Našel tu někdo?

Trojka reálně

Ahoj amatéři. Našel tady někdo reálně holku do trojky, nebo na delší vztah? Připadá mi, že je to tady většinou zoufalý chlap, co se za holku vydává...
Ne uplne tady ale nasel jsem tu zenu ktera mela dobrou kamaradku ktera uz parkrat s nama v 3ce byla a dobry
Tady najdeš tak akorát svrab a neštovice a nebo číslo účtu kam máš poslat peníze!
Red_Mauritius
Red_Mauritius před 6 měsíci
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Tak to jste asi jedna z mála. Tiše závidím.
Našla jsem tady pár, se kterým jsme se vídali. Pak spoustu milenců/kámošů, našla jsem tady dokonce kluka, se kterým jsme pak par let měli vztah. S ním pak dvě holky do trojky. Paradoxně největší problem byl najít chlapa do trojky, na to jsem pak přestala mít nervy :))
To jako fakt? Přijde mi , že je to opačně….
Mě spíš přijde že najít tady ženu do trojky je snad nemožné
Tak nemožné to není,myslím si... ☺️
Bydlet v OV hned se přidám do trojky 😊😊
me se ru povedlo se jen 2 tu snekym sejit jinak skutek utek a na trojku nemuzu pozat sehnat par
Našli jsme s bývalou přítelkyní před pár lety. Od té doby místní úroveň výrazně upadá. Hlavně většina červených je chlap. Nevím proč to dělají a přijde mi to jako vrchol zoufalství nad vlastní neschopností.
Ahoj, taky se nám tolik nedaří. Již jsme zažili trojku, ale mimo amatéry. Třeba se časem zadaří i tady 😊
Ja jsem hledal par na sex a kdyz jsem byl s parem domluven a prijel jsem i na misto, tak se mi prestali ozyvat, takze je to o lidech...
taky mam takovou zkušenost a vetsinou se mi tu nedari domluvit
ahoj mám zájem napiš mi sejdeme se
A nemáš kámošku k sobě?? Já nemůžu sehnat dvě holky k sobě na trojku.
Ahojky moc rád tě poznal a sešel se
Kde jste sehnaly? Nějaká seznamka? Přemýšlím kde ještě hledat
Jo, svoji bývalou Nikol, a pak pár chlapů... (upraveno)
Ano našel pár on 40 a ona 35. Byl to mazec..
No jednou jsem se sešel což jsem nečekal, jinak na druhé straně sedí někdo a honí si nad fotkami co vytáhli😂😂
Pár žen jsem tu našel a příjemně se setkal, ale poslední rok je to bída nebo placená a řekne to až osobně
Placená, jakože má na krku takovou kasičku a ty tam musíš hodit bankovku, aby se vůbec rozjela?
Dívku hledáme už rok. Nic. Velkým problémem je, že jsme poměrně mladí a najít dívku je pro nás velký problém, protože nemáme dostatek zkušeností. Využili jsme mladší Pure, ale nemůžeme tam najít někoho, kdo by nám vyhovoval.
Ano v průběhu asi 15-ti let několik párů, někteří už tu ale nejsou.
Ahoj, zatím nenašel, zkouším pár na trojku, nebo ženu, ale spousta inzerátu není schopna ani odpovědět, a když se výjimečně dostaneme ke konverzaci, tak to po pár odpovědích vyšumí.....
cenzura zafungovala pry jsem inzeroval nevim kde :D
Ano našli jsme.a ne jednou ale ano není to tu snadné.
Ano nasel jsem uz vickrat, vzdy s kamaradkou kdyz jsme hledali dalsi divku ci zenu k nam... S zadnou jsem nebyl ve vztehu, vzdy jen kamaradi a hledali jsme dalsi kamaradku k nam. Nekdy se zadari po medici, nekdy po pul roce.....
Nicmene posledni dobou jsou i na hledani do trojky ci nezavazne hratky lepsi jine seznamky 🤔🙂
jo a jaké??? bylo kdysi Badoo,ale dnes?
jake povidej bado uz neni co bervalo lide taky ne a ani rande
Nejvice se dari najit na Tinderu a FB seznamka, vetsinou ty, ktere hledaji vazny vztah, jsou pak nejvetsi divosky co si rady uzivaji a objevuji... :D Ale i tady se da najit.
A pak hold v beznem zivote, na coz sazim nejvice, jelikoz jsem ukecany a ukecal bych i mrtvolu - prodavacky, na pumpe obsluhu, na masazi, recepcni... chce to se nebat a umet komunikovat a zaujmout - zadny princ Krason nejsem :)
Já jsem byl normálně překvapen na FB, jaký je tam kvalitní materiál. Říkal jsem si, to bude slabší kus Tinder a ejhle. Boo seznamka, je taky good, udělá ti to test osobnosti a pak ti to přiřazuje +- kdo se k tobě hodí.*9**9* (upraveno)
Ahoj vsichni to co jsi napsala se domnivam ze na tom neco bude protoze neni normalni abych si nedomluvil realni stretnuti se zenou.Verte ze tak 4-5 roku zpatky nebyl vubec zadny problem si dohodnout s nejakou zenou real sex.Dneska?To nechci ani komentovat byvalo tu mnohem mnohem lip nez dnes.
V dnešní době se tu dají nalest leda ženy za peníze
Ahoj, ano našel jsem tu ženu a už jsme spolu 13let :)
Ahoj to je hezke ja byl se zenou nez umrela 23 let ale nebyla to s Amateru no kazdopadne ti pisi ze jak jsem psal v prispevku zenu sehnat tady pred 4-5 roky nebyl problem dnes?Masakr.
Já tu míval profil před těmi 13ti lety a bylo to zde dost jiné, ale neřekl bych, že se tu nedá najít ideální protějšek.
Možná je to krapet složitější, i tak si myslím... Jde to.

Musím dodat, že ženy chápu a tlak na ně je tu obrovský.
Jo to mas pravdu ze tlak tu na ne je velky ale kolikrat si muzou i za to samy kdyz vidim kolikrat jak se bavi co pisou.Nektere jsou sprostejsi nez haviri na sachte.
Ten Wilisex nebo jakou ma prezdivku odpovida jednomu na dotaz jestli tu nekdo nasel zenu do trojky?A on mu pise ze tady tak akorat najde svrab a nestovice haaaa cetl jsi to?
Tady ženu najít pro samotný pár nejde. Buď je to lesbička čistě, nebo je Bi ale stydí se před cizím mužež, tudíž chce mít se ženou něco sama. V posledním případě je to 80% chlapů se vydávajících za tu ženu. Zjistíš okamžitě když má problém se ověřit v pohodě zavolání si před whatsapp videohovorově. Nebo když pošle staženoou fotku 3 po sobě stejně. Mi našli na Baddu, a to je od nás 150 km. Žena tam dala profil že pár hledá kočičku k nám a bylo to. Trvalo to dva měsíce a už byla i nás. Od té doby jsme se viděli už 6 krát. Prostor máme, tak přijede vždy v pátek na večer a odjíždí v neděli. Holky si sedli ihned na začátku tak na pohodu.
Tak to je paráda 👌👍 Přeji ať vám to vydrží a ať to mlaská😉
Ahoj... Najít se dá, chce to trpělivost a hlavně řádné ověření hned na začátku komunikace.... Já našla *18*
ake uz to neni co byvalo myslim vsude nejen tady
Zavidím 🙈🙈🙈😈 taky bych. Rád někoho potkal
Ahoj je to zvláštní, ale našel jsem tu kamarádku se kterou picham je vdaná a má to ráda
Já hledal před dvěma lety pár a našel. Nicméně scházíme se pouze s ní. On o všem ví jen pry ještě nesebrql dost odvahy se připojit. Tak uvidíme časem.
Definuj delsi :) Ale jo, s par holkama odsud jsem se potkal, s nekterymi i opakovane, a kdybych nebyl tak vybiravy, verim, ze by z toho mohla byt dlouhodobejsi "pratelstvi" :)
Já myslím že tady nikdy. Odepsal jsem na tolik inzerátu a žádná zpětná vazba
... máš super profilovou fotku a ještě ten komentář "moje maličkost" Potíž je, že takových jsou nás zde tisíce a skutečných žen pár set. (upraveno)
Jj našli jsme už 2x a pak jednou pár dvě holky... Takže dá se ale je to náročné a hledáme zase protože ty holky to braly jako jefnorazovku a my bychom radši někoho stálého...
my nehledali holku,ale muže.našli jsme si dva krásné a je to už nějakých přes deset let a pořád nám to s nima chutná