli by to šlo
Co zajet hned? Můžu hned, tak kdo pojede?
Co teď? Jsem teď nad Lípou. Nepřijede někdo?
Ahoj jseš tam ještě, nad Lípou
Ahoj někdo někam ještě dneska?
Někdo ke šťerkáči v otrokovicich?
od 3.11 jsem ve Zlíně... plánujete něco ? večer? Místo jedno mám fajn
ahoj..mám dvě docela fajn místa. kdyby jste chtěli??
Čau...jaký místa máš? Napiš...
tj kde, Zlín a okolí . . . napiš ?
odbočka z hlavní silnice mezi Babicema a Huštěnovicemi a parkování vzadu u Baťava kanálu ,)
Poslední dobou hlavně Štákovy paseky u myslivecké chaty
Navštěvujete pravidelně, nebo jen v rámci turistiky? Klidně bych Vás přišel podpořit ;)
většinou 1x týdně, podle počasí

Na vás bych se rád kouknul :))
Ahoj, takových míst znám spoustu
Ahoj,napíšeš nějaké tipy na místa blízko Zlína? Nejlíp.mi do zprav .diky
Kdo rád venku v okolí Zlína...
Dnes neděle 07.04 od cca13 h budu nahý na Ostrožské zde 49.018752,17.417764 nebo zde 49.014504,17.419214 podle aktuální situace. Budu rád za normálního chlapa, pár mm/ mž. Ne břichatí, chlupatí a starší 45. Ideálně switch/ akt. Oboustranné kouření, honění, radši podržím. Klidně dom, svazování, cbt, podle chuti. Gumy a gel si každý přinese. Budu mít kroužek na ocase, barevný klobouk , nebo oranžové brýle.
Vyrazí nějaký pár do přírody ve Zlíně nebo na okraji Zlína...šukani,divák...strik
Nikdo nic v přírodě ve Zlíně neplánuje?
Ahoj, jezdit i k Prostějova vím tu o pár místech nebo Olomouc Podebrady v lesíku, za nuda pláži nebo za ním jsou místa u vody, kde se dá něco podniknout
Nejde ani tak o místo/ to se najde vždy/ ale kdo to má rád venku,nevadí mu divák nebo i vic....