Oblečení na swingers party

Co žena na sebe

Ahoj, chystám se na první návštevu v pátek a vůbec nevím co na sebe. Jasné je sexy spodní prádlo. Ale co na to? Šaty s výstrihem, delší kosili aby vykukovaly podvazky, spolecenska sukne se zipem pres celý zadek? A co boty? Řeší se nějak boty? Podpatky nebo tam chodí většina v pantoflích/bosa? Omlouvám se za blbé dotazy ale chci být připravená. Připadně který doporucujete nejvice? Vaham jestli Desire, Fantasy a nebo Swingers Club Praha v Krči. Děkuji moc (upraveno)
Ahoj, nechtěla bys ve čtvrtek vyrazit do Desire? Dresscode je jasne daný - bez oblečení. Chtěl bych jít také poprvé
Ja mam bohuzel hlidani prcka az od patka. A uplna nahota na poprve asi neni to prave. Musim se otrkat nejdrive
Ahoj, nejlepší na otrkání je Fantasy, ale zrovna teď v pátek je gentleman párty. Jsi připravená na převahu mužů?🙂
Asi jo, vybilrali jsme hodně podle akce a uvidíme. Máme domluvený pravidla a necháme tomu volný průběh. Snad neni nikde dáno, že musím píchat se všema ne ikdyž je taková akce?
Můžeš vše, nemusíš nic😉. Jen když se rozjedeš, měl by být tvůj partner obezřetný, aby si tě některej hazardér nevzal bez ochrany a taky když řekneš ne a někdo to nechtěl pochopit, aby mu to vysvětlil, že to není hra. Ale buď v poho, máš se na co těšit, chlapi ve Fanta jsou v poho a pŕevážná většina má úroveň a slušné vychování😃
O tom jsme se prave bavili. Jdu s kamaradem a chci aby to hlidal kdyztak. Jeho rajcuje predstava ze si me vezmou treba 3 najednou a me vlastne take. Ale jak to tam dodrzujou?
Co myslíš...tu ochranu anebo že ne znamená ne? Písni kdyžtak SZ
Moje manželka říkala, že připravená je. Tak uvidím...
Poprve, kdyz sem sla na swingers, tak sem mela sexy oblecek s podvazky a vetsi karovanou kosili pres to. Podpatky.. brala jsem si je, ale pak sem chodila bosa 🙈.. na dalsi sw akce uz sem botky neresila.

Byval Sw club ve Spalene ulici. Tam to bylo super, prijemna majitelka a aj obsluha. Ale uz to bude cca 10let co jsem tam byla naposledy, tak nevim, jestli to tam stale je. Pokud ano, tak doporucuji ten.
No mam spodni pradlo s podvazky, ktere si chci vzit. Ale chci i něco přes to. A zatim nejvice uvazuju nad tou delsi kosili, kterou normalne nosim pres leginy a nebo pouzdrovou sukni, ktera ma zip od hora az dolu. A boty zatim nevim. Docela jsem si odvykla podpatky, tak se bojim ale zase to je sexy na sex pekne 10cm jehly
Já nosím do Fantasy sexy šaty nebo minisukni,ve kterých tam jsme tak do představení ve 23 hod.Po té se převléknu do erotického prádla a v tom trávím až do konce.Boty z venku si po příchodu sundám u dveří a vezmu si botky které mám pořízené extra do klubů.Na boso s manželem nechodíme.Už kvůli potřebě si odskočit na toaletu apod.je dobré mít něco na noze.No a pokud je to určené tématem večera,tak není o čem přemýšlet.Na první návštěvu doporučuji Fantasy nebo to Desire.V krči jsou vždy zástupy cizinců (arabové,bývalé SSSR) a bývají dost dotětní.
Takže prádlo k tomu určené oblékáš až po 23 hodině? A jaké botky máš na to určené? Nejdete s manželem v pátek?
Ve Fantasy to tak chodí,že se chvíli posedí ve společenském oblečení.Týká se to tedy hlavně mužů,ženy se někdy převlékají do erotického už po příchodu.Je to spíše o tom,jak se ta která cítí.Na přezutí mám černé lesklé pantofle nebo takové blýskavé na klínku (nemusím jehlové podpatky).V tomto ohledu to mám jednoduché,neboť muž obchoduje s obuví.O pátku uvažujeme,Gentleman párty máme rádi.Ale byla jsme teď nemocná,tak uvidím jak se budu cítit.
No my jdeme s kamaradem a teosku resime jeho obleceni. Nema totiz oblek. Jak moc to resi? Muzeme si napsat do zpravy kdyztak?
Oblek vůbec není potřeba, podle naší zkušenosti stačí nějaké kalhoty a košile nebo polokošile. Nikdy s tím nebyl problém.
Ahoj my v pátek vyrazíme. Určitě si to tam všichni užijeme.
Starosi ne. Spis se zajimam abych nebyla vykazana nebo prekvapena. Pro kazdeho je nekdy neco poprve a kde jinde se zeptat nez tady?
Jak říkám, tyhle starostí bych chtěla mít, život by byl hned veselejší 😁
Koukam rejpalove jsou vždy a všude ;) nemáš odpověď na můj dotaz, nekomentuj. Jak prosté. Hezký den ;)
Sorry, ale přijde mi to zbytečné řešit. Si obleč, v čem se budeš cítit dobře a pohodlně. Ženskou fakt kvůli nějakému zajebanemu dresscodu fakt na takové akci vyhazovat nebudou.
Ženská ani nebude kvůli tomu zakládat takové vlákno. Karel jo, ten jo, to je přece jasné. *49*
Asi máš recht 🤣 Karel se potřebuje ohaknout.......
To se pleteš.Já jednou nedodržela dresscode a dostala jsem na výběr buď odejít nebo být nahá.Zrovna ve Fantasy to barmanky berou dost vážně.
No, ještě že tohle fakt řešit nemusím. Neshledávám se dostatečně atraktivní pro tyto akce, tož co bych tam lezla 🤣
Potom nevím,proč diskutuješ zde a ne někde,kde je ti téma blízké.Nikdy jsi tam nebyla,nelezla bys tam,řešit to nemusíš a k tématu vlatně nemáš nic relevantního ke sdělení.Ale musíš to tu ventilovat.Ono ale s tímto přístupem se atraktivní nikdy cítit nebudeš a ani okolí tě tak vnímat nebude.
Přišlo mi to jako zcela zbytečné vlákno a téma. To je jako bys jí řekla "skoč z okna" . Taky skočí, protože si neví rady s takovou blbostí, co na sebe?
Red_Mauritius
Red_Mauritius před 6 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
A zakládala jsi kvůli tomu vlákno na fóru ?
Red_Mauritius
Red_Mauritius před 6 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
No tak u tebe je to něco jiného, ty už jsi změnu pohlaví vyřešila, co jsem pochopil. Já nemám nic proti lidem co se cítí být v jiném těle, mně jen vadí ta naivita lidí, že to nechápou a radí “ vezmi si to v čem se cítíš nejlépe …blablabla”. Takhle přece dokáže odpovědět pětileté dítě, když se zeptáš dítěte co si vzít do bazénu, tak ti řekne že plavky a tady se ptá dospělý člověk, co si má vzít na sw ? Co si asi má vzít ? Lyže ?
Vidíš Lyže..... taková lyžařská kombinéza není vůbec špatný nápad 🤣👍 nebo motorkářská
Až půjdu na motorkářský sraz, tak se schválně zeptám, co si mám vzít na sebe, určitě mi nebudou psát, abych si vzal to v čem se cítím nejlépe, asi mě normálně pošlou do prdele.
Hele já to napsala taky ,ale ....ale bohužel jsem ženská, tak bych to řešila nějakým spodním prádlem a tím, v čem se budu cítit jistější.
Ono to začíná tím, že se člověk stará o své tèlo a když to zanedbá, rozumim tomu, že pak už je mu úplně jedno co si kdy vezme na sebe.
To víš, genetický základ neochčiješ. Celej život nedělám nic jiného. Takže ano u mne je jedno,.co si obleču,ve všem vypadám jak debil 👍 s neforemnou postavou prostě nepočítá ani výrobce oděvů 👍
Potom až si ho vyhoníš, tak dej vědět kam v ten pátek jdeš, se tam na tebe přijdu Karle podívat.
Hele, za mě je to jedno, jestli se ptá Karel nebo Karla. Dotaz dává smysl, tak proč na něj neodpovedet? Ano, není třeba se v tom vrtat nějak moc ale proč ne? Já se třeba dozvěděl, že i žena, když nepřijde v dress codu, tak ji donutí se svléknout.
Prosím ? Od koho jsi se dozvěděl, že když žena nepřijde v dress codu na swingers, tak jí donutí se svléknout ? Kdo jí donutí a jak jí donutí, kde to bylo a kdy ? Mohl by jsi to specifikovat, když už to tady píšeš ?
Ty vole, alespoň tu diskuzi čti, když už v ní exhibuješ.

Mi-An
před 5 hodinami
To se pleteš.Já jednou nedodržela dresscode a dostala jsem na výběr buď odejít nebo být nahá.Zrovna ve Fantasy to barmanky berou dost vážně.
Vážený pane, když už mi říkáte vole, tak ho ze sebe nedělejte aspoň vy. Vy jste se nic nedozvěděl, vy jste tady jenom něco četl a přeložil si to do své přihlouplé fantazmagorie, vždyť oni nepíšou nic o tom že jí někdo donutil být nahá, píše, že “dostala na výběr buď odejít nebo být nahá “. Nevím jak to bylo a co měla na sobě, že měla problém, ale asi tuším. Tak že vy Vole, rozlišujte dvě věci, něco se dozvědět a něco si přečíst, jednoho dne by jste se taky mohl dozvědět, že máte poslat někomu peníze a že za to dostanete sex, ale to už jste se asi dozvěděl, pokud si dobře pamatuju.*3* (upraveno)
Máte pravdu, omlouvám se...
Vy vole.
A hádat se s vámi, pane vole, nehodlám, za to mi nestojíte a už jste svými příspěvky, které vůbec nekorespondují s tím, co máte v profilu, zaplevelil toto vlákno dostatečně, takže za sebe tuto ztrátu času končím. Ještě si do mě rýpněte a mějte se krásně.
Psala to žena.Prostě měla jiné erotické prádlo,než bylo uvedené jako téma večera (to jsme totiž doma neměli).A opravdu na dodržení předepsaného oblečení trvali a byli neoblomní.
Šlo tam jen o barvu.Nebyla v červeném.
Svlékla se.Přece nepůjdeme domů.Stejně šlo tak o první dvě hodiny,potom už byla svlečená i většina ostatních.
Ahoj, naprosto chápu, že řešíš, jaké oblečení na swingers. Člověk, když tam.jde poprvé, tak má obavy a neví. Za mě doporučuji něco, v čem se cítíš dobře a osvědčily se mi pružné mini šaty s výstřihem kdy jdou dobře vyhnout a také jdou snadno odkrýt z výstřihu prsa. Pak se nemusíš úplně vysvleknout a můžeš všechno a pokud je potřeba, tak se i snadno sundají. Co se bot týče, raději mám ty na platformě- cítím.se na nich bezpečněji a vypadá to dobře, jinak pokud budeš využívat vířivku, tak se pak stejně svlékneš, takže i nějaké ty pantofle. Každopádně, jako ženu tě opravdu neodmitnou vpustit, ale každá se chceme cítit dobře. A těch co tady prudí, místo aby Ti odpověděli na dotaz si nevšímej a nenech se od nich otrávit.
Tak co ? Jak to v ten pátek dopadlo ?
Kam jste nakonec šli a co jsi měla na sobě ? Pomohly ti ty rady, co jsi tady dostala od těch zkušených a šla jsi v tom v čem se cítíš dobře ?