inkognito

kdo jak?

Co myslite? Jak nejlepe "maskovat" oblicej, aby to co nejmene narusilo foto? A jaky rozmer fotky,aby jiz v nahledu byl cely...?
ahoj,
"standardní" velikost pro prohlížení v počítači je (delší) strana o délce cca 1000 px.
na web (delší) strana o rozměru cca 640.
ohledně obličejů - máznout nebo silněji rozostřit. sluneční brýle, kšiltovka a podobné tě těchto problémů taky zbaví.
p.
Takze 640 sem? Doporucuji 800, ale to je jiz orizle, zase aby to nebylo jak post. znamka... A kryti kdyz jiz je vyfoceno, hledame kompromis, ale nikdy to nebude 100%, to je jasne... Dik
Co to placas? dneska je standart i u fotografie 1280x720 stejne jako u HD videa 720p.
Uvedom si ze ne kazdy jouda ma monitor po babicce , ktery ma rozliseni 1024x pak jsou fotky nekoukatelne to same plati i u videa zijete v roce 2002 ?
Díky, žes mi to vysvětlil.
Ne každý si na devatenáctipalci prohlíží detail pihy na varleti ;)
Děkuji, nicméně jsi v zápalu rozčílení, nad naší IT gramotností, zapomněl pozorněji přečíst můj dotaz ... Bohužel žijeme všichni ve stejné době! .o)
ahoj,nevim jestli se to sem hodi :-D...kdyz si zalozim galerii jde nastavit at me vidi jen lide s galeiemi?diky
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Rozlišen%C3%AD
Podle mně je nejlepší volit takový úhel pohledu a polohu hlavy, aby do obličeje nebylo vidět. A hodně pomohou vlasy. Vše ostatní víceméně ruší, není-li to vyloženě záměr (maska apod., ale tomu musí odpovídat celkový styling.)
Podle mně stejně te dotyčný pozná. Pokud te zná. ví co máš v bytě.. nabytek atd..
Zacinam fotit profesionalne fotky a ucim sa robit akty na amateroch, ak by ste mali zaujem o foto svoju sukormne, rad by som sa na vas ucil ..
Ahoj chci nafotit pěkné fotky uděláš mi to
Myslis, ze ti odpovi clovek, kterej se sem prihlasil naposledy v roce 2016?
Ahoj, přijeďte, nafotime..., Je mnoho způsobů
Rád bych se fotil a focení mě i baví ozvěte se a něco podniknem.
Pokud fotíš zespod (v odborné hantýrce se tomu říká "en cul") a jsi dobře vybaven, tak můžeš při určité konstelaci obličej maskovat žaludem. *4*
Po 7letech možná i vytahanym pitlem. *23*
Ahoj *6*
Myslim si, ze tu na amaterech vetsina uzivatelu oblicej neresi. Fotil nebo vyrezal bych tak, ze z obliceji je treba videt jen cast anebo bych rozpixloval nebo rozmazal nejakym filtrem. Nahledy tu maji format cca. 3:4, tak v te relaci bych take fotil respektive pripravil vyrez z puvodni fotografii, pokud ti jde o to aby cela fotka byla jiz v nahledu videt. Kdyz fotis ale horizontalne, tak nahled se vygeneruje jako digitalni vrstvou v symetrickem stredu opet ve formatu 3:4.