Stale hladame nejaku inspiraciu pre overeny wellness v budapesti. Dakujeme
Bük kúpalisko je veľmi pekne majú tam dosť sáun a vibudovane pekne lehátka, vonkajší bazén bez plavky je tam super.
Dakujeme, ale to nam je trosku dalej od kosic. Zaroven hladame nieco priamo v budapesti, kde budeme na vikend :) ale to kupalisko vyzera pekne a zaujimavo.
Áno, potvrdzujem. Máme to tam prechodené. Veľký wellness bezplavková zóna, no od KE trochu od ruky.
Stale hladame nejaky zaujimavy wellness v budapesti.
Nezabudnuteľný zážitok pri návšteve mesta: https://en.rudasfurdo.hu/night-above-the-city (prívetivý personál, ktorý ovláda svetové jazyky)
Super, toto vyzera zaujimavo :)
@Invictus mas s tym skusenosti? Je potrebne tam mat plavky na to piatkove a sobotnajsie vecerne kupanie? (upraveno)
@Invictus mas s tym skusenosti? Je potrebne tam mat plavky na to piatkove a sobotnajsie vecerne kupanie? (upraveno)
Boli sme tam ešte pred pandémiou. V bazéne plavky boli povinné počas tzv koedukovaných dní, v saunách nie. Aké majú pravidlá teraz, netuším.
aj ja mam zaujem o daky predlzeny vikend vo wellness
Pripneme sa k otázke.Vraj Maďarsko maju pekne sauny.



Wellness budapest
Hladame bezplavkove wellness v budapesti
Poradite nam nejake bezplavkove wellness s ktorym mate dobre skusenosti?
Dakujeme